nemeth.anita

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

dr. Organic Royal Jelly Nappali Krém

dr. Organic Royal Jelly Nappali Krém
2023. augusztus 20.

Nagyon jó volt a bőrömnek, egy teljes tégellyel elfogyott. Biztos, hogy a méhpempő nem csak marketing a névben, mert lehet érezni a krém illatán is. Nekem gazdaságos is volt, nem kellett sokat kennem belőle. Ennek a márkának nem minden terméke vált be, a Reishi gombás krém például pattanásokat okozott, de ez remekül tette a dolgát.

Dalli Nemestiszta Szappan

Dalli Nemestiszta Szappan
2023. május 15.

Régebben nagyon szerettem ezt a szappant, de úgy látom, valamelyik összetevőjét nem szereti a bőröm. Ha kézmosáshoz használom, hajlamosabb begyulladni a körömágyam. Szoktam belőle készíteni házi mosóport is lereszelve, mosószóda és epeszappan hozzáadásával. Mivel a Müllerben csak 500 Ft körül van 3 szappan, és kevés hulladékot termel az előállítása, így nekem erre a célre vált be leginkább, olcsón előállítható.

Babylove Nature Szilárd Testvaj

Babylove Nature Szilárd Testvaj
2022. október 7.

Aki próbált már natúr sheavajat vagy kakaóvajat kenni a bőrére, annak nem lesz szokatlan a nagyon viszkózus, filmszerű zsíros réteg, ami hosszasan megmarad, és nehezen szívódik be. Ebben a termékben viszont, - valószínűleg a méhviasz nagyobb aránya miatt - szinte egyáltalán nem szívódik be. Nagyon hosszan megmarad a bőrön, kellemetlen érzést okozva. Nem fojtós kellemetlen, mint a szilikonos testápolóknál, hanem szó szerint egy viaszos réteget alkot. Napozáshoz, nyárra, mondjuk ez pont ideális lehet, főleg a magas kakaóvaj-tartalom miatt.
Eredetileg a gyerekeknek vettem, de először, mint mindent, magamon kipróbáltam. Sajnos nekünk nem hozza a könnyű gyerektestápolók iránt támasztott elvárásainkat. Ami nagy kár, mert igyekszünk mi is környezettudatosak lenni és kerülni a műanyag flkonokat. Szerintem némi krémesebb, könnyebb felszívódást biztosító összetevővel ez jó kis termék lehetne, az ötlet maga nagyon jó és nagy szükség is lenne egy ilyen termékre a piacon.