Mila1102

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: -

Lolita Lempicka Lolita EDP

Lolita Lempicka Lolita EDP
2018. december 27.

Update:

El sem hiszem, hogy 2 (lassan 3!) éve csak ennyit tudtam írni erről a mesés illatról...
Valóban van némi hasonlóság, de azért a kis "almácskának" megvan ám a saját egyénisége.
Púderes alapon, édesgyökér, ánizs uralom, háttérben érződik a cseresznye és a tonkabab, A vanília lehet talán, ami még egy kis plusz édességről gondoskodik. Ééééés: hatalmas szerencsémre így együtt képesek a vetivert az utolsó leheletéig elnyomni. Sajnos az rajtam minden illatot férfi parfümmé alakít át. De nem ám csak picit, enyhén maszkulinná...neeem....pár fújás Chanel CM után olyan illatom van, hogy rendesen aggódom, hogy a nők fognak betámadni....

Na, de vissza ehhez a szépséghez! Lolita nem válik férfiassá, viszont annál inkább csábító, puha, édes finomság marad reggeltől estig.
Rajtam a tartóssága extrém 8-10 óra bőrön (lehet több is lenne, de ez a fürdés miatt ugye sosem fog kiderülni). Ruhán 1-2 nap.
DE: csak télen!!
Minél hidegebb van, annál ragaszkodóbb, annál szebb. Mínuszokban szinte él rajtam ez az illat.
Kb egy hete, reggel mínusz 9 fokban, átfagyva beugrottam a munkahelyem melletti pékségbe.
Mikor sorra kerültem az eladó hölgy azt kérdezte: "Juj, ez milyen illat? Volt már ilyenem, csak nem emlékszem mi a neve."
Mondom: "Ez Lolita. Ennyire lehet érezni?"
Erre ő: " Ó, már akkor megcsapott az illat, mikor beléptél! Nagyon finom! Csodás ez az illat!"
Pedig csak 2 fújás volt a nyakamra.

2016.02.
Teljesen megnyugodtam, ahogy olvasom itt a véleményeteket! Szóval nem csak rajtam egy az egyben La Petit Robe Noire:)) Már azt hittem, hogy nekem van valami furcsaság a bőrömmel.
Sőt, rajtam a Bvlgari Rose Essentielle is ilyesmi. Mindhárom puha, púderes, enyhén édeskés illat. És ez pontosan olyan hosszan tartó is mint a Bvlgari. Kétségtelen, hogy egy nagyon jó vétel volt, szeretem!

Lancôme La Vie Est Belle Bouquet De Printemps EDP

Lancôme La Vie Est Belle Bouquet De Printemps EDP
2017. április 20.

A LVEB sorozat összes tagját imádom. A L' Absolu verzó a kedvenc téli illatom, az Edt-t és az Edp-t hűvösebb tavaszi és őszi napokon szeretem elővenni.
A Florale is egy csodaszép illat, bár őt el kellett engednem, sajnos a páromnak nem tetszik valamiért.

Hát, nem csoda, hogy ezt az új szépséget is nagyon kíváncsian vártam..
Első találkozás: Douglas. Papíron nagyon szép. Fújás kézfejre, aztán séta fel-alá a Pólusban.
Gyönyörű kezdet, aztán kb negyed óra múlva szaglászom a kézfejem...te, jó ég...mi ez??
Borzasztó "poshadt virágos" akármi lett belőle...
Az nem lehet, hogy nem volt jó a teszter, hiszen ez egy tök új illat.
Ok, újabb próba, ezúttal Marionnaud.
Üvegből illatolva fantasztikus, papíron is nagyon finom.
Fújás másik kézfejre. És ugyanaz a szörnyűség lett belőle ismét!!!!:((
Miért? :(
A pulcsim ujjára is jutott valamennyi és azon is remek illatocska.

Konklúzió: ez az első illat, amely egészen egyszerűen "szétesik" a bőrömön.
Nem, az én bőröm és ez a kreáció nem passzolnak, taszítják egymást
Így ebből nekem sajna nem lesz.
Mint írtam fentebb: papíron és ruhán szép. És még tartós is. Így csak 1 csillagot mínuszolok.

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir
2017. január 7.

Ez az illat egyszerűen zseniális!!
Tényleg szőlős az eleje, már az is nagyon tetszik. Majd jön a "80as évek illatos radír érzete", mely leszáradáskor kap egy kis virágosságot és innen már csak tart és tart és tart....Bőrön amíg le ne zuhanyzok (sőt nyomokban még utána is érzem), ruhán pedig amíg ki nem mosom.
Szilázsa is remek, már többen is megdicsérték rajtam.
Erre a télre biztosan marad, egy biztos pont lesz nekem:)
Imádom!!