szabocintia

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Pantene Pro-V Hair Biology Cleanse & Reconstruct Hajbalzsam

Pantene Pro-V Hair Biology Cleanse & Reconstruct Hajbalzsam
2019. október 15.

Glamour napok alatti impulzusvásárlás eredménye, mivel volt rá kupon, tetszett a csomagolás ( :D ), és az, hogy szilikon és parabén mentes, ráadásul az én hajtípusomnak van kifejlesztve.
Még fix véleményt nem tudok mondani, mert csak kétszer használtam eddig, de az nem várt változást hozott.
A hajam (amiben póthaj is van) nagyon puha, és könnyen kezelhető lett. Az illata napokig megmaradt, ilyet még egy balzsamnál sem tapasztaltam, fontolgatom, hogy beszerzem az egész termékcsaládot.

Garnier Fructis Coco Water Sampon

Garnier Fructis Coco Water Sampon
2019. október 15.

Zsíros a hajtövem, a hajvégem száraz, ráadásul szőke vagyok és póthajat is viselek, tehát elég sok kritériumnak kell megfelelnie a samponomnak.
Hosszas keresgélés után találtam rá erre a termékre és azt kell mondjam, hogy ez volt az a termék, amit kerestem!
Eddig 2 napot bírt a hajam, ezzel a samponnal (+hajhabbal, de azt eddig is tettem rá) már 3 napot is kibír, és csak a 4 nap kell összefognom. Harmadjára veszem újra, és nem tervezek váltani!!
Egyértelműen csodaszer!!

Rimmel Insta CC Primer Lavendel

Rimmel Insta CC Primer Lavendel
2019. október 15.

Akciósan jutottam hozzá, töredék árért vásároltam meg, mivel egy másik Rimmeles primerem már fogyóban volt, így így is úgy is vettem volna másikat.
Nem mondom, hogy tökéletes és csodaszer, de szerintem mint primer szépen teszi a dolgát, kisimít, egyenletes bőrfelszínt képez, nem ül bele a ráncokba, és minimális csillogást ad.
Ha elhasználom és lesz akcióban megint, akkor biztosan újra veszem, de teljes áron nem biztos, hogy ezt a terméket választanám.