regc90

Regisztráció dátuma: 2016. március 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél
2016. május 1.

Télen-nyáron is jól bevált nappali krémem. Kipróbáltam mást is, mindkét rizikósabb évszakban, de eddig ez viszi a prímet. Magyar termék, UVA és UVB szűrős, egy kevés fényvédő is van benne. Nekem az arcom nagyon hamar beszívja, és selymes tapintásúvá válik. Idén annyival egészítettem ki már így tavasszal, hogy egy 50 faktoros arckrémből keverek hozzá kicsit, de még így sem zsírosodik jobban a bőröm, mint alapból szokott. Egyszerűen imádom. Finom az illata, tetszik ez a zselés, "buborékos", mikrogyöngyös textúrája nagyon. Jár neki az 5*

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik
2016. május 1.

Borzasztóan szeretem! Amit esetleg nem szedek le elég figyelmesen a Helia-D micellás vízzel, ez hipp-hopp leszedi, még a kisebb alapozó nyomokat is. Tényleg mindent leszed, amit le kell. Nem szárít, nem hagy ragacsos utóérzetet, hamar beszívódik, és puhává varázsolja a bőrömet. Az illatát én speciel nagyon szeretem. :) Ár/érték arányban is ott van. Ha elfogy, biztos, hogy újraveszem.

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz
2016. május 1.

Nagyon megszerettem, ez a 3. fajta micellás víz, amit kipróbálok. Szépen lehozza a szempillaspirált és az alapozót is. Mondjuk, ha alapozó+korrektor+púderezek is, akkor csak a 2. nekiugrásra szedi le, de hát na, ez legyen a legnagyobb baja. Én szeretem az illatát, olyan kicsit jellegzetes Helia-D-s illata van. :) Jó az ára, jó a kiszerelése és hatékony. :)