spgirl_13

Regisztráció dátuma: 2012. december 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2018. február 15.

Már régóta használom a Colossal spirálokat, a vélemények miatt próbáltam ki ezt a változatot. Jobb mint az eredeti Colossal, a feje miatt. Nem visz fel sok festéket, 2 hónap után már csomósan vihető fel az anyag a pillákra, viszont...olyan szépen szétválasztja a pillákat, hogy valóban az az érzése az embernek, hogy dúsítja őket és még több pillája van. Göndöríteni és hosszítani nem tud, de optikailag, ahogy írtam, dúsít. Ennél jobb terméket még nem próbáltam, ezért ez az 5 csillag.

Pupa Vamp! Palette

Pupa Vamp! Palette
2018. február 14.

Utazós palettának vettem, ha reggel nincs időm sminkelni, akkor ezt gyorsan bedobom a táskámba, és majd napközben.... Nem rossz. Nagyon szép színek (004), szép átfedést lehet velük készíteni, de nem pigmentáltak. Nagyon haloványak a szemhéjamon, egy primerrel egy picit jobb. Tartóssága szintén nem az igazi, nap végére semmi nem látszik az amúgy is halovány színekből. A kis csillámok benne leperegnek a szemem alá. A hozzávaló kétfejű ecset szintén rossz, nem lehet vele átfedést készíteni, a por több mint a fele az ecseten marad. Azonban egy megfelelő ecsettel a fekete szín nagyon jó, ahogy a sötétbarna is, de a két világos így sem lászik a szememen. :(
Szerencsére 50 %-kal vettem, de teljes áron biztos nem venném újra.

Miss Sporty Crazy Look! Szempillaspirál

Miss Sporty Crazy Look! Szempillaspirál
2018. február 14.

Pixiboxban kaptam, csak ezért használom. Egy 2. spirálnak nem rossz, amikor otthon már nincs időm reggel sminkelni, csak bent az irodában O:) Nagyon szép fekete festéke van, sokat felvisz belőle, ezért össze is állnak tőle a pilláim. Nekem egyáltalán nem göndöríti, csak hosszítja. Ahogy előttem is írták, pici víztől egyből elfolyik, vagy könnytől. Ilyen árért nem rossz beszerzés, de nem veszem újra. Én még mindig le vagyok ragadva a Maybelline Colossal termékénél :)