Sz.Anita79

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2021. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2021. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Beauty of Joseon Ginseng Moist Sun Serum

Beauty of Joseon Ginseng Moist Sun Serum
2024. július 18.

Kombinált bőrömre kerestem valamit, ami nem zsírosít a hőségben, mert borzasztó, amikor olvad le az arcról, és törölgetni kell. Én butuska bedőltem a "szérum" és "gél" szavaknak. Arcon elviselhetetlen, főleg a mostani 35-40 °C fokban, így a dekoltázsomra, vállamra kenem, de bevallom, oda is sok. És csak itthonra. Fullad, izzad a bőröm alatta, utcára semmi körülmények között nem fogom használni. Enyhébb időjárásban talán jó lesz majd, de addig nem tudok 1 csillagnál többet adni. 😕

Lancôme Cils Booster XL Szempillaspirál Primer

Lancôme Cils Booster XL Szempillaspirál Primer
2024. június 5.

Először nem szerettem, mert keményre száradt és nehéz volt felvinni rá a spirált. Ki kell tapasztalni, hogy mennyi ideig várjunk, mielőtt ráspirálozunk. A fehér réteg elkezd áttetszővé válni, de még itt-ott fehéres, na, akkor mehet a festék. Ha teljesen beszívta a pilla a fehér réteget , akkor már nehéz rákenni. Sokkal tartósabb lesz a végeredmény, a maszatolódós spirálok ezzel nem kenődnek napközben a szemhéjra!
Most már kimondottan szeretem, látványosan javít a végeredményen.😊

My Clarins Clear-Out Blemish Target Lotion

My Clarins Clear-Out Blemish Target Lotion
2024. március 13.

Én úgy tapasztaltam, hogy rendkívül hatásos. Mélyen lévő, kinyomhatatlan, ámde rohadt fájdalmas pattanásra este felviszem két rétegben és reggelre visszahúzódik a pukli, enyhül a fájdalom. Méretétől függően napok alatt szépen eltűnik. Van benne valami csoda összetevő. Egy hátránya van, hogy elég feltünő fehér réteget kell magunkra kenni. De sebaj, legalább használ.