rosa.love

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Bruno Banani Sweet Fantasy Rose & Popcorn Testpermet

Bruno Banani Sweet Fantasy Rose & Popcorn Testpermet
2024. június 29.

Popcorn és rózsa? Felkeltette a figyelmemet ez a kombináció,úgyhogy kipróbáltam. A testpermeteknél mindig elgondolkodom,hogy miert van az összesnek hasonló,műanyag illata, de gondolom a műanyag flakon miatt lehet. Szóval az alapillat a műanyag, a többi pedig egy gejl rózsa-popcorn kombináció,egészen felismerhetőek az illatjegyek. A vicc pedig az,hogy tetszik :D Valahol mélyen az emlékeimben él ez az illat,de nem tudnám megmondani,hogy mihez hasonlít pontosan. Ha nem 5ezer forintba kerülne, tuti vettem volna egyet, de azért ez a műanyag kölnivíz nem ér annyit szerintem.

Palette Compact Lenövést Elfedő Hajszínező

Palette Compact Lenövést Elfedő Hajszínező
2024. június 20.

Én nem festem a hajamat, de egy sminkes videóban használták és nagyon megtetszett. A videóban a homlok körüli hajat/fejbőrt szinezte be vele a lány, hogy dúsabbnak tűnjön a haja. Úgy éreztem,muszáj kipróbálnom,mert dús,de vékonyszálú sötét hajam és hófehér bőröm van, így pl. copfban nekem is nagy a kontraszt a fejbőr és haj között. Szóval vettem egyet (1500 ftra leakciózva). A termék tök jó,szépen befogja a hajat és a fejbőrt is. Nekem mondjuk eszembe sem jutna minden nap használni, de szerintem alkalmi frizurához/fotózáshoz jól nézhet ki, kicsit tényleg dúsabbnak tűnik tőle a vékonyszálú haj. Megkapja az 5 csillagot, bár szerintem tényleg csak alkalmi viseletként állja meg a helyét, azért minden nap krétát kenni a fejbőrre nem is egészséges.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2024. június 10.

Egy hete tesztelem, ez idő alatt 3x használtam az arcomra. Először úgy tűnt, semmi hatása nem lesz, de tényleg egyre puhább és tisztább a bőröm. Arra várok,hogy a környezetem is észrevegye,de eddig még ez nem történt meg. Tág pórusú bőröm van, nincsenek pattanásaim, kevés miteszerem van, de a régi, kamaszkori pattanás hegektől elég egyenetlen a bőröm. Külföldi oldalakon nagyon jókat olvastam a termék hosszútávú használatáról, remélem,nekem is beválik- ha a férjem észreveszi, akkor onnantól sikersztori lenne...
Irritációt nem tapasztaltam, egyelőre észrevehető hámlást sem. Amúgy erősebbnek gondoltam a terméket, de még azt a részt sem bántotta, ahol kicsit fel volt horzsolva a bőröm.