N0N0

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Szulfokoll Kátrányos Kénsampon

Szulfokoll Kátrányos Kénsampon
2021. szeptember 9.

Ezt a sampont és a gyógyszertárakban kapható N. korpasodas elleni sampont alkalomszerűen használom, ha úgy érzem, borul az egyensúly. Nekem bevált, megnyugtatja a fejbőröm, ezen kívül semmi különös.

Polar Bear Kínai Mentaolaj

Polar Bear Kínai Mentaolaj
2021. január 1.

Kellemetlenül húzódott a fejbőröm, mikor kibontottam a copfomat, ezért valami hűsítő érzésre vágytam. Kutyultam gyorsan egy hajszeszt: almaecet+víz 1:1 oldathoz 15 cseppet tettem ebből a kínai olajból. Fantasztikus hűs érzést ad az egész fejbőrnek, érezhetően több vér áramlott a hajhagymákhoz így valószínűleg a hajnovesztest is segíti, de stresszoldasra, élénkítésre is elég jó. Néha meg fogom ismételni legalább a wellness élmény miatt. Sebes/problémás fejbőrre csak óvatosan, jóval hígabban szabad tenni.

Classic Henna Színtelen Hajkondícionáló Por

Classic Henna Színtelen Hajkondícionáló Por
2020. október 30.

Én egy másik márka ugyanilyen cassia porát használom. Kiegyensúlyozott, egészséges lett a hajam, fejbőröm, sokáig bírnám így hajmosás nélkül. Ajánlom mindenkinek ezt a növényt.