szvekitti

Regisztráció dátuma: 2018. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dora Natura Tengeri Algás Feszesítő Testvaj

Dora Natura Tengeri Algás Feszesítő Testvaj
2020. szeptember 2.

Sűrű állagú, zöld cucc aminek igazi citronella szúnyogirtó gyertya szaga van egy kis algával vegyítve. Combra és karra kenem, szép puha lett tőle a bőröm. 2-3 hét folyamatos használat után látszik a feszesítő hatása, konkrétan az integető hájam kevésbé lötyög :) A combomon korábban kialakult már fehér striák kinézetével nem kezdett semmit. Ajándékba kaptam egy csomaghoz, egyébként az ára miatt nem valószínű, hogy önként megvásárolnám, de mentségére szóljon, hogy már több mint egy hónapja használom és félig van.

Beauty Glam Vitamin C Serum

Beauty Glam Vitamin C Serum
2020. augusztus 28.

A hyaluronos változatáért indultam a boltba, de a C vitaminossal távoztam, mikor megláttam, hogy halványítja a foltokat. Nem volt ezelőtt tapasztalatom szérumokkal, de elsőre teljesen elégedett vagyok vele és ennél is maradok, amíg a bőröm nem igényel komolyabbat. Ár-érték arányban szuper és ezután télre biztos, hogy megveszem a hyaluronosat is. Sűrű állagú, de azonnal beszívja a bőröm és nyárra nem is igényel mellé más hidratálót. Reggel használom és fölé max CC krémet teszek, de már önmagában élettel telibb, ragyogóbb összképet ad. A Bioderma Pore Refiner-rel együtt jelentősen javított a problémás arcbőrömön. A gyulladt, piros területek eltűntek.

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2020. augusztus 28.

Más krémnél még nem írtam le ezt a kifejezést, de számomra ez A csodaszer. A pórusaim méretén nem változtat viszont nagyon selymes, matt, púderes érzetet hagy maga után. Az egyébként egy órával később már zsírosan fénylő bőröm délután is matt marad ennek köszönhetően nyáron is. Reggel kenem fel nedves kézzel, így nagyobb felületen eloszlatható. Ez ezért sem elhanyagolható szempont, mert a magas ár ellenére nagyon apró a kiszerelése. Smink alatt is jól viselkedik, szerintem primerként is megállja a helyét. A Beautyglam C vitaminos szérummal együtt használva jelentősen javított a problémás arcbőrömön. A gyulladt, piros területek eltűntek.