norapetroczki

Regisztráció dátuma: 2022. december 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2022. december 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Essence Lash Princess Liner

Essence Lash Princess Liner
2024. február 21.

Már a harmadikat használom! Remek kis filces barna tus. Könnyű a fogása. Gyorsan precízen lehet vele dolgozni. A zsírosabb bőrüeknek picit mozoghat felvitel után közveztlnül, de utana szépen megszárad. Egész nap tart, este bármilyen sminklemosóval lemosható. Ár/ Érték arányban verhetetlen. Ha vigyázol rá nem fog kiszaradni. Fejjel lefelé érdemes tárolni.

Catrice Super Glue Szemöldökformázó Gél

Catrice Super Glue Szemöldökformázó Gél
2024. február 21.

Hát ez a termèk valami zseniális!!!
Konkrétan 14 ève keresem a rakoncátlan sűrű, feketes valahol a 2cm-t is meghaladó hosszúságú szemöldökömhöz a megfelelő fixálót! Sokmindent próbáltam már.
A Super Glue nem csillog, nem pereg. A nap végén is ugyan úgy tart, mint amikor reggel feltettem.
Gyorsan szárad. Természetes hatást nyújt, még úgy is, hogy utána kemény lesz a szőr tőle. Számomra ez nem zavaró.
Próbáljátok ki!

Essence Double Trouble Waterproof Szempillaspirál

Essence Double Trouble Waterproof Szempillaspirál
2023. június 9.

Kemény kontaktlencsét hordok, ezért nálam csak a vízálló szempillaspirál jöhet szóba. Ez az egyik legjobb drogériás választás amit eddig próbáltam. Imádom a kétoldalú keféjét. Garantáltan jut minden pillára festék. Egész nap szépen tart. Nem pereg, póklábasodik. Gyönyörű pillákat eredményez. A nap végén bármely sminklemosóval/arctisztítóval könnyen gyorsan lejön.