T.R.Rencsi

Regisztráció dátuma: 2012. február 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. február 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
2013. május 23.

Először nagyon jó véleménnyel voltam erről a termékről, a bőröm pihe-puha lett tőle, de észrevettem pár nap használat után, hogy viszketni kezdtem tőle, és kiütötte az arcom. Valamelyik összetevőjére érzékeny lehetek. Nem is használtam többet, elajándékoztam.

Alaya Nap-Hold Csokoládés Kecsketej Szappan

Alaya Nap-Hold Csokoládés Kecsketej Szappan
2013. május 23.

Ez a leges-legkedvencebb szappanom! Több mint egy éve használom, azóta minden tusfürdőt mellőztem az életemből. A bőrömet egyáltalán nem szárítja, pedig nagyon is hajlamos rá. Az érzékeny arcomat is csak ezzel mosom, remekül eltávolítja a sminket is. Illata nincs, de egyáltalán nem is hiányolom. Nem habzik, inkább nyálkás, nyúlós lesz, ha víz éri. Ebben a szappanban semmi sem zavar engem, nálam eddig a legjobban ez vált be. Biztosan nem cserélem le.

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2013. május 23.

Hát, lehet hogy megköveztek, de ez most nekem nagyon nem jött be! Szeretem amúgy a Max Factor termékeket, eddig is az ő alapozójukat használtam, így nagy reménységgel vettem meg ezt is, főleg ennyi jó vélemény hallatán, de már bánom. Az állaga tökéletes, szépen el lehet dolgozni, az illata sem zavaró. Nem kelt nehéz érzést a bőrön. Fedése számomra nem olyan jó, mint ahogy itt sokan írták. Legnagyobb problémám vele, hogy az első használat után is mitesszerek, pattanások jelentek meg az arcomon, pedig most meglepően jó állapotban volt. :( A szárazabb területeket szerintem eléggé kiemeli. Csomagoláson először nagyon meglepődtem, kétszer is megnéztem, hogy tényleg 30 ml -e, nagyon pöttömnek találtam. Amúgy semmi csicsa, de igényesnek sem nevezném. Összességében nálam egy 3-as.