Sz.Anita79

Regisztráció dátuma: 2021. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Pansy Testápoló

Lush Pansy Testápoló
2021. július 30.

Szeretem a Lush testápolóit, mind csodás a bőrömnek, táplálnak és jó illatúak. Kedvencem a Charity pot és a Sleepy. Próbaként kértem mintát és hát odáig vagyok érte! Megyek vissza a teljes kiszerelésért! Amellett, hogy csodás a bőrömnek, ez az illat!! Felkenéskor finom krémes, nyugtató illata van, de kicsit később átmegy édes illatba, nekem nagyon hasonlít a sleepyre. Brutál tartós illat: esti kézkrémezés (!!!) még reggel is körbeleng, sőt, zuhanyzás után is éreztem kicsit! Ez fantasztikus! Übereli a parfümös testápolókat, annyira tartós! Prémium minőség, eddig ez a legeslegjobb mind közül számomra!

Biotherm Aqua-Gelée Autobronzante

Biotherm Aqua-Gelée Autobronzante
2021. április 14.

Igazi kis kincs! Enyhén napbarnított lett az arcom tőle. Alapból szolizni járok, de hetekig kimaradt és elkezdtem fakulni. Két alkalom után helyes barnaságot adott, pici bőrpírral, mintha a tavaszi kertészkedésnél megkapott volna a nap. Nem sárga, nem foltos, nem büdös!! Remek állaga van, egyenletesen fel lehet kenni, azonnal beszívódik, szereti a bőröm! Hidratál és nem okoz pattanást. Drága, de megéri. 5*****

Bio-Oil Gél Száraz Bőrre

Bio-Oil Gél Száraz Bőrre
2021. április 14.

Nekem az olaj verziója jobban bejött, azt rendszeresen újra vásárolom, de ezt elhasználom és többet nem rendelem. Nem rossz, de a folyékony jobb számomra.