Best of Beauty 2019

S.K

Regisztráció dátuma: 2012. december 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Olivia Natural Pálmarózsa-Narancs Dezodor

Olivia Natural Pálmarózsa-Narancs Dezodor
2019. június 13.

Sajnos ebben a melegben semmit nem ér. 1 óra sem kell neki és izzadság szag lebeg az ember körül. Ezért az árért több várható el.

PomPom Szicíliai Nyár Natúr Szappan

PomPom Szicíliai Nyár Natúr Szappan
2019. május 26.

Nagyon jó illata van, igényes csomagolásban. Jól tisztít, hozza a natúr szappanok színvonalát. Az ára viszont - akárhogy is nézem - baromi magas! Ezt nem is értem igazán. Tudom a Manna is ilyen árban van, de ami sok az sok. (Mindkét esetben.)

Update: Nagyon jó ez a szappan! Bármennyire előítéletes voltam vele kapcsolatban, meg kell követnem magam. Egyáltalán nem szárít, kifejezetten jó vele fürdeni. Klasszisokkal jobb, mint a Manna szappanok. Muszájból választottam ezt (volt egy ajándékutalványom) és azt kell mondjam jó választás volt. Pont a régebbi rossz natúr szappanok miatt nem akartam vele próbálkozni, de be kell látnom lehet ilyen szappant is gyártani! Így már az ára sem fáj annyira. Ja, és puha bőrt eredményez!

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock
2019. május 17.

Elfogult vagyok a Black Opium "családdal" kapcsolatban. Ezt a példányt vakon vettem meg és fantasztikus! Nem azért írom, hogy a vásárlasomat igazoljam, hanem mert lágy, finom, nőies, könnyed, de mégis ott van benne a mélység, ami a Black Opium-ot jellemzi. Rajtam a lecsengése után krémes és érzéki lesz. A nagy kánikulán kívül szerintem bármikor hordható. (Csendben megjegyzem, hogy az ára az horrorisztikus, mint a többinek, ezért a parfüm vásárlásról ünnepélyesen erre az évre letiltom magamat 😃)
Update: nagyon tartós. Reggel 6-kor felfújtam és délután 5-kor, mikor már azt hittem nem érződik a semmiből előtűnt. Ugyanolyan finoman, lágyan, nőiesen, mint reggel.