Októberi Lány

Regisztráció dátuma: 2012. november 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Natura Siberica Snow Cladonia Night Cream

Natura Siberica Snow Cladonia Night Cream
2020. február 21.

Első használat után sokat nem írhatok, de valami rettenetes férfi szaga van, olyan retro arcszesz, ráadásul brutál erős is. Akármit is tud ez a kence, nem leszünk öri barik, az biztos, nem venném újra ennek tükrében...
Jövök még frissíteni.

Ebrimycin Gél

Ebrimycin Gél
2019. november 10.

ÚJRA LEHET KAPNI!!! ❤️
Azt hittem hogy már réges-régen írtam erről a valóban csodaszerről... Hát most gyorsan pótlom a hiányt.
Mindenféle fajta és méretű pattanással boldogul, lényegesen lerövidíti a gyógyulás idejét, sőt, idejében “elkapva” vissza is szorítja őket, be sem gyulladnak. Csak helyileg alkalmazom (értsd: nem teljes arcon, márcsak az alkohol tartalma miatt sem), naponta (este) egyszer, lefekvés előtt, mikor már a szérum és a krém is beszívódott. Kell neki néhány perc amíg megszárad, de nem kell amúgy sok belőle, lehet vele “spórolni”.
Sokáig (évekig) nem lehetett kapni, aztán megint aztán megint nem. De most legnagyobb meglepetésemre ismét gyártják, igaz, most még sokkal drágábban mint annak előtte. Viszont annyira neki voltam keseredve, hogy végre volt egy szuperhatékony ”fegyverem”, erre vagy 2-3 évre eltűnt a patikákból...és “visszakaptam” végre, így simán megvettem ennyiért is (4400 forintot fizettem érte).

Röviden: érdemes kipróbálni, hosszabban: olyan de olyan boldog vagyok vele, és hülye lennék nem ajánlani mindenkinek, aki pattanásokkal küzd..!

Natics C20 Air C-Vitamin Szérum

Natics C20 Air C-Vitamin Szérum
2019. augusztus 10.

Lista szerűen értékelem:
Homlok:
kiindulás: mint az ezer darabra repedt porcelánbaba fej, vagy mint egy kiszáradt tómeder szikkadt alja. Szóval durván alulhidratált és kissé talán öregedő bőr. :)
1 hét után: nincs érzékelhető változás.
1 hónap után: alig látszik javulás, rosszabb napjaimon semennyi.
Nagy pattanások:
kiindulás: néha elő-elő bukkan 1-1 bazi, mélyen ülő, kinyomhatatlan ragya, ami csak úgy kedvtelésből 2 hétig tanyázik a fejemen. Ilyenből épp akadt 1 a szérum-használat kezdetén és további 1 alakulóban volt.
1 hét után: a már óriási rondaság harmad akkora lett, de ugyanúgy makacsul díszeleg a homlokomon. Az alakuló kis piszok meggondolni látszik magát, visszahúzódott.
1 hónap után:per pill nyugvóponton van a dolog, nem jött ki újabb ilyen, mióta használom.
Kis pattanások:
kiindulás: 2-3 kisebb ocsmányság mindig elszórakoztat.
1 hét után: mintha valamivel kevesebb akarna előjönni, nem is mindegyiknek sikerül kialakulni, de Tyrosur gélt is használok helyileg, az is besegíthet.
1 hónap után: kisebbek sajna ugyanúgy kijönnek, vmelyikkel elbánik 1-2 nap alatt, s van, amelyikkel nem...
Nagy pórusok:
kiindulás: "sajtreszelő", az orcáimon leginkább.
1 hét után: nincs látványos változás.
1 hónap után: nem látok különbséget.
Mitesszerek:
kiindulás: mindenféle fajta mindenhol, sok.
1 hét után: fekete, furcsa fajták jelentek meg. Lehet hogy ezek korábban zárt fajták voltak és ez lenne a pozitív változás, vagy ezek vadiújak és emiatt alakultak? Kérdéses, megfigyelés alatt tartom őket.
1 hónap után: talán valamivel kevesebb a zárt. A orr és környékén jellemző, szinte állandó "teltház" (kicsi fajták) továbbra is fennáll, pedig tisztítom időnként. A kis fekete fejű és könnyen eltávolíthatóak továbbra is felbukkannak, szerintem ezekre hatott a C, és összeszáradnak és besötétednek a pórusaimban. Olyan napi 1-2 db új jön ki.
Ráncok:
kiindulás: szarkalábak, pár halvány mimikai kezdemény és a lövészárkok a szemem alatt, ezekre duplán kenek mindent, ezt is.
1 hét után: szeretném azt hinni hogy javult a helyzet, de amúgy nyilván nem.
1 hónap után: Nulla hatás. Sőt, a szemem alattiakat néha jól kipirosítja, így még hangsúlyosabbak lesznek.
Hegek:
kiindulás: vannak.
1 hét után:a frissebbek szépen javulnak a régiek tartják magukat.
1 hónap után: a régebbiek közül van még néhány, nem igazán halványodtak. Újabbak esetén talán gyorsabb a regenerálódás.
Szeplők:
kiindulás: nem zavartak sosem, de kíváncsi vagyok, lesz-e rájuk valamilyen halványító hatással.
1 hét után: egyelőre nem úgy tűnik hogy lenne ilyen hatása.
1 hónap után: ugyanolyanok.
Hidratáltság:
kiindulás: milyen hidratáltság?
1 hét után: kicsit mintha üdébb és kevésbé elnyűtt lennék reggelente mikor tükörbe nézek. De lehet hogy olyankor még álmodok éppen... :)
1 hónap után: nem látok jelentős különbséget.
Amúgy: ragacsos mint a fene, filmréteg marad, bár nem kukacosodik, csak csillog. Nem tudom vékonyan kenni, mert beszívja pikk-pakk a még nedves bőröm, aztán marad ez a réteg. Nem mertem nappal, smink alá kipróbálni. Kissé kellemetlen ahogy húzza a bőrömet, kissé viszket is, ez felkenés után fél óráig tart (kibírható mértékben), utána krémezek rá, ilyenkor megint kicsit kellemetlen. Csípni is tud, de az pár másodperc után elillan. Első használat után a szemem alatti volt egy minimális pirosság, azt hiszem kimarta, de ez egyszeri alkalom volt. Elalváskor ráragadok a párnára, reggelre kissé csillog az arcom. Szóval van némi bosszúság vele. De ha hozza "A hatást", akkor ennyit megérhet. Egyelőre 3 pont.
További update1 hónap után:
Rájöttem, hogyan tudok vele spórolni, de így sem fog 2 hónapig kitartani. Újabban ha van 1-2 rondaság akkor azokat reggel is lekenem, picit pirosabb lesz, de nap végig javulni szoktak. Sminkelni nem lehet rá, egyszer próbáltam a teljes arcomat bekenni reggel, de borzalmas lett az alapozás...
Legyen 4 csillag most, mert összességében azért javult a bőröm.

18 ÖSSZETEVŐ

Oryza Sativa (Rice) Flour EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott