snovvflovver

Regisztráció dátuma: 2019. december 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. december 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Gyógyszertári A-D-E Vitaminos Kéz- és Testápoló Krém

Gyógyszertári A-D-E Vitaminos Kéz- és Testápoló Krém
2019. december 15.

Nagyon nagyon szeretem ezt a krémet. Most meglepve láttam hogy igazából kézkrém, testápoló???? nekem a kedvenc arckrémem. Mindenen segít, nagyon szép tőle a arcom. Külföldön élek, és az osztálytársaimnak rendszeresen vennem kell belőle ha hazalátogatok, az egyiknek még az anyukája is ezt használja Törökországban. Sajnálom hogy a sokkal többet marketingelt, jóval drágább krémek híre jóval hamarabb eljut az emberekhez.

The Body Shop E Vitaminos Aqua Boost Eszencia

The Body Shop E Vitaminos Aqua Boost Eszencia
2019. december 15.

Nyárra nagyon jó, működik, híg textúra és teszi a dolgát. Hidratál rendesen, szebb tőle a bőröm, a vízhiányt jól kezeli. Egy tégely elég sok időre elég, szerintem 1 évig használni fogom. Nem kell belőle sok. Kicsit zavar benne a sok szilikon viszont, és megijeszt, hogy a szemem környékét csípi. Tudom, van a termékcsaládnak külön szemkörnyékre való terméke is, de ennyire komplikált arcápolás rutin nem fér bele nálam.

Muji Sensitive Skin All-In-One Essence

Muji Sensitive Skin All-In-One Essence
2019. december 15.

Szeretem ezt a krémet, szebb tőle a bőröm sokkal, nem irritál, hidratál, nem szárít, és ahogy előttem is írták, tökéletes smink alapnak. Annyi, hogy nekem ebben már túl sok a szilikon, jó ötlet ez a minden egyben: utazáshoz, viszont ha tehetem akkor a tonikot használom inkább ugyanebből a termékcsaládból. A meglévő flakont elhasználom mindenesetre, a kicsit vettem először kirpbóálás céljából. A kiszerelés sokáig elég pedig nagyon kevésnek túnik, viszont egy bosónyi elég minden napra, és valami csoda folytán még jól el is lehet oszlatni a kis mennyiség ellenére.