Alizani

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Revox Just Peptides 10% Arcszérum

Revox Just Peptides 10% Arcszérum
2021. január 18.

Egy hete használom úgyhogy hosszútávú hatásáról nem tudok nyilatkozni, de ennyi idő alatt nem csalódtam. Sűrű, de az én bőröm hamar beissza és látszatra kicsit szebb a bőrképem. Mindenképpen hidratálókrémezek néhány perccel utána, mert kicsit száraznak érzem utána a bőröm. Csodaszernek egyelőre nem nevezném, de elégedett vagyok.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2021. január 18.

A sok-sok pozitív vélemény miatt vettem meg és nem csalódtam. Remek kis spirál, ezért az árért pedig ajándék. Szépen ível, nem csinál póklábakat. Többször újravettem már.

Catrice Pore Minimizing Serum

Catrice Pore Minimizing Serum
2021. január 18.

Az egész napos maszkviselés miatt kialakult bőrproblémára kerestem megoldást, amikor belefutottam ebbe a termékbe. Már első használat után szebb volt a bőrképem, fél üvegecske elhasználása után nagyon elégedett vagyok. Teljesen rendben tartja a bőröm, az első niacinamidos szérumom, tervezek kipróbálni majd többet is, de ennek mindenképpen jár az 5 csillag.

Avon Unlimited Instant Lift Szempillaspirál

Avon Unlimited Instant Lift Szempillaspirál
2020. augusztus 31.

Nagyon szeretem! Az avon szempillaspiráljaival egyébként is elégedett vagyok, de jelenleg ez a kedvencem. Nem csomósít, rajtam tartós és különválaszt. Újravevős!

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2020. augusztus 10.

Sokáig elég és az illata nagyon jó. Egyszerűen imádom ezt az illatot, leginkább ezért használom szívesen. A nagyon megviselt hajat szerintem nem hozza helyre, ezért csodaszernek nem nevezném, de általános ápolónak megfelel.

Syoss SalonPlex Sampon

Syoss SalonPlex Sampon
2020. augusztus 7.

Néhány hete használom a balzsamjával együtt szőkített, rendszeresen vasalt hajamra Csodát nem vártam, de tényleg jobb a hajam minősége. Puhább, kevésbé törik. Kellemesen csalódtam.

Dove Advanced Care Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Advanced Care Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő
2020. augusztus 7.

Nagyon szeretem, évek óta használom. Időnként kísérletezgetek más tusfürdőkkel, de mindig visszatérek hozzá. Remekül hidratál és az illatát is imádom.

Avon Senses Garden of Eden Tusfürdő

Avon Senses Garden of Eden Tusfürdő
2020. augusztus 7.

Az avon tusfürdőiről általánosságban elmondható, hogy kellemes illatúak és nagyjából ennyi pozitívumot tudok írni. Az illat miatt valóban kellemes, de hosszú távon nem használnám. Talán kissé szárazabbnak is éreztem a bőröm a használata után.

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset
2020. augusztus 7.

Nagyon jó az ára és a minőségével is elégedett vagyok. Könnyű vele dolgozni. Időnként más mintával jelenik meg, szinte mindig megveszem. Szemöldökre, szemkihúzáshoz egyaránt bevált.

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza
2020. augusztus 7.

Szeretem. Színben és tartósságban is remek. Szépen felvihető. A catrice márka egyébként is nagy barátom, de ez a ceruza különösen közel áll a szívemhez. Újravevős.