papp.reka29

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Essence The Glowin' Golds Vitamin C Glow Serum

Essence The Glowin' Golds Vitamin C Glow Serum
2021. május 29.

Kerestem egy olcsóbb C vitaminos szérumot, és ahol voltam ez volt az egyetlen opció..
Kellemesen csalódtam, az illata kicsit erőteljes, de hamar elmegy, illetve meglepően jól beszívódik.
Ameddig kapható, addig biztosan újra fogom venni.

Madara Bőröregedésgátló Napozó Arckrém Növényi Őssejtekkel SPF50

Madara Bőröregedésgátló Napozó Arckrém Növényi Őssejtekkel SPF50
2021. május 24.

Eddig nem próbáltam sem Madara terméket, sem külön arcra való fényvédőt, de eljött az ideje mindkettőnek. Kicsit nehezebb eldolgozni, és nem is úgy szívódik, mint egy klasszik arckrém, de nem is ez a dolga. Kicsit fényesebb marad az arcom, de nem vállalhatatlan, és mivel színezett ezért nem lesz az arcom fehér tőle. Összességében olyan a hatása, mintha egy BB vagy CC krémet vagy egy alapozót kentem volna fel. Az illata is vállalható, meglátom mennyire válik be. Akcióban vettem, így 10000 Ft alatt volt valamennyivel.

Pupa Age Revolution Skin Perfecting Cream First Signs Of Ageing

Pupa Age Revolution Skin Perfecting Cream First Signs Of Ageing
2017. február 4.

38 éves vagyok, nincsenek látható ráncaim, és nincs még megereszkedve a bőröm, de már nem annyira sima, és feszes, mint régebben volt. Kicsit vízhiányos. A krém illata kellemes, keveset kell használni, elég sűrű, de nem nehéz, könnyen beszívódik. A bőröm tapintása közvetlenül a felkenés után bársonyos, de egész nap teltebbnek érzem. Ha egy nap el is felejtem felkenni, akkor is jobb érzetem van már egy hét használat után. Biztosan veszem ezután is.
Az összetételt feltöltve kicsit elbizonytalanodtam, de a bőrömet jobbnak érzem.