rosa.love

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé
2019. október 26.

Idoszakosan szedem, heti 2-3 alkalommal. Mar a legelso alkalommal, egyetlen tabletta utan ereztem, hogy visszafogja a borom zsirosodasat. Kicsit gyanus volt, hiszen ezt eddig egyedul a borzalmas emleku Roacuttannal tapasztaltam.. utana is neztem, es hat, ez is eleg sok A vitamint tartalmaz... ezert sosem mertem nagyobb dozisban szedni. Azt megjegyeznem, hogy meg ebben a kisebb dozisban szedve is ugy megemelte a vasamat, hogy az mar az egeszseges hatarerteknel is majdnem magasabb volt..utana jo par honap szunetet tartottam. ezert en azt mondom, mindenki esszel szedje.
Pozitivuma: mindenkepp egy eros, hatasos vitamin, valoban mersekli a bor es haj zsirosodast, valoban jot tesz a hajnak. nem okoz gyomoregest, emelygest, mint sok mas vitamin.
Negativum: lehet, hogy csak velem van igy, de konkretan azokban az idoszakokban, amikor szedem, mindig hizok,sport mellett is. amikor szuneteltetem a vitamintszedest, nehany het alatt siman lemegy rolam 3-5kg. etvagyat novel es vizet kot meg szerintem.
Osszessegeben szeretem, akinek zsiros bore es gyenge haja van, azok szamara megvaltas lehet.

Fa Bali Kiss Dezodor Spray

Fa Bali Kiss Dezodor Spray
2019. október 26.

Jo az illata, de izzadosabb napokon konkretan semmit nem er. neha ugy erzem, szinte ragadok a gejl edes illatatol, igaz, maskor meg kellemesnek erzem. Atlagosnak dezodornak mondanam.

Fa Magic Oil Blue Lotus Tusfürdő

Fa Magic Oil Blue Lotus Tusfürdő
2019. október 26.

Nem tudom, milyen illata van a kek lotusznak, de maga az illat olyan tipikus "kek",kisse szintetikus. Allaga jo, nem tul folyekony. Legyen 4 csillag, mert tetszett a kislanyomnak a flakon csillogasa.