owllo

Regisztráció dátuma: 2016. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Terra Naturi Clean&Care 3In1 Tisztító Hab

Terra Naturi Clean&Care 3In1 Tisztító Hab
2021. március 26.

Nagyon csúnya fájó, száraz foltokat okozott a szám és a szemem körül, így sajnos egy csillag. Az elődjét nagyon szerettem, és sokáig is használtam, így először nem is gyanakodtam erre, de amint abbahagytam a használatát, egyből megszűntek a foltjaim.

Nacomi Mangós Macaron Testkarcsúsító Mousse

Nacomi Mangós Macaron Testkarcsúsító Mousse
2018. július 21.
(!)

Én a is tesztelésre kaptam a terméket. Nekem az illata nagyon erős (és tartós), és nem is igazán a mangóra emlékeztet, hanem inkább a sárgadinnyére :D Az állaga nagyon érdekes, de ezt egyáltalán nem rossz értelemben írom. Nem sima krémes, hanem inkább vajszerű. Amiért pontlevonás jár, az az, hogy nagyon nehezen szívódik fel. Sokáig lehet érezni, a bőrön a plusz réteget. Viszont amint ez megtörtént, piha-puha lesz a bekent bőrfelület :)
Karcsúsító hatást nem vettem észre, de az az igazság, hogy nem is figyeltem. Kötve hiszem, hogy van kence, amitől elmúlna a narancsbőr vagy véknyabb lenne utána a combom.

Primus Kamillás Ajakír

Primus Kamillás Ajakír
2018. január 8.

Múltkor már annyira ki volt cserepesedve a szám és olyan szinten fájt, hogy úgy voltam vele, mindegy mennyibe kerül, veszek a gyógyszertárban egy igazán jó ajakápolót. Előtte azért itt is szétnéztem, és szerencsére összeakadtam ezzel a kis csodával :) 1-2 nap és már olyanok is az ajkaim, mintha hírből sem ismernék a kicserepesedést. Még gyorsan vettem vagy kettőt, hogy minden táskámban legyen :D