Sabeth21

Regisztráció dátuma: 2021. december 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. december 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

J. Fenzi Charme Women EDP

J. Fenzi Charme Women EDP
2023. november 15.

Most örököltem meg egy barátnőmtől, neki nem jött be. (Valahogy vagy rajta működik egy illat, vagy rajtam.)
Ez az egyetlen Chloé utánzat, ami működik a bőrömön. Az eredeti vagy nem ragadt meg bennem, vagy mindig romlott tesztert fogtam ki, de ez elvileg pont olyan, mint amilyennek az eredetit szokták leírni: licsi, rózsa, magnólia, talán egy kis frézia. Púderes, friss, tiszta, fiatalos illat. Szappanos, mosószeres jellegű, ennyit tud, de nekem nagyon tetszik.

J. Fenzi Opal Glamour EDP

J. Fenzi Opal Glamour EDP
2023. április 27.

Meleg, édes illat. A kávét sajnos nem találom benne. Üvegből némi virágosságot is érzek, de a bőrömön az nem jön ki erősen.

Inkább parfümösen, mint ehetően édes, viszonylag erős, kellemes illat. Kifejezetten jó minőség.

Szebb az üveg, mint a képen: ezüst csillámos fekete alapon, a kupakja fényes fekete, nagyon jól záródik. A doboz elegáns, de nekem egy kicsit öreges, illetve a flakonon nem igazán tetszik a felirat. Az összkép amúgy nem rossz.

Cote d'Azur Panama Woman EDP

Cote d'Azur Panama Woman EDP
2023. április 27.

Korrekt, csinos, visszafogott csomagolás, fóliázva jött. Kicsit régimódi a design, de elegáns. A nevével sincs bajom, szerencsére nem szállt el a marketingesek fantáziája.

Az illat erősen tubarózsás, kicsit méhviaszos, kellemes, meleg virágillat. Elegáns és egyértelműen nőies. Nem érzem öregesnek. (A tubarózsát vagy szereti valaki, vagy nem, rajtam kifejezetten jól működnek az ilyen illatok.)

Nincs benne az az erős, kissé férfias vertiveres vonal, mint az eredetiben. Szerintem másolatnak nem ideális, mert pont a hiányzó rész teszi jellegzetessé az eredetit.

Nem tudom, mennyire lesz tartós, de szerintem az ár-érték aránya rendben van. Önkéntelenül is a karomat szagolgatom, ez jó jel. :)

Ezt a parfümöt simán adnám ajándékba, szerintem jó vétel.

UPDATE:
Volt rajtam többször, közepesen tartós (száraz bőrön). Továbbra is elégedett vagyok vele.