nickye94

Regisztráció dátuma: 2015. október 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél
2018. augusztus 15.

Évekig egy Avonos krémet használtam,ami sokáig bevált,az évek során viszont már úgy éreztem, hogy nem elég a bőrömnek. Félek az újítástól,mert allergiás az arcbőröm, így rengeteg krémtől kipattog az arcom és kiütéses lesz. A gél krémekkel viszont nem szokott problémám lenni, ezért próbáltam ki a Helia-D Aquaboom arcgéljét. Már pár nap után észrevettem a változást, nagyon puha lett tőle a bőröm,selymes tapintású, a pici pattanások egytől-egyig eltűntek. Nagyon könnyed állaga van és nagyon finom barackos illata, pillanatok alatt beszívja a bőröm, viszont száraz bőrre felvive hagy maga után egy enyhe ragacsos érzetet,amit én kifejezetten szeretek, kiváló sminkalap. Enyhén vizes bőrre felvive a ragacsos érzet eltűnik. Akinek érzékeny a bőre, bátran próbálja ki.

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2018. július 6.

Kissé kezdem már megelégelni ezt a sok negatív kommentet. Annyian írjátok,hogy kamu az egész,és csak a cég fizet az embereknek, hogy próbálják ki a terméket fotókkal,stb. és kutya kötelességük terjeszteni a pozitív véleményt. Nos,ez egyáltalán nem így van. Én már több,mint 2 éve szedem a kapszulát kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Amikor először kezdtem használni, fényképekkel,pólón mért eredményekkel mutattam be a változásokat. Mivel akkor még eléggé újkeletű volt a dolog, nagyon sok embert érdekelt,hogy mennyire hatásos a kapszula. Én rendkívül részletes véleményezéssel és adatokkal mutattam be a kapszulát. Pár hétre rá megkeresett a White Hair, hogy megoszthatják-e a blogbejegyzésem. Természetesen beleegyeztem. Napokon belül több ezer látogatóm lett, és RENGETEG gyűlölködő kommentet kaptam azzal kapcsolatban, hogy engem mennyire könnyű lefizetni és mi a *****ért hazudozok mindent a termékről, mikor ez nem is így van. Tudjátok mit? Egy forintot sem kaptam tőlük, nem is kértem soha, nem ajánlották. Szerintem ez így is van rendjén. A kapszula a nevéhez hűen tényleg egy csodaszer. Nekem bevált, neked lehet, hogy nem fog úgy,mint másnak. Ezzel sincs semmi baj. Mindannyian különbözőek vagyunk, és ezt tudnunk is kell kezelni. Az,hogy neked nem vált be, nem jelenti azt, hogy minden platformon gyűlölködő kommenteket kell hagyni emiatt.

Végül térjünk a lényegre: mindenkinek ajánlom, hogy kipróbálja,és ajánlottam ismerőseimnek, barátaimnak, nekik mind egytől-egyig bevált. Nekem alapból 0,5 cm a hajnövekedésem havonta,így évek alatt sem sikerült megnövesztenem,ráadásul mire pár centit nőtt volna, le kellett vágatnom, annyira tört. Mostanra már derékig érő, egészséges,puha a hajam,és semmivel sem cserélném el a Magic Hairt.

Luxure I Miss You EDP

Luxure I Miss You EDP
2018. április 12.

Nagyon jó utánzat, abszolút hasonlít az eredetire. Könnyed, virágos,enyhén citrusos,púderes illat, tökéletes számomra a tavaszi/nyári időszakra. Egész nap tart, nagyon megéri az árát!