Sophisticated

Regisztráció dátuma: 2012. július 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gliss Kur Shea Kasmír Sampon

Gliss Kur Shea Kasmír Sampon
2012. július 23.

Rövid és szégyenletes pályafutása volt a fürdőszobámban, így elnézve az INCI listát, nem is csodálkozom. Valószínűleg nem választottam jól, elég nehéz samponnak tűnt a hajtípusomhoz, a zsírosodást én is tapasztaltam. A balzsamjával együtt használtam, szerintem az összes pozitívumuk a finom illat, valamint, hogy valóban könnyen kifésülhetővé tették a hajamat. Sajnos egyéb ígéretes hatásról nem tudok beszámolni, mert borzasztóan irritálta a fejbőrömet, állandóan viszketett és kivörösödött a tarkóm. Egy figyelmeztetéssel Gliss Kur kedvelő nővéremnek ajándékoztam, úgy tudom, neki nem okozott ilyen problémát.

Garnier Naturals Aloe Vera Sampon

Garnier Naturals Aloe Vera Sampon
2012. július 23.

Nem az első, de az utolsó Garnier sampon volt, amit megvettem. Kergethetnének vele, én kiszaladok a termékeiktől a világból! Ez is szárított, mint a fene, kipirosodott tőle a tarkóm, durván gubancolódott és hullott is tőle a hajam, olyan érzést keltett, mintha minden életerőt kiszívott volna belőle. Egyszerűen rémes, nem ajánlom senkinek!

Bioderma Sensibio Rich Krém

Bioderma Sensibio Rich Krém
2012. július 23.

Először a Light verzióval szerettem volna próbát tenni, de pont a hűvösebb, esős napok egyikén vásároltam, a homlokomon már éreztem is, hogy húzódik, ez pedig elég volt ahhoz, hogy a gazdagabb változat mellett döntsek. A melegben azért óvatosan bánok az adagolással, sőt, inkább csak estére használom, így is jó szolgálatot tesz, üde, szép bőrrel kelek reggelente. Télen leszek igazán kíváncsi mit ér el nálam, az eddigi tapasztalataimra alapozva nem fogom sajnálni magamtól, nagy hidegben kipirosodik, feszül, néha még hámlik is az arcom. Feladom neki a leckét. :)