Októberi Lány

Regisztráció dátuma: 2012. november 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Makeup Obsession Desert Liquid Blush

Makeup Obsession Desert Liquid Blush
2023. január 23.

A temperára emlékeztető tubusban egy tempera sűrűségű, extrán pigmentált krém lapul. Nagyon világos bőrömre a meglepően sötét tónusú “West Peach” árnyalat a legnagyobb elővigyázatossággal is durva pírt varázsol. Így azt hiszem, ezentúl egy kis alapozóval fogom bekeverni használat előtt, az mind a színnek, mind az állagnak jót fog tenni. Szivaccsal ideális felvinni, kézzel nehéz szépen eldolgozni.
Jövök még frissíteni, addig mondjuk legyen egy optimista 4 csillag.

Hedonia Derma Balance Regeneráló Arckrém

Hedonia Derma Balance Regeneráló Arckrém
2023. január 17.

Egyelőre még kitartóan kenem esténként... Vaskos, de beszívódik viszonylag jól, bár fura réteg marad utána. Matt lesz a bőr tőle, húzódik is minimálisan, mégis érezni ezt a réteget rajta. Szérumokkal nem veszik össze, nem kukacosodik. Illata nincs, színe fehér. A tégely méretéhez képest és főleg az általam alkalmanként elhasznált viszonylag nagy mennyiséget nézve egész lassan fogy.
Nem lesz tőle kicsattanóan hidratált a bőr, se azonnal, se reggelre, se a napokon keresztüli használattól. Viszont nagyon jól felvesz plusz olajakat. Elkezdtem használni pár csepp jojoba vagy pár csepp szőlőmagolajjal (a tenyeremben) bekeverve, és még így is, plusz szérumrétegekkel együtt is viszonylag jól “megeszi” a bőröm. Persze egy kis csillogó réteg azért marad, de ez estére nem zavar. Mintha ezzel a módszerrel lassacskán tápláltabb és hidratáltabb lenne a bőröm, de van még hova fejlődni. Az biztos, hogy elhasználom, de arról nem vagyok meggyőződve, hogy egy következő adag is megérné nekem. Persze, lehet hogy nyáron kicsit jobb lenne használni, de akkor sem adna annyi hidratálást, amennyit elvárok egy krémtől, aminek ez lenne az egyik fő feladata.
Ha elfogy, még frissítek. Addig legyen 3 csillag, mert a márka szimpatikus, szépek az összetevők és pattanást, más érzékenységet nem okozott.

PomPom Retinal Sejtmegújító Szérum

PomPom Retinal Sejtmegújító Szérum
2023. január 8.

A G&G-s retinalok után nagyon megszerettem a Natics Youth retinalját, de most azt kell mondjam, ez egy fokkal még ez utóbbit is felülmúlja.
Állagra tejszínszerű, színe enyhe sárga, felvitelkor bársonyos, könnyed fluid cucc, nem is kell belőle túl sok. Ezekben mind az említett Natics-osra hasonlít. Talán valamivel lassabban fogy, kicsit jobban terül, kevesebbet használok el alkalmanként.
Hatását tekintve hozza amit kell, karban tartja a pattanásra hajlamos, öregedő bőrömet, amennyire lehet. Viszont amivel veri az eddig használt retinaljaimat, az az, hogy már másnapra érzem a puhább, némileg hidratáltabb bőrt, amit jellemzően rövid távon nem szokott egyébként az arcom mutatni egy-egy szérumhasználat után. És mivel olcsóbb is, mint az eddigiek (kicsivel), naná hogy ezt szeretném újravenni. (Remélem nem szűntetik/változtatják meg…) Meg vagyok győzve.

18 ÖSSZETEVŐ

Oryza Sativa (Rice) Flour EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott