newsfeed

Regisztráció dátuma: 2017. március 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál
2019. december 21.

Nagyon szeretem, mióta egy szerencsés véletlennek köszönhetően a kosaramban landolt Glamour-napok alkalmával és féláron hozzájutottam, mivel eredeti árán nem adnék ki rá összeget. A legnagyobb büszkeségem, amire szert tettem eddigi kencés pályafutásom során, ugyanis régóta keresgéltem barna szempillaspirált, egyszerűen egy drogériában sem találtam - egészen eddig a csodáig! Amellett, hogy a tökéletes színben birtoklom, a minőségével is maximálisan meg vagyok elégedve. Nem pereg le a nap végére sportolás után sem, nem is mászik le az arcomról esőzések alkalmával sem, ellenben egyszerű micellás vízzel és olivaolajjal le tudom mosni a nap végén. Egyetlen hátránya, hogy ha valamit megfog, abból nagyon nehezen lehet kiszedni utána. Ennek ellenére nem tudok levonni tőle pontot, mivel ő számomra a nagybetűs Szempillaspirál. A tavaszi leárazások alkalmával biztosan betárazok majd belőle, biztos, ami biztos, hogy egy esetleges Armageddon után se’ legyek kifogyóban a jóból. :)

Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz

Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz
2019. december 21.

Kb. 2 hónapja használom a samponjával egyetemben, jelenleg a második flakont fogyasztom belőle. Eredetileg 6 hónapos kúrát terveztem, szóval mindenképpen fogok még update-elni a hatásával kapcsolatban.
Nem akartam elkapkodni a véleménynyilvánítást, ezt az értékelést biztos pontok nyomán írom. :) Az üvege elég szerencsétlen, viszont egy spray-s flakonból alkalmazva gazdaságosan “kiporciózható” - nem mintha annyira földhözvágós ára lenne. Ki lehet fogni akcióban.
Az illatát - és most nyugodtan kövezzetek meg - én kifejezetten szeretem. Jó alkoholos-gyógynövényes, és igen, következő hajmosásig érezni lehet néha. Emiatt gondolom, de tényleg szárít, nem árt utána valami ápoló kence az érzékenyebb fejbőrűeknek-hajszerkezetűeknek. Ennek ellenére brutál fényes lett tőle a hajam. A hajhullásomat sajnos nem csökkentette eddig, bár reménykedek benne a továbbiakban, feltéve, ha nem hormonális eredetű, mert akkor várhatom... :) Ellenben eszméletlenül bebabahajasodtam. Olyan, mintha ilyen mini frufrum lenne. :D Szabályos tincseim nőttek újonnan, amiknek nagyon örülök. Hajhosszbeli jelentős változásról nem tudok beszámolni, bár még meglátjuk, mit hoz ki 4 havi használata. :) Megelőlegezem az 5 csillagot, mivel ha már valamiért, akkor az új babahajak serkentéséért, sőt burjánzásáért megérte betáraznom belőle. :D

Júliusi update: Időközben 3,5 hónapra dagadt a kúrám és számomra is meglepő, de nemhogy a kezdeti, de az egy hónappal ezelőtti eredményeimen is messze túltesz a mostani állapot. A legpozitívabb, amit tapasztaltam, hogy a hajhullásom teljesen megszűnt. Még olajos hajpakolás alkalmazása során is egy - messze magamhoz képest - egészséges mennyiség hullik ki, amit nagyon nagy eredménynek tartok. Sosem hittem volna, hogy valaha is bármilyen “csodaszer” segítségével képes leszek eljutni idáig. A másik - cseppet sem csekélyebb dolog, amit nem tudtam nem észrevenni, hogy a júniusban taglalt babajaim annyira megerősödtek, hogy önálló életet élő göndör, szőke tincsekké erősödtek, amiket csak erőszakkal lehet hullámcsattal elcsatolni úgy, hogy ne nézzek ki komplett Pumuklinak. Mintha egy teljesen új hajrétegem nőtt volna. Október előtt lehet, hogy update-elek még, ha történik valami rendkívüli a sörényemmel, azonban a totál hajnövekedést a féléves kúra végén összegzem majd, mivel nyáron alapvetően is többet szokott nőni.^^
Decemberi update: Október közepén hagytam abba a kúrát, amit fél évig tartottam és már kezdem látni az eredményeit, amiből levonhatom a végső konklúziót. Először is meg kell jegyeznem, hogy a halántékom konkrétan “be babahajasodott”, de annyira, hogy még a mosás napján is hullámcsattoznom kell az egész fejszerkezetemet, mivel összevissza szállonganak a kisebb tincsek(!). Ez nagyon durva ahhoz képest, hogy csupán a hosszát akartam növelni, tömegében és minőségében nem számítottam ekkora változásra. A hajamat szerencsére emellett sem szárította ki, viszont vigyáztam is a puhaságának megőrzésére az alkoholos összetevők miatt. Így viszonylag 3 hónapig kibírtam a hajvágások között, illetve teljesült a célom, hogy végre kevesebbet kelljen levágni, mint amennyi az adott idő alatt nőtt. Összességében jó kis terméknek tartom, megéri neki adni egy esélyt, amennyiben az ember türelmesen végig tud belőle csinálni egy teljes kúrát, mivel tényleg hónapok múltán csillogtatja csak meg a végső eredményét. Ennek ellenére nem biztos, hogy nekem lenne hozzá még egyszer türelmem - mindenesetre örülök, hogy kipróbáltam. Teljességgel max pontos!

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2019. december 21.

Miután kifogyott a kedvenc Balea hajvégápolóm, ő landolt a kosaramban, “próba-cseresznye”. Szerettem volna egy ilyen kencét, amin látom, mennyi van még az üvegcsében, mivel az előző - egyébként csodálatos - termékemnek pont ez volt a hátránya. És itt emelném ki a legpozitívabb csalódást vele kapcsolatban; brutálisan sokáig elég. Majdnem fél éve használom rendszeresen és alig fogyott belőle. Úgy számítom, hogy heti 2-3 hajmosás mellett is elég lesz még 2-2,5 évig biztosan, ami nem mellékes szempont az amúgy teljesen átlagos ára mellett. Először ijesztő volt számomra a masszív, zsíros átlaga, de eddig még egyszer sem sikerült túltolnom a használatát, hál’ Istennek. Nagyon jó a kis pumpa a tetején, a középhosszú hajamra is elég 1 nyomásnyi belőle. Emellett az illata is csodálatos. A következő hajmosásig érzem a fényes, erős végekben a jó, kicsit sem tolakodó illatot. Bár mást is használok a loboncomra, mióta ő is a hajápolási rutinom szerves része, az egyébként 3 havonkénti elkerülhetetlen “fodrászolás” is elkerült a félévben. Jó kis termék, mindenképpen vissza térek még hozzá. :)