truska

Regisztráció dátuma: 2012. október 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. október 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2019. július 22.

Végre megérkezett a nagy kiszerelésem is! Eddig mintákkal próbálkoztam csak. Paulának szinte már az összes fényvédőjét próbáltam, a Clearből már egy nagy kiszerelést is elhasználtam, mert bár nem voltam teljesen elégedett vele ( fénylik vele a fejem mint egy diszkógömb, már a felkenés percében, és utána csak rosszabb), de legalább elég könnyű cucc volt, és pattanásaim sem lettek tőle. Kíváncsiságból rendeltem ebből is mintát, és még a Hydralightból( nah az aztán szörnyű: hófehér diszkógömb fényű fej, kb mint egy vámpír, a nyár közepén) No szóval ennek először nagyon utáltam az állagát és a szagát.. Aztán ahogy elkezdtem elhasználgatni a mintákat megszerettem magát a cuccot, kellően színezett így nem meszeli fehérre az ember arcát ( én egyébként fal fehérségű vagyok némi sárgás beütéssel.. színes foltokkal az arcomom) ÉS ami a legfontosabb MATT! csupa nagy betűvel! Nyáron is elég sokáig bírja, de ősszel szinte egy napig, ami az olyan extrém gyorsan zsírosodó bőrön mint az enyém igazán csodás. Sőt nekem még a szemhéjam is zsíros, viszont ha ez van rajtam a szemhéjpúder primer nélkül szinte egy napot kibír kukacodás nélkül..:D szóval csodás... Az egyetlen baj vele, hogy tényleg nem hidratál.. míg a Clear alá nekem nem kellett semmi, ez alá muszáj hidratálót kenni a szárazabb részekre.Ráadásul még nem vagyok benne biztos, de mintha rontana a bőröm állapotán ( mitesszerek, foltok) , nagyon remélem hogy ez nem igaz, szóval hosszú távon még visszajövök updatelni. Szuper lenne ha beválna, mert akkor az lenne a projekt hogy elhagyjam a BB krémem, mert ez magában is olyan kicsit egységesebb bőrt eredményez, ami kellően rendbe tett bőrrel szerintem önmagában is vállalható lehet.
Update: Azóta már számtalan flakonnal elhasználtam, igazi nagy szerelem lett. Bármilyen BB-vel tökéletesen müködik, és jobban tart mint bármilyen prmer, én még esti bulizáshoz is ezt használom. Leégni pedig még akkor sem sikerült vele, amikor egy egész napot töltöttem a napon. Csak ajánlani tudom, bárkinek. Hiába drága, én már nem cserélném le.

Balea Kiss The Wave Tusfürdő

Balea Kiss The Wave Tusfürdő
2018. augusztus 9.

Végre egy Balea tusfürdő aminek nem csak az illatába szerettem bele ( az isteni egyébként), hanem ez végre nem szárit, és nem olyan vizes hig állagú mint a többi. Hirtelen felindulásbol vettem meg a sokadiknak, de imádom :D. .tuti újraveszem ha találok még belőle.

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2017. december 9.

Tökéletes matt bronzosító. Nekem a világosabb van meg, de mivel nagyon fehér a bőröm ezért így csak nagyon vékony rétegben tudom felvinni. Az illata nem szerintem nem erős, nem is émelyítő, a csomagolása pedig írtó praktikus és strapabíró. Maga a termék nagyon tartós, egyáltalán nem okozott sem pattanásokat, sem semmilyen irritációt. Gyakran szemhéjpúder helyett is ezt használom. Mondanám, hogy újravevős, de mindennapi használat mellett sem tudom elképzelni, hogy elhasználjam a teljes adagot egyhamar.