nemeth.anita

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Dalli Nemestiszta Szappan

Dalli Nemestiszta Szappan
2022. október 7.

Ez kérem, az alapdarab! Tusoláshoz, kézmosáshoz és mosáshoz is használom, mosóport készítek belőle mosószappan, epeszappan és vízlágyító hozzáadásával. De most a bőrömmel kapcsolatos tapasztalatokról: amióta ismetem annyira szetetem, hogy csakúgy, mint a kék Niveából, mindig van itthon belőle. Az ára meg? 500 Ft körül van a Müllerben 3 darab. Ilyen jó ár-érték arányú termék nem sok van.

Babylove Nature Szilárd Testvaj

Babylove Nature Szilárd Testvaj
2022. október 7.

Aki próbált már natúr sheavajat vagy kakaóvajat kenni a bőrére, annak nem lesz szokatlan a nagyon viszkózus, filmszerű zsíros réteg, ami hosszasan megmarad, és nehezen szívódik be. Ebben a termékben viszont, - valószínűleg a méhviasz nagyobb aránya miatt - szinte egyáltalán nem szívódik be. Nagyon hosszan megmarad a bőrön, kellemetlen érzést okozva. Nem fojtós kellemetlen, mint a szilikonos testápolóknál, hanem szó szerint egy viaszos réteget alkot. Napozáshoz, nyárra, mondjuk ez pont ideális lehet, főleg a magas kakaóvaj-tartalom miatt.
Eredetileg a gyerekeknek vettem, de először, mint mindent, magamon kipróbáltam. Sajnos nekünk nem hozza a könnyű gyerektestápolók iránt támasztott elvárásainkat. Ami nagy kár, mert igyekszünk mi is környezettudatosak lenni és kerülni a műanyag flkonokat. Szerintem némi krémesebb, könnyebb felszívódást biztosító összetevővel ez jó kis termék lehetne, az ötlet maga nagyon jó és nagy szükség is lenne egy ilyen termékre a piacon.

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2022. augusztus 10.

Az egyik legjobb arcápoló termék, amit az elmúlt 10 évben vettem. Mindig újraveszem. Érzékeny, pattanásra, mitteszerre hajlamos, stressznek kitett, ráncosodó bőröm van (micsoda kombó, nem?), és ez az egyik olyan termék, ami segít kordában tartani a helyzetet. Kétnaponta, vagy néha naponta is használom.