Snoopy

Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: -

Nivea Pure Effect Control Shine! Mattító Krémzselé

Nivea Pure Effect Control Shine! Mattító Krémzselé
2012. május 27.

Körülbelül 2 hete használom, lehet több. Még nem akartam véleményt írni róla, de nem bírom visszatartani :D Nagyon meglepett ez a krém. Tényleg mattít, hidratál és nem mitesszer képező. Tartósabbá teszi arcom mattságát persze ez sem tart egész nap, de ezt szerintem egy krémtől se lehet elvárni. Egyenlőre nagyon elégedett vagyok vele, ha megszokná a bőröm és már nem ugyanezt hozná vagy bármi változás történne, rögtön meg fogom írni :)

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up
2012. május 27.

A sok jó vélemény hatására vettem tartalékba, ha elfogyna, amit most használok. A mattító teljesítménye nagyon meglepett, egy nagyon meleg napon volt rajtam először, több kilométert kellett gyalogoljak és kezdtem érezni, hogy a homlokom megnedvesedik. Ennek ellenére mikor lehetőségem volt megnézni magam rendesen még mindig matt volt az arcom. Azóta biciklizni is voltam ezzel, bárcsak két órára, végig matt maradt az arcom. Szép, közepes fedés. Mikor próbáltam többet rakni egy helyre kicsit mintha "összerándult" volna, de sikerült eldolgozni. Nagyon szépen rásimul a bőrre, ami jó, másrészt kicsit nehezebb felvinni nekem ecsettel pont emiatt, a saját szivacsával viszont tökéletesen tudok dolgozni. A színe egy kicsit túl szürkés számomra és felvíve sötétebb a bőrömön de most, hogy már kicsit barnultam pont jó, nyárra meg már pont nem lesz jó, de sebaj. Összességében ár/érték arányba kitűnő, de maradok a nemrég felfedezett csodapúderemnél :D

Isadora Anti-Shine Mattifying Powder SPF15

Isadora Anti-Shine Mattifying Powder SPF15
2012. május 27.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a púderrel. Elég fehér bőrű vagyok, de ennek a legvilágosabb árnyalata kiválóan passzol a színemhez. Természetes, kicsit barackos színe van, ami életet visz a sápadt arcomba. Egy nagyon kicsit sötétedik a színe délutánra, ahogy beszívja a zsírt. Sokáig véd a kifényesedés ellen. Sajnos a T-vonalam elég hamar elkezd csillogni, de ezzel akár 8 órát is kibírok, ha egy zsebivel megnyomkodom az orrom környékén napközben, a homlokom viszont remekül bírja (a nappali krémem mattító és nagyon sokat rásegít de önmagában is kiváló). Nem mitesszer képző. Fedése természetes, nem túl erős, de vastagabban jobban fed. Több rétegben, azaz többet felvíve sem kelt poros hatást (tényleg rendkívül természetes, barátnőim szerint se látszik, hogy rajtam van csak ha valaki nagyon alaposan megvizsgál). Szerencsére nincs sok bőrhibám, ezért egy kis korrektorral és ezzel tökéletes arcbőrt tudok varázsolni magamnak. Csomagolása nagyon igényes, mágnessel van ellátva, így nem tud kinyílni magától, tükre egész jó és a kis puffni tökéletes igazításhoz.