truska

Regisztráció dátuma: 2012. október 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. október 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Balea C-Vitaminos Koncentrátum az Egyenletes Arcbőrért

Balea C-Vitaminos Koncentrátum az Egyenletes Arcbőrért
2021. február 23.

Meglepően megszerettem. Szuper érzékeny bőrőm van, ami mindentől pattanásos, foltos, zsíros lesz, de ettől ezt egyáltalán nem tapasztaltam. Főleg az olajos állagától ilyedtem meg az első használatnál, de tényleg nem okozott problémát.
Tényleg szépen egységesítette a bőröm, valahogy szebb színe lett tőle, és mintha kevésbé lennék tőle nyúzott. Nagyon tetzsik a kiszerelése is és hát ennyi pénzért szerintem bőven megéri. Egyedül az illata zavar, nekem túl sok, és teljesen felesleges. Meglepő, de lehet újraveszem.

Avon Summer White Sunset EDT

Avon Summer White Sunset EDT
2020. november 6.

Nagyon szeretem :D no persze egyáltalán nem hétköznapra, de nyári bulikba tökéletes, bár igazából soha nem önmagában használom. Rajtam, illetve a börömön meglepően tartós, igazából a ruháimon még másnap is érzem az illatát ( kicsit persze máshogy, ami igazából még jobban is tetszik).

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló
2020. november 6.

Nem rossz, de nem biztos, hogy újraveszem. Nem okoz semmilyen problémát, és igazából a puffadáson és a sötét karikákon is enyhít kicsit, szóval egészen szeretem használni, de azért vannak vele problémák és így már sokallom az árát. Szerintem napraforgóolaj szaga van, de azért ez még elviselhető. Továbbá egyáltalán nem szeretem a pumpáját, túl sok jön ki vele már egy pumpálásra is.

Update: azóta folyamatosan újra veszem, függőséget okozott. Ha nagyon muszáj, rövidebb ideig eléldegélek nélküle az Ordinarys koffein szérummal, de igazán a kettő együtt tudja a reggeli torzulásokból az arcomat előállítani. Nagyon remélem, hogy nem fogják kivonni a forgalomból, mint a kávés tonikot.

Sajnos az újabb pumpát sem szeretem ( az meg kifejezetten idegesit, hogy nem lehet szétszedni, hogy kikapargassam a maradékot). Kicsit lassan szívódik be, és azért az ára sem egy leányálom, szóval azért nem tökéletes, csak mostanában nem volt kedvem kísérletezgetni.