peanutbuttercup

Regisztráció dátuma: 2019. október 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. október 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2022. június 12.

Majdnem 10 hónapig használtam, alig vártam, hogy végre elfogyjon. Az eredmény puha érzetű bőr, de szerintem vannak ennél jobban hidratáló krémek is. Az állagát nagyon nem szerettem, számomra túl sűrű, pasztás és nehezen terül, így csak tologattam az arcomon. Azóta egy könnyedebb állagú krémet használok (Balea Ultra Szenzitív kézkrém), amivel nem kínkeserves az esti hidratálás, és úgy veszem észre, hogy a bőrömnek is jobban esik. Ez kap 3 csillagot, mert amúgy nem bántotta a bőrömet, de biztosan nem fogom újravenni.

Purito From Green Cleansing Oil

Purito From Green Cleansing Oil
2022. május 15.

Ez a lemosó egy csoda, maximálisan megéri az árát. Dupla tisztítás első lépéseként használom, leszed mindent, gyönyörűen tisztítja a pórusaimat, puha utána a bőröm, ezek mellett pedig lassan fogy (nekem elég egy pumpálásnyi belőle). Számomra tökéletes ez a termék, mindenképpen újravevős.

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2022. május 15.

Ez a parfüm valami isteni, már 2 és fél éve használom. Rengetegszer megkaptam már amikor ezt viseltem, hogy "úristen, de jó illatod van". Aki szereti az édes, de nem gagyi beütésű illatokat, mindenképpen próbálja ki. Számomra kifinomult, egyáltalán nem tolakodó. Úgy vettem észre, hogy rajtam tartós is szerencsére. Anyukám is kölcsönkérte már párszor, pedig vele nagyon nem egy az ízlésünk parfümök terén, nincs oda az édes gyümölcsös illatokért, viszont ezt ő is imádja.