Nyuszimanias

Regisztráció dátuma: 2019. június 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. június 8.
Bőrtípus: -

Megnézem

Garnier Pure Active AHA + BHA Charcoal Szérum

Garnier Pure Active AHA + BHA Charcoal Szérum
2024. június 12.

Klassz szérum, szépen teszi a dolgát, valamiért nálam nem minden nap ugyanolyan hatékonyan. Van olyan nap, amikor szépen teljesít és van olyan, hogy nem nagyon. Ha nagyon patisodik a bőröm sajnos nem elég egyedül ez. A márka fehér agyagos lemosójával együtt egészen jó a kettő.

Mixa Baby Habzó Olaj Fürdéshez és Zuhanyzáshoz

Mixa Baby Habzó Olaj Fürdéshez és Zuhanyzáshoz
2024. május 30.

A babának vettem kezdetben, első otthoni fürdetéstől ezt használjuk. Szuperül bevált, tényleg antiallergén, a pici bőre is jól tolerálta.
Aztán jött a csalódás és megváltoztatták az illatát :( töményebb "mézes negró" illata lett. Úgy sajnálom, mert nagyon szerettük az eredeti formátumot. :( Még nem tudom újra fogom-e venni, egyelőre keresem az alternatívát. Ha lehetne aláírnék egy petíciót, hogy térjenek vissza az eredeti illatra!

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2024. május 30.

Páromnak vettem sokadszorra, ő nagyon szereti. Szerencsére nincs gondja a hajhullással, ha kitalálja, hogy növesztené a haját mindig ehhez nyúl. Tényleg láthatóan gyorsabban nő a haja a használatakor. Próbaképp kipróbáltam szülés utáni hajhulláskor és nálam is bevált. Millió babahajam nőtt azóta és gyorsabban is nő mint számítottam. Nem azonnal van eredmény, minimum egy flakonnal el kell fogyasztani mire jól látható eredménye lesz, ezt türelemmel ki kell várni. Csak a hajtövekre vittem fel a hosszra próbáltam kihagyni, ezután kevés tápláló női sampon+balzsamot használtam és puha lett a hajam. (oda kell figyelni és nem szárít)
Szóval összességében megbízható termék, egy próbát mindenképp megér.