Raikiky

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

p2 Volume Gloss Körömlakk

p2 Volume Gloss Körömlakk
2019. június 1.

Eddigi legjobb körömlakkom. Nem szoktam kímélni a körmeimet így nem csoda, hogy a legtöbb körömlakk (még a drágábbak is) pár nap után vállalhatatlanok. Ez viszont akár 7 napig is tűrhetően néz ki ráadásul nem is teszi tönkre alatta a körmömet. Egy gondom van, hogy nem sikerül elhasználni ezt sem teljesen mert időelőtt beszárad, de ezért nem vonok le mert lehet csak én csinálok valamit rosszul.

L'Oreal Paris Brow Artist Xpert Szemöldökceruza

L'Oreal Paris Brow Artist Xpert Szemöldökceruza
2019. május 11.

Nálam nagy probléma, hogy olyan színt találjak ami passzol a hajam eredeti színéhez (valami szürkés-barnás-sötétszőke behatárolhatatlan szín). Ennek az egyik színe egész közel állt hozzá így megvettem mert nem volt drága. Féltem tőle mert puhább mint a ceruzáim, de hamar ráérzetem a használatára és meglepődve tapasztaltam, hogy könyebb vele dologznom mint a ceruzákkal. Jóval hamarabb elfogyik mint egy ceruza, rendszeres használat melett nekem fél évet bírta.
Mikor újra akartam venni láttam, hogy ez bizony jóval drágább mint amit egy ilyen termékre szánnék, már nem emlékszem, de valószínűleg első vételnél leárazva vettem mert nem nézem ki magamból, hogy ennyi költenék rá. Ha találok leárzava majd újraveszem. Ha az eredeti áron olcsóbb lenne kapna 5pontot, de így csak 4et érdemel.

Isana Intensiv 2in1 Hajolaj

Isana Intensiv 2in1 Hajolaj
2019. január 14.

Baleás helyett vettem, mert azt nem találtam sehol sem egy időben. 2-3 Pumpányit teszek a hajvégekre törölköző szárazon. Egészen addig nem tudtam eldönteni van e hatása vagy sem, amíg egyszer véletlenül el nem fejeltettem. Csodálkoztam, mi baja lehet a hajamnak, miért ilyen fura száraz, mondanom sem kell megörültem, mikor kiderült, hogy ez a kis olaj hiánya volt az oka. Tehát azt kell mondjam az én vékony szálú hajamna sokat segít. Ja, és vagy fél éve vettem de rendszeres használat melett is fele megvan még. Megéri a pénzét.