mariskaris

Regisztráció dátuma: 2016. február 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. február 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal
2017. október 11.

Nekem nagyon bevált, épp samponkrízisben voltam, festett, őszülő, dehidratált, zsírosodásra hajlamos hajjal. Az előző samponoktól durva, gubancos lett a hajam. Ez jól habzik, selymes lesz tőle a hajam, balzsamját, pakolását is használom.

Pár hónappal később: sajnos le kell pontoznom - folyamatosan viszketett a fejbőröm tőle, ha mást használok, elmúlik, ezért gondolom, hogy a sampon miatt.

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30
2016. július 27.

Rosacea miatt váltottam erre a krémre, bőrgyógyász javaslatára. Kezdetben sem tetszett annyira, mint a korábban használt BB-krémem (Helia-D), rosszabb a fedése, kicsit olajos. De azért kitartóan használtam a bőrhiba miatt. A rosaceam még nem lett sokkal jobb, de nyárra kezd elegem lenni ebből a krémből, túl zsíros az alapból is kicsit zsíros, vízhiányos bőrömnek. Nap közepére már inkább le akarom mosni, annyira zavar. Amit még észrevettem, hogy a tubusban "kivált" az olaj a termékből - kinyomom, és van, hogy csak áttetsző folyadék jön ki.

Parodontax Fluoridmentes Fogkrém (régi)

Parodontax Fluoridmentes Fogkrém (régi)
2016. június 13.

Évek óta csak ezt használom, mert bevált, szeretem, ahogy tisztít, és a frissességét.