parisforever96

Regisztráció dátuma: 2014. május 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Fa Fogkefe

Alverde Fa Fogkefe
2020. július 11.

Teljesen jol lehet vele fogat mosni ar ertek aranyban is megeri ahhoz kepest hogy ma mar a kornyezetvedo "cuccok" baromira tul vannak arazva teljesen indokolatlanul. Nem tartosabb mint a muanyag tarsai kb ugyan az az elet tartam ha vigyaz ra ez ember alaposan lemossa a kefet is hagyja kiszaradni a fa nyelet.

Georganics Kókuszolajos Fogkrém - Fodormenta

Georganics Kókuszolajos Fogkrém - Fodormenta
2020. július 11.

Nemreg kezdtem kornyezet tudatos minimalista eletmodra valtani és igy talaltam ra erre a termekre. Fogaszati asszisztenskent elegge felve kezdtem el kiprobalni a fluorid mentessege miatt ugyanis nekunk meg ugy tanitottak az iskolaban hogy a fluorid segit megelozni a szuvasodast es fluorid nelkul elobb vagy utobb elszuvasodnak a fogak. Lassan egy honapja hasznalom szinten kornyezetbarat bambusz fogkefevel es ugy erzem hogy szuper ahogy tisztit valoban nem habzik kicsit az elejen olyan mintha cipő kremmel mosna az ember fogat. Egy viszonylag nagyobb mennyiseget rateszek a kefere es a tetejere pici vizet engedek igy nem ragasztja ossze a szamat. Kellemesen mentolos de nem annyira mint a drogerias fogkremek hogy fogmosas utan teljesen kiszarad az ember szaja. Viszont 100 szonak is 1 a vege teljesen mas mint a hagyomanyos fogremek egyaltalan nem szabad azt az "elmenyt" varni,keresni. Az arat viszont sokkallom kivancsi leszek mennyire fog gyorsan fogyni mivel nagyobb mennyiseget szererek belole hasznalni de ezen kivul mindennel elegedett vagyok.

Essence Super Curl Volume Eye-Opening Szempillaspirál

Essence Super Curl Volume Eye-Opening Szempillaspirál
2018. november 11.

Legjobb szempillaspirál amit valaha használtam. Könnyű használni hamar szárad kényelmes kiszerelés és hatalmas ivelt pillákat csinál már szinte muszempilla hatás. Ennyi pénzért meg nagyon megéri.Végre egy spirál ami nem csak csimbokokat csinál a szempilláimra. *.*