rencsubaba

Regisztráció dátuma: 2013. február 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Sampon

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Sampon
2016. február 20.

Futtában vettem meg a 400 milis nagy változatot.Kellemesen csalódtam,az illata isteni és amit a hajammal művel *-* pihepuha,fényes,illatos egyszerűen Imádom !!!! Nem csodtam. Tegnap beszereztem a második flakonnal + a balzsamjátis ma ki is próbálom kiváncsian várom az eredményt.Második samponnak használom,mert előtte egy haj növesztő hajhullás elleni sampont használok.Jól kiegészitik egymást :)

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2016. február 15.

3 éve használtam 1,5 - 2 hónapig utánna ráuntam..de nemtudtam eldönteni segített e a hajamon.Viszont ha visza gondolok februar-marcius környékén használtam előtte nyirattam le hátam közepéig érő hajamat rövid kis bob frizurára.a hajam decemberben már legalább 15-20 cmt nőtt és a következő pár hónapban még annyit hogy hátam közepéig ért a hajam.Nemtudom,hogy ez segített e de előtte sosem nőtt a hajam ilyen gyorsan,azt hiszem újra kikell próbálnom mert nagyon ugynéz ki,hogy hihetetlenül feldoppingolta a hajhagymájimat.Ha ismét ígylesz tudni fogom,hogy a ricinus olaj érdeme volt.Hozzáteszem hetente 1-2 alkalommal használtam.

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)
2016. február 11.

Szijasztok :) megosztanám veletek az én kis történetemet.2 hete próbáltam ki először,az itt leírt tapasztalataitok hatására.A hajam 2015 áprilisától volt legalább 6x feketére festve És 2x lilára,hogy kicsit lilás árnyalata legyen.Először 2 kis tincsen próbáltam ki az egyik tincsre samponal kevert a másikra hajpakolással került,ugyanolyan színe lett mind 2 tincsnek.Így kipróbáltam egész hajamon 2 nagy evőkanál C-vitamin por ( aminek narancssárga színe van ) 2nagy evőkanál (Garnier Ultra Doux Szépségrituálé argán és kamélia olajas) SAMPON és 2 nagy evőkanál ( Kallos Hair Protox ) HAJPAKOLÁS .Azért írom le,hogy mivel keverem mert sokakat érdekel milyen,samponnal,balzsammal,hajpakolassal keverjük.Én olajakat nem tennék és nemis teszek hozzá,mert nemtudhatom nem e befolyádolja a hatást.Nos az első alkalomnál a felső Lila rész és a mégcsak pár réteg fekete festék szép Rozsda barna lett,gyönyörű a színe alul a több réteg fekete sötét barna lett.1 órát hagytam hatni.a víz nemvolt szines,ugyanojan tiszta vízet mostam le mint máskor.Viszont tegnap újra kipróbáltam.Ugyanígy Mindenből 2 nagy kanállal csak most másfél órát hagytam fent.Megis lett a hatása barna lé folyot le a hajamról.Ismét világosított,az alsó feketés rész egy kicsit ismét világosabb lett. Nagyon megvagyok elégedve.2 hetente fogom alkalmazni.A hajat nem viseli meg,nem szárítja.Max.minimalisan de egy hajpakolás és ujra pihepuha.Akinek nincs 10-15 réteg fekete festék az egész haján annak csodaszer.Remélem Tavaszra,április-májusra az egész hajam szép Rozsda barna lesz :) Próbáljátok ki bátran!