MakeUpAddiction

Regisztráció dátuma: 2018. október 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. október 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

La Mer The Powder

La Mer The Powder
2018. október 2.

A csúcs. Borsos vételárát azt hiszem így kb. 4-5 hónap használat alatt meghálálta. A 8g mennyiség először megijesztett, de tekintettel arra, hogy kb. minden nap használom és még kb. a fele a tégelyben van (nem fukarkodok a mennyiséggel, bár nem is fürdök meg benne), megnyugodtam. A másik első pillanatbeli rám ijesztés a púder csillogósságában rejlett, mely az arcnak azonban csak selymességet ad és nem csillogó highligtot (matt fedés pártiként) e tekintetben is megnyugodtam. Összességében remek, luxus érzés és stabil smink, amit nyújt. Egyetlen hibája, mely nem minősül nálam értékelési negatívumnak, az a tégely súlya, ami nyilván luxi külleméből fakad. Tuti!***************

L'Oreal Paris Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Paris Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2018. október 2.

Megszerettem. Kb. egy fél éve vásároltam és kipróbálás után félretettem azzal, hogy nekem nem megfelelő (sem a fedése, sem a tartóssága, sem semmi). Viszont, kb. 1 hónapja a kezembe került, mert kifogytam a kedvencemből és a nyári színem is fakulni kezdett, új mindennapi társ után kellett nézem a felhalmozott készleteimből...s azóta használom. Minden nap. Tökéletes a szín (20 sand), az állag (bár tudom nem illene évekig alapozókat őrizgetni), a fedés és a tartósság is. Nem tudom, hogy a bőröm változott-e meg, vagy a primer teszi (smashbox photo finish), de szuper jó. A bimbózó kapcsolatunkra és arra, hogy egyszer már összevesztünk tekintettel csak 4, és nem 5 csillag.

Farsáli Unicorn Essence

Farsáli Unicorn Essence
2018. október 2.

Egy nagyon jó, igazi "unikornis illatú" édes szérum. A hangulata magával ragadó, de amellett a használatát követően a bőröm puha és hidratált érzetűvé válik. Nekem nagyon bejött, eddig igaz csak a pici 10 ml változatát használtam el (s nem is napi rutinként, spóroltam vele a jelentősebb alkalmakra), de minden egyes használat után, ha rásminkeltem a smink tartós maradt, ha pedig smink nélkül csupán ápolási céllal használtam, puha, táplált és "kisimult" érzetet keltett az arcomon. :) Be is szereztem a 30 ml-t.