newsfeed

Regisztráció dátuma: 2017. március 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioeel Ricinus Plus Ricinusolaj A-vitaminnal

Bioeel Ricinus Plus Ricinusolaj A-vitaminnal
2021. december 30.

Miután a hajamat profi módon tönkretettem az idétlen festegetésekkel és szőkítéssel, szerettem volna pakolások formájában táplálni és megkönnyíteni a lenövesztés folyamatát, amennyire lehetséges. Erre esett a választásom, mert bár még nem sikerült félretennem a szilikonos hajápoló szereket, szerettem volna valami természeteset is kipróbálni - és milyen jól tettem! Ki sem látszom a babahajakból, mióta alkalmazom és nagyon szép fényes, puha a hajam. Úgy vettem észre, hogy kevésbé, egységesebben zsírosodik a loboncom. Nem is emlékszem, mikor volt utoljára ilyen jó állapotban. Ráadásul szép aranyos hatást ad a festett részeknek, bár kicsit tartok tőle, hogy idővel foltosra szedi a festéket. Egyelőre megadom neki a max pontot. :)

Update: azóta beújítottam a szempilláimra is.^^ Minden este bekenem vele egy fültisztító pálcikával és reggel a maradékot meleg vizes vattával lemosom. Tartottam tőle, hogy belemegy a szemembe és begyullad, vagy bármi ilyesmi, viszont azonkívül, hogy a szemüvegem lencséjét néha megfogja, nem vettem észre ilyesmit. Viszont egy második sor szempillám is elkezdett növekedni. Nagyon durva. :D Nem vagyok nagy spirálozós, de biztos meglátszana úgy is, hogy egészségesebbek és hosszabbak lettek. Ennek rendkívül örülök. Sosem tűntek még ilyen szépnek.^^ // Jut eszembe. Ma mértem le a hajam hosszát. Több, mint 2 centit nőtt egy hónap alatt, amit nagy eredménynek tartok a 0,5 centi/hó csigatempómhoz képest. :d Mindenképpen használatban lesz, ameddig le nem növesztem a szőkét. :)

Isana Aloe Vera Kéz- és Körömápoló Balzsam

Isana Aloe Vera Kéz- és Körömápoló Balzsam
2021. december 30.

Ahogy beköszönt az ősz, a hűvös, szeles levegő azonnal kikezdi a kézfejemet. Szinte van, hogy véresre repedezik, akárhogyan is próbálom kenegetni. Ezzel küzdök sokszor egészen tavaszig. Még október elején láttam meg ezt a krémet, gondoltam, ha már a körömvirág + munkavédelmi krémek sem jöttek be annyira, mit veszíthetek vele? Pozitív csalódás volt a tapasztalatom vele. Csodákat nem kell várni tőle, ugyanakkor nekem már az is csodaszámba megy, hogy a bőröm felszívta, puhított a felületén reggelre és halványodott a kézfejem pirossága is (pláne úgy, hogy nem egy magas árkategóriás termékről beszélünk). Szerintem megmaradok ennél az évben, bár lehet, hogy egy tubus nem lesz elég belőle, mivel elég intenzív fogyasztója vagyok az ilyen jellegű krémeknek. :) Mindenesetre azért, hogy az első használat után javított a bőröm és a kirepedezettség minőségén, jár neki az 5 pont! :)

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2020. december 25.

Azon kevés termékek egyike, ami mindig ott lapul a táskám mélyén afféle s.o.s. esetekre. :) Dús, gyorsan növő, "kócolódásra" hajlamos szemöldököm van, amit eddig egyedül ezzel a géllel sikerült megreguláznom. Korrekt termék; nap végén is a helyén tartja a szemöldököm, nincs "nehéz" érzete, nem zavaró a viselése, könnyen és olcsón beszerezhető. Nem mellesleg nekem vagy egy évig elég úgy, hogy szinte minden nap használom. Az tény és való, hogy nyáron, nagy melegben hajlamos ilyen vízszerű állagot felvenni, bár eddig nem okozott gondot, hogy ne száradt volna meg a felhelyezés után. Abszolút "must-have" darab számomra. Öt csillag!