nemeth.anita

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 11 eladás
Megnézem

Echosline Porzásmentes Lila Szőkítőpor Keratinnal

Echosline Porzásmentes Lila Szőkítőpor Keratinnal
2019. november 28.

Sajnos nagyon hullott tőle a hajam, szinte alig maradt. Szépen szívta a hajam, ezért a két csillag.

Kallos Hair Pro-Tox Best In 1 Folyékony Hajbalzsam

Kallos Hair Pro-Tox Best In 1 Folyékony Hajbalzsam
2019. szeptember 19.

Hogyhogy nem írtam még véleményt? Az egyik legjobb ár-érték arányú termék, amit az elmúlt években vásároltam. Mindent elmond, hogy szinte csak pozitív értékelések vannak erről a termékről, végülis emiatt vettem meg. Szerencsére!
Nagy, gazdaságos, hasznos. Szoktam használni száraz és törülközőszáraz hajra is. Az illata rendben van, nem zsírosít, teszi a dolgát.
Az én hajam pár hónap használat után hozzászokott, ezért nem hozza a kezdeti WOW hatást, persze azért még szuper. Most tartok egy kis szünetet, hátha vissza tudunk térni a kezdeti állapothoz. De nem kérdés az 5*.

Kallos KJMN Haj Botox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos KJMN Haj Botox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2019. szeptember 19.

Nekem sajnos kevés, a hajam szőkítőporral van szőkítve, elég sokat lett gyötörve és átfestve. Balzsamként és pakolásként tehát nem vált be. Szerintem kevésbé károsított hajon jól teljesíthet, illetve az illata mennyei, diszkrét tisztaságillat. Most hajfestés közbeni hajvédelemre kenem el, így el tud fogyni úgy, hogy pozitív hatását is érzem.