Raikiky

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk
2019. december 31.

Nyilván nem egy perc alatt szárad de a normál lakkokhoz képest sokkal gyorsabban. Kicsit hamarabb pattog mint egy másik hasonló árú normál lakkom, na de az míg megszárad összességében töb idő megy el vele, így inkább ezzel kenem be heti 2x mint azzal 1x. Nem használok sem alap sem fedő lakkot és a 310es (vörös) árnyalatot csak 1 rétegben kenem fel,
Gyors körömfestéshez mindenképp csak ajánlani tudom, az eredmény szép és (hacsak nem végzünk sok házimunkát) 4 napig ki is bírja

p2 Volume Gloss Körömlakk

p2 Volume Gloss Körömlakk
2019. június 1.

Eddigi legjobb körömlakkom. Nem szoktam kímélni a körmeimet így nem csoda, hogy a legtöbb körömlakk (még a drágábbak is) pár nap után vállalhatatlanok. Ez viszont akár 7 napig is tűrhetően néz ki ráadásul nem is teszi tönkre alatta a körmömet. Egy gondom van, hogy nem sikerül elhasználni ezt sem teljesen mert időelőtt beszárad, de ezért nem vonok le mert lehet csak én csinálok valamit rosszul.

L'Oreal Paris Brow Artist Xpert Szemöldökceruza

L'Oreal Paris Brow Artist Xpert Szemöldökceruza
2019. május 11.

Nálam nagy probléma, hogy olyan színt találjak ami passzol a hajam eredeti színéhez (valami szürkés-barnás-sötétszőke behatárolhatatlan szín). Ennek az egyik színe egész közel állt hozzá így megvettem mert nem volt drága. Féltem tőle mert puhább mint a ceruzáim, de hamar ráérzetem a használatára és meglepődve tapasztaltam, hogy könyebb vele dologznom mint a ceruzákkal. Jóval hamarabb elfogyik mint egy ceruza, rendszeres használat melett nekem fél évet bírta.
Mikor újra akartam venni láttam, hogy ez bizony jóval drágább mint amit egy ilyen termékre szánnék, már nem emlékszem, de valószínűleg első vételnél leárazva vettem mert nem nézem ki magamból, hogy ennyi költenék rá. Ha találok leárzava majd újraveszem. Ha az eredeti áron olcsóbb lenne kapna 5pontot, de így csak 4et érdemel.