Best of Beauty 2019

Októberi Lány

Regisztráció dátuma: 2012. november 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Natics C20 Air C-Vitamin Szérum

Natics C20 Air C-Vitamin Szérum
2019. július 16.

Úgy döntöttem, lista szerűen értékelem, előbb 1 hét után:

Homlok:
kiindulási állapot: mint az ezer darabra repedt porcelánbaba fej, vagy mint egy kiszáradt tómeder szikkadt alja... Szóval durván alulhidratált és kissé talán öregedő bőr... :)
1 hét után: nincs érzékelhető változás.

Nagy pattanások:
kiindulási állapot: néha elő-elő bukkan egy-egy bazi, mélyen ülő, kinyomhatatlan ragya, ami csak úgy kedvtelésből 2 hétig tanyázik a fejemen. Ilyenből épp akadt egy a szérum-használat kezdetén és további egy alakulóban volt.
1 hét után: a már óriási rondaság harmadakkora lett, de ugyanúgy makacsul díszeleg a homlokomon. Az alakuló kis piszok meggondolni látszik magát, visszahúzódott.

Kis pattanások:
kiindulási állapot: 2-3 kisebb kis ocsmányság mindig elszórakoztat, nem lenne vészes ha nem érzékeny, fehér és sokáig gyógyulós bőröm lenne.
1 hét után: talán mintha valamivel kevesebb akarna előjönni, nem is mindegyiknek sikerül kialakulni, de Tyrosur gélt is használok helyileg, így ezt nem tudom bizonyosan csak a szérumnak be.

Nagy pórusok:
kiindulási állapot: "sajtreszelő", az orcáimon leginkább.
1 hét után: nincs látványos változás.

Mitesszerek:
kiindulási állapot: mindenféle fajta mindenhol elszórva, sok.
1 hét után: fekete, kicsi, furcsa fajták jelentek meg. Lehet hogy valamennyire tisztul és ezek korábban zárt fajták voltak és ez lenne a pozitív változás, vagy ezek vadi újak és emiatt alakultak? Kérdéses egyelőre, megfigyelés alatt tartom őket.

Ráncok:
kiindulási állapot: szarkalábak, egy-két halovány mimikai kezdemény és a lövészárkok a szemem alatt, ezekre duplán kenek mindent, ezt is.
1 hét után: szeretném azt hinni hogy javult a helyzet, de amúgy nyilván nem.

Hegek:
kiindulási állapot: vannak.
1 hét után:a frissebbek szépen javulnak a régiek tartják magukat.

Szeplők:
kiindulási állapot: halványan, elszórtan vannak, nem zavartak sosem, de kíváncsi vagyok, lesz-e rájuk valamilyen halványító hatással.
1 hét után: egyelőre nem úgy tűnik hogy lenne ilyen hatása.

Hidratáltság:
kiindulási állapot: milyen hidratáltság?
1 hét után: kicsit mintha üdébb és kevésbé elnyűtt lennék reggelente mikor tükörbe nézek. De lehet hogy olyankor még álmodok éppen... :)

Amúgy: ragacsos mint a fene, filmréteg marad, bár nem kukacosodik, csak csillog, fura. Nem tudom vékonyan kenni, mert beszívja pikk-pakk a még nedves bőröm, aztán marad ez a réteg. Nem mertem nappal, smink alá kipróbálni. Kissé kellemetlen ahogy húzza a bőrömet, sőt kissé viszket is, ez felkenés után fél-egy óráig tart (jó, kibírható mértékben), utána krémezek rá, ilyenkor megint kicsit kellemetlen. Csípni is tud, de az pár másodperc után elillan. Első használat után a szemem alatti már csontos részen (milyen csont is?) volt egy kis minimális pirosság, azt hiszem kicsit kimarta, de ez egyszeri alkalom volt. Elalváskor ráragadok a párnára, reggelre kissé csillog az arcom. Szóval van némi bosszúság vele. De ha hozza "A hatást", akkor ennyit megérhet. Egyelőre 3 pont, de még tervezem időközönként a frissítést.

dr. Organic Éjszakai Krém Bio Méhpempővel

dr. Organic Éjszakai Krém Bio Méhpempővel
2019. július 14.

Féltem hogy nehéz lesz, főleg így nyáron. De simán megissza a bőröm, pedig zsíros mint a fene. Nappalra is használtam már, smink alá is. Nem kukacosodik, nem marad filmréteg sem. Hidratáló, ápoló hatása egész jó, de azért a csodaszer kategóriába nem tenném. Ennyi pénzért (Müller, akció) minőség, és összetevőlista tekintetében szerintem korrekt kis krém. Négy és felet adnék de mivel azért lehetne még hatékonyabb is, maradjon a 4 csillag.

dr. Organic Gránátalma Anti-aging Arckrém

dr. Organic Gránátalma Anti-aging Arckrém
2019. július 14.

Isteni illatú, kombinált (igen zsíros) bőröm szépen beszívja. Nincs filmréteg és csak akkor kukacosodik ha a kelleténél többet kenek az arcomra. Hidratálása kielégítő, de csodákat nem művel. Pattanást nem okozott, ez külön dícséretes. Nappalra és éjszakára is használtam már, sminkelni is tudtam rá. Szerintem nem rossz krém, négyes fölét adnék neki. :)

18 ÖSSZETEVŐ

Oryza Sativa (Rice) Flour EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott