Októberi Lány

Regisztráció dátuma: 2012. november 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Beauty Glam Clear Skin Serum

Beauty Glam Clear Skin Serum
2020. május 2.

Imádom! Eddigi legjobb eredményt ezzel értem el. Heti 4-5 alkalommal használom, váltva retinolos szérumommal és niacinamidos, C vitaminos szérumot is használok mellette. De a hatás egyértelműen ennek köszönhető leginkább. Érzékeny bőröm is szereti. Egyre kevesebb a mitesszerem, zárt és fekete fejű egyaránt. Kevésbé zsíros a bőröm, ha (egyre ritkábban) be is gyullad, lényegesen kisebb és gyorsabban gyógyuló pattik jönnek ki.
Ár/érték arányban verhetetlen. Általában minden Müllerben találni, nekem kb másfél-két hónapra elég egy üvegcse. Az összetevő lista szép és rövid, ez külön plusz pont.
Fontos! El lehet sikkadni felette, de a dobozon írja: használat előtt alaposan felrázni!
Maximálisan csodaszer kategória!!!

Natura Siberica Snow Cladonia Night Cream

Natura Siberica Snow Cladonia Night Cream
2020. február 21.

Első használat után sokat nem írhatok, de valami rettenetes férfi szaga van, olyan retro arcszesz, ráadásul brutál erős is. Akármit is tud ez a kence, nem leszünk öri barik, az biztos, nem venném újra ennek tükrében...
Jövök még frissíteni.

Ebrimycin Gél

Ebrimycin Gél
2019. november 10.

ÚJRA LEHET KAPNI!!! ❤️
Azt hittem hogy már réges-régen írtam erről a valóban csodaszerről... Hát most gyorsan pótlom a hiányt.
Mindenféle fajta és méretű pattanással boldogul, lényegesen lerövidíti a gyógyulás idejét, sőt, idejében “elkapva” vissza is szorítja őket, be sem gyulladnak. Csak helyileg alkalmazom (értsd: nem teljes arcon, márcsak az alkohol tartalma miatt sem), naponta (este) egyszer, lefekvés előtt, mikor már a szérum és a krém is beszívódott. Kell neki néhány perc amíg megszárad, de nem kell amúgy sok belőle, lehet vele “spórolni”.
Sokáig (évekig) nem lehetett kapni, aztán megint aztán megint nem. De most legnagyobb meglepetésemre ismét gyártják, igaz, most még sokkal drágábban mint annak előtte. Viszont annyira neki voltam keseredve, hogy végre volt egy szuperhatékony ”fegyverem”, erre vagy 2-3 évre eltűnt a patikákból...és “visszakaptam” végre, így simán megvettem ennyiért is (4400 forintot fizettem érte).

Röviden: érdemes kipróbálni, hosszabban: olyan de olyan boldog vagyok vele, és hülye lennék nem ajánlani mindenkinek, aki pattanásokkal küzd..!

18 ÖSSZETEVŐ

Oryza Sativa (Rice) Flour EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott