orsiborsi1989

Regisztráció dátuma: 2019. január 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Astor Skin Match Pirosító

Astor Skin Match Pirosító
2019. december 7.

002 peachy coral van meg belőle. Még két évvel ezelőtt vettem, IMÁDOM, már alig van a tégelyben. Nyárig/nyáron elfogy a maradék, most kicsit sötét a bőrömhöz, ezért egy kevésbé pigmentált Maybellines pirosítót használok.
Egyszer már újravettem, most is így tennék ha nem vonult volna ki a márka..

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém
2019. december 3.

Nagyon jó kis krém, tényleg intenzíven hidratál. Száraz/vízhiányos a bőröm, időnként ekcémás vagy seborrheás a szemeim körül. Évek óta Uriage krémeket használok, viszont egy Mixa termékminta engem teljesen meggyőzött. Tény, hogy más krémeket is használok emellett a napi rutinomban, smink alá is szeretem. Akinek annyira száraz a bőre, hogy helyenként porzik vagy feszül a szárazságtól, annak tetszeni fog.

Mixa Hyalurogel Light

Mixa Hyalurogel Light
2019. december 3.

A rich verziója ennek jó, az tényleg hidratál, nekem száraz, vízhiányos a bőröm, néha ekcémás vagy seborrheás a szememnél.. Általában Uriage termékeket használok pont emiatt, de egy kupponnapos Joy vagy Glamour magazinban volt Mixa termékminta, amit kipróbáltam és nagyon bejött. Nem emlékeztem, hogy a light vagy rich verziót adták a magazinhoz -eldobtam a csomagolást :D -, ezért tavasszal megvettem a light version-t, hááát... Ez nekem nem csinált semmit a bőrömmel, talán picit szárította is. Smink alá melegben kis hidratálásnak elment. Géles állagú kis semmiség. Mellette másik két Uriage terméket használtam egészen októberig.
A rich verziója viszont száraz bőrre marha jó. Smink alá is imádom. Nekem tetszik mindkettő illata, üde, friss.
Ezt muszáj lepontoznom, de a rich alá mindjárt tolom az öt csillagot.