mcspm

Regisztráció dátuma: 2019. január 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Acne Herbal Oldat

Acne Herbal Oldat
2019. január 24.

Szeretem az illatát, olyan természetes érzést nyújt. Szárít, ami nekem szuper, mert zsíros a bőröm.
Este használom, csak napi 1x, nem igénylem a napi 2-t és így tovább is elég.

Ha nyomkodtam magam (tudom nem szabadna..) utána egyből rakok belőle az egész arcomra és másnapra nem gyullad be semmim.

3-szor újravettem már, de negyedszerre is venni fogok.

MakeUp Revolution Flawless Matte

MakeUp Revolution Flawless Matte
2019. január 23.

Először is eredeti áron nem vettem volna meg ígyhát amikor akciós lett, lecsaptam rá. Én még rendeltem, nem lehetett kapni a drogériákban. Ezért is volt kellemetlen meglepetés a kőrök kis mérete. Azt hittem nagyobbak :(

Nembaj ezen túltettem magam. Szép volt így összességében, de valóban nem sok különbség van a színek között. A legvilágosabb színt mindíg alá kellett kennem, bármi mást is akartam, hogy egyáltalán látszódjon amit felteszek.

Ez is oké. De lejött. A nap közepén. Ez az az ismert állapot amikor már jobb ha nincs is rajtad semmi, mint a halállá kenődött cucc.
Így sajnos nehéz használni, hogy nem bír ki egy napot. Most ott pihen a polcomon kihasználatlanul.

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal
2019. január 23.

Zsíros érzést hagy maga után még akkor is ha keveset kenek belőle. Lehet nem annyira száraz a kezem?
Egy barátnőm (aki nővér) kért tőlem kézkrémet, mert a sok kézmosástól meg fertőtlenítőtől cserepesre száradt a keze..
Hát ebből adtam neki és agyondícsérte hogy mennyire jó! Neki bevált.
Én nem mondom hogy nekem nem, rosszat nem tett csak egy ideig zsíros maradt a tenyerem. Újra mondjuk nem veszem.

NAGYON száraz kezűeknek ajánlom.