rosa.love

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
2020. április 5.

Egy rovid ideig hasznaltam regebben, de mar az elejen nem tetszett, szoval hamar valtottam. Viszont hozza kapcsolodik eletem egyik legnagyobb szepsegapolasi bakija. Szoval rolam azt kell tudni, hogy minden ejszaka hasznaltam a pattanasok ellen az Akneroxid 100 kremet. Altalaban az agyam mellett volt, kozvetlen lefekves elott, sotetben kentem fel. Egyik este mar nagyon faradt voltam es hogy, hogy nem, az akneroxid helyett ez az alapozo kerult kezembe a sotetben. Szep aprolekosan, alaposan felkentem, a problemas helyekre picit vastagabban. Arra, hogy akneroxid helyett alapozot massziroztam a borombe, csak reggel, egy hosszu alvas utan a tukorbe nezve jottem ra. Panikszeruen mostam le, de mar aznap annyira pattanasos lettem, hogy konkretan a pattanasaim tetejen is ujabb pattanasok nőttek:D a parnambol es pizsamambol pedig ki se jott. Hat, ez a mi kozos tortenetunk.

Catrice Art Couleurs Eyeshadow

Catrice Art Couleurs Eyeshadow
2020. április 5.

050 Taupe Adict-a tokeletes szemoldok puder!
Eddig nem is realizaltam, mennyire gyér kinalat van a Rossmannban a szemoldok puderekbol. A waxok, pomadek sajnos nem jottek be, pedig az osszes drogerias markat kiprobaltam mar,nalam a kremes allag pattanast okoz. Por allagu szemoldokformazokbol egy darabot sem talaltam. Nem baj, gondoltam, probaljunk ki egy szemhejpudert. Sokaig valogattam a markak kozott, kezdett mar a turelmem is elfogyni, ezert bedobtam a kosaramba ezt a Catrice termeket,aminek szep, termeszetes szine volt. Nem fuztem hozza sok remenyt, á, gondoltam felvive tuti szurkes vagy voroses, biztos porzik, nem pigmentalt, kemeny... aztan otthon kiprobaltam... az ecset konnyeden siklott benne, felvive hihetetlenul termeszetes, de epitheto is. Csak neztem a tukorben es alig hittem el. En nem hasznalok mar egyaltalan semmi sminket, se alapozot, se szempillaspiralt, se semmit, egyedul a szemoldokom az, amit szeretek kiemelni, igy eleg kritikus vagyok a szemoldokformazokkal. De ez a kis gyongyszem nagyon a szivemhez nott. Megy az 5 csillag.

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2020. március 2.

Update: 2 eve megvan a 30ml kiszereles, es a fele se fogyott el. Pedig szep illat.
Amit nem szeretek benne, hogy szamomra iszonyu eros. Ha felfujom, konkretan a nadragom övreszehez szoktam, hogy minel tavolabb legyen az orromtol, ne kapjak fejfajast tole. Amikor a pulcsimra fujom, a 10. mosas utan is benne marad. Ha a nyakamra, csuklomra teszek belole, egy orarol orara erosodo illatbombát kapok, amit sem en, sem pedig a kornyezetem nem tud elviselni.
Lepontozni nincs szivem, de sajnos nem nekem valo..

Regebbi velemenyem:karacsonyra kaptam 30ml uveggel. Ez a kisebb uveg nagyon kezre esik es nem olyan bumszli mint a nagyobb kiszerelesek.
Az illat tiszta La Prairie Midnight Rain, kicsit vidamabb, edesebb verzioban! Ez azert erdekes, mert az illatjegyeik kozott szinte semmi egyezes sincs..de a midnight raint sokaig hasznaltam,jol ismerem, es komolyan mondom, hogy szinte ugyanaz az illat...
Rogton megszerettem, regota nem tetszett ennyire illat.