peanutbuttercup

Regisztráció dátuma: 2019. október 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. október 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nature Box Gránátalmaolajos Balzsam

Nature Box Gránátalmaolajos Balzsam
2019. november 9.

Glamour napok alkalmával szereztem be, nagyon megtetszett az illata, bár a hajam sosem volt festve és nem a samponjával használom. Azt kell, hogy mondjam, ez a termék elképesztő. Egyrészt nagyon puhává varázsolja a hajat, de ami a legjobban tetszik benne, hogy az én festetlen hajam színét jobban kihozza (ami sötétbarna), mert kissé vöröses és világosbarnás árnyalatokat vélek felfedezni benne, amivel eddig is tisztában voltam, hogy ott vannak, viszont alig lehetett észrevenni. Biztos, hogy ennek róható ez fel, hiszen mióta ezt a balzsamot használom, azóta látom a változást (természetesen nem annyira szembetűnő, de én azért észreveszem magamon). Egy próbát mindenképpen megér mindenkinek, festetlen hajúaknak is ajánlom. Felélénkíti az árnyalatokat, ragyogóvá és fényessé teszi a hajat!!

Benefit Hoola Bronzing Powder

Benefit Hoola Bronzing Powder
2019. október 28.

Nekem is ez az első bronzosítóm, nagyon sokat és szinte csak jót hallottam róla, így mikor rátaláltam Londonban, nem volt kérdés, hogy hazahozom :D a lebarnult és a világos bőrszínemen is nagyon jól mutat, igaz elég csak nagyon kevés belőle. Nagyon szépen lehet satírozni, nem porol, és gyönyörű természetes hatást lehet vele elérni. Eleinte én is a mini verziót akartam beszerezni, de a Bootsban már csak a nagyobb kiszerelés volt kapható, én pedig mindenképpen el akartam hozni egy Hoolát, úgyhogy megvettem, bár ekkora mennyiséget szerintem az életben nem fogok elhasználni, hiszen a napi sminkrutinomnak nem mindig része :) (bár ha az lenne, még akkor is több évig elegendő lenne).
Mindenképpen azt ajánlom, hogy először a minit szerezzétek be, azzal kísérletezgessetek, hiszen sokkal takarékosabb. De még így is azt mondom, hogy megérte az árát!! :)

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2019. október 17.

Ez a fésű anno 3 éve nagyban hozzájárult a hajam szebbé válásához, mást nem is bírok már használni, mert a Tangle Teezeren kívül minden fésű húzza, fájdalmasan tépi a hajamat. Ennyi idő után, napi többszörös használat mellett még mindig tökéletesen hozza a formáját, bár gondolkozom egy új szín/Salon Elite társa beszerzésén :) ettől függetlenül az állapota kifogástalan, imádom. Kompakt verziója is megvan, az is egy kis csoda :) minden forintját megéri!! Nem hiába van az egekig magasztalva :) Szerintem minden lánynak be kéne szereznie!