taurus82

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrprobléma: -

Essence Better Than Gel Nails Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Fedőlakk
2016. február 26.

Hirtelen felindulásból kezdtem el két kisgyerekem mellett újra körömlakkozni. Anyám körmös, kamaszkoromat lakkok és reszelők között töltöttem, de valahogy amig nagyon picik voltak a gyerekeim, nem tudtam rá időt szakitani.
Most sem, csak elszántabb vagyok:)
Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a fedőlakkot, mert elegem volt belőle, hogy az egy vagy fél napos lakkok vigan lepattogzanak meg egyben lejönnek a körmömről egy mosogatás vagy hajmosás után.
Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, átlagosan a 4. napon kezd el kopni a körmeim végéről a lakk. Szuper kis fedő, fényes és tartós. Biztos, hogy újra megveszem.

Essence Thermo Nail Polish

Essence Thermo Nail Polish
2016. február 26.

Nekem a 03 árnyalat van meg, és szeretem. Szép a szine, a szinváltó hatás mondjuk annyira nem látványos, de összességében elégedett vagyok vele. A száradási időben nem vettem észre semmi extrát, sőt úgy használom, mint a gyorsan száradókat, igaz utána essence better than gel fedőlakkot használok, hogy a tartósságát növeljem.
Volt már ennél sokkal-sokkal rosszabb lakkom, ezzel határozottan elégedett voltam.

Rimmel Scandaleyes Vízálló Szemhéjtus

Rimmel Scandaleyes Vízálló Szemhéjtus
2016. február 26.

Nekem a rengeteg pozitiv vélemény után nagy csalódás volt.
Sok tust kipróbáltam már, és azt kell, hogy mondjam, hogy a 800-1000 ft-os noname tusok simán kenterbe verik ezt a terméket.

Ez volt az első tégelyes zselés tusom, hát lehet, hogy az utolsó. Az ecset nekem tetszett, a szine is szép, de nem vizálló, és pár óra alatt "elmászott".
Nekem olyan tus kell, amit reggel felrakok, és este ugyanolyan, mikor lemosom. Nem lennének ilyen magas elvárásaim, ha egy fapados essence vagy miss sporty tus nem hozná ezt a szintet.
Ár-érték arányban szerintem nem éri meg, olcsóbb kategóriás tusok között sokkal tartósabbakat lehet találni.