szilvi425

Regisztráció dátuma: 2023. január 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2023. január 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ / PA ++++

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ / PA ++++
2023. január 31.

Első kémiai fényvédő, amit érzékeny bőrűként kipróbáltam. Nem irritált, nem szárította a bőröm. Az Australian Gold színezett fényvédőjéből használok ezután egy keveset, hogy az is fogyjon. Jól kijönnek egymással. Magában még nem használtam, így nem tudom mennyire mattul le, erről később updatelek, valamint a hosszú távon szerezett tapasztalataimról.

Australian Gold Botanical Sunscreen SPF50 Tinted Face Mineral Lotion

Australian Gold Botanical Sunscreen SPF50 Tinted Face Mineral Lotion
2023. január 31.

Nagyon akartam szeretni, de nem tudom! Lehetetlen belőle felvinni a szükséges mennyiséget. Egyujjnyi fényvédő után a párom megrőkönyödve jegyezte meg, hogy úgy nézek ki, mint egy viaszbaba. Ha aláhidratálok is, iszonyúan húzza a bőröm, száraz bőrre abszolút nem ajánlom. Jelenleg a beauty of joseon fényvédő után teszek fel ebből egy annyit, mint egy szem cseresznye, úgy természetes hatást kelt. Sajnos csak így tudom elhasználni, BB krémnek pedig elég drága véleményem szerint.

Hedonia Derma Balance Regeneráló Arckrém

Hedonia Derma Balance Regeneráló Arckrém
2023. január 26.

Első használatkor meglepődve tapasztalatam, hogy picit olyan, mintha szemcsés lenne, féltem tőle, hogy nem fog teszeni az egyébként is sérült barrieremnek. Esti rutinban, dupla tisztítás után felkenve picit csípte az arcom, és enyhén bizsergett (1-2 percig), gondoltam reggelre tele leszek tőle piros foltokkal. Már indultam volna lemosni, amikor elmúlt minden kellemetlenség, és olyan jól esett a sérült bőrömnek, mint még korábban semmi. Reggelre irritációnak nyoma sem volt, gyönyörű, hidratált lett tőle a bőröm. Gyorsan beszívódott, nem hagyott ragacsos érzetet. Sérült barrierem miatt reggeli rutinban is elkezdtem használni. Egyenlőre csak jókat tudok róla mondani, hosszu távú eredményekről később beszámolok.