andiriri

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Mer The Cleansing Foam

La Mer The Cleansing Foam
2022. május 3.

Évekig a Chanel La Mousse arctisztítót használtam, nagy kedvencem, de valamiért itthon néha akadozik a készlet, hol lehet kapni, hol nem. Erre próbáltam megoldást találni, hogy valami nagyon hasonló állagú és hatású arctisztítót keressek, mert az én arcomnak csak az a jó. Jelentem, megtaláltam! Ennek teljesen ugyanolyan az állaga, hála égnek a hatása is, ugyanaz az érzés a használta után (csikorgó tisztaság), ugyanannyi kell belőle stb… Annyi a különbség, hogy ennek zöld színe van, és hosszú távon úgy veszem észre, hogy a Chanelhez képest még egy kis plusz táplálást is kap tőle a bőröm. Maga a tökéletesség! Úgyhogy nagyon-nagyon örülök!!

Lancôme Advanced Génifique Sensitive Szérum

Lancôme Advanced Génifique Sensitive Szérum
2022. május 2.

Közel 3 éve minden nap használom. Azt hiszem ez mindent elmond. Számomra ez abszolút csodaszer. Nagyon érzékeny bőröm van, és ez a szérum számomra a kulcs a bőröm normális állapotához. Nyugtat, gyulladáscsökkentő (90%-kal kevesebb mitesszer és pattanás), jól hidratál és feltölt. Szépek az összetevői is, nem komedogén, és külön szeretem, hogy szilikonmentes, mert a szlikonokat hosszú távú rendszeres használat mellett nem tolerálja a bőröm.

Update: Azóta is töretlen a kapcsolatunk, immár 5 éve. Nincs nála jobb!! Egyszer elfogyott és nem vettem egyből újra. Nagy hiba volt. Pár nap után sikítva rohantam megrendelni. :D

Chanel Poudre Universelle Libre

Chanel Poudre Universelle Libre
2022. május 2.

Update: Sajnos ez az új formula meg sem közelíti a régit. Csak akkor működik aránylag szépen a bőrömön, ha az épp tökéletes állapotban van, tehát nincs bőrhiba, sehol nem száraz, sehol nem zsíros. Ha nem ilyen “tökéletes bőr-napon” használom akkor kiemeli a száraz és zsíros helyeket, hibákat, pórusokba beül. Sajnálom. Nem is tudom hogy 3 vagy 4 csillagot érdemel.

Magában szoktam használni, mert természetes hatású, mintha nem lenne rajtam semmi. Szépen kiegyenlíti a bőrszínt, tényleg elfedi az apróbb hibákat. Mattít, de nem természetellenesen. Kellemes az illata. Nagyon sokáig elég. Én imádom azt a kis párnácskát, amit mellé adnak, mindig azzal viszem fel.

Kérastase Elixir Ultime Le Masque Pakolás

Kérastase Elixir Ultime Le Masque Pakolás
2022. május 2.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a pakolásra! Hajmosás után alkalmazva szépen táplálja, puhítja a hajat. De én nemcsak így rendeltetésszerűen használom, hanem kipróbáltam hogy hajmosások között benedvesített hajra, leave-in kondícionálóként egy borsónyi mennyiséget eloszlatva egyszerűen csodás amit művel!!! Mintha frissen mosott/vágott hajjal jönnék a szalonból, annyira szépen táplálja, hidratalja, rendbeteszi a hajat. Állandó darab lett a polcomon!

La Mer The Moisturizing Soft Cream

La Mer The Moisturizing Soft Cream
2022. május 2.

Nagyon korrekt kis hidratáló! Nem nehéz, gyorsan beszívódik, tényleg picit fel is tölt és szép, egészséges kinézetű, táplált lesz tőle a bőr. Csak jót tudok rá mondani!

Davines Nourishing Keratin Sealer

Davines Nourishing Keratin Sealer
2022. május 2.

Legjobb leave-in kondícionáló! Hidratál, puhává tesz, fényt ad és rendszeres használata mellett tényleg kevésbé töredezik a haj. Ráadásul szép összetevőkkel, szilikon nélkül! Többször újravettem már, és fogom is, amíg csak gyártják.

La Prairie Skin Caviar Luxe Cream

La Prairie Skin Caviar Luxe Cream
2021. december 19.

Gondolkodtam, hogy hány csillagot is adhatnék ennek a krémnek, de végül 4 csillag mellett döntöttem. A pozitívumok: azonnal 100%-ban beszívódik, nem zsíros, nem ragad, nem hagy semmiféle filmréteget, nem érződik a szilikon sem, nagyon ritka az ilyen krém. Szerintem száraz bőrűeknek lehet, hogy picit kevés is, mert kombinált bőrömnek télen néha maradt egy kis hiányérzete, ami a hidratálást illeti. Az illata isssteni!!! Kedvenc illatom lett, egyszerűen annyira finom, letisztult luxusillat, hogy ha lenne parfümben, megvenném és mindig ezt hordanám. Az arcon is nagyon érződik, reggeltől estig, de nem tolakodó, nem erős, hanem csak egyszerűen nagyon tartós illat és azért. Erre sem volt még példa, hogy az arckrémem illatát késő este is még érezzem magamon. 🙂 Aki nem szereti az illatos termékeket, annak ez egyértelműen nagy negatívum. Nekem tetszettek a csillámok, pedig amúgy nem rajongok az ilyen dolgokért, de ezek a csillámok nagyon picik, ezüst színűek, és egy alkalommal kb 7-8 ilyen csillám kerül az arcra, tehát semmi diszkógömb-effektus, nem is igazán észrevehető, csak hogy összeségében olyan ragyogó lesz a bőr. Észrevettem, hogy táplálja a bőröm, egészséges lesz tőle. Viszont én semmiféle liftingelést, feszesítést nem tapasztaltam, pedig azt ígéri. Ráadásul legendásat. Ezért mindekepp le kellett vonjak 1 csillagot. És nekem van hogy az orrom körül diszkomfort érzetem van felkenés után, nem tudom, hogy a parfüm talán vagy a csillám... de 5-10 percen belül mindig megszűnt, mentségére legyen a krémnek. Összességében nem rossz krém, érzik, hogy felső-kategóriás, de nekem az évek óta használt Lancome Genifique Sensitive szérum nyomába sem ér. Annak sokkal több hatását látom, komfortosabb és tápláltabb tőle a bőröm, pedig én ebben az árfekvésben a La Prairie-től elvárnám, hogy felülmúlja a töredékébe kerülő krémeket.

Signal White Now Gold Fogkrém

Signal White Now Gold Fogkrém
2021. december 1.

Pont tíz évvel ezelőtt próbáltam a Signal white now fogkrémet, akkor még csak az az egy fajta volt. Hatása a nullával volt egyenlő. Most megláttam nagyon nagy akcióban ezt a goldot. Mondom teszek egy próbát, hátha a következő étkezésig fehérebb fogakat csinál, elvégre eltelt tíz év, fejlődhetett, és azt írja, 3x erősebb a hatása mint a sima white now-nak. De ez is nulla. Semmit nem csinált. Végülis 3x0 = 0 😄 Szóval nem lehet egy szavam sem. A fehér sörtés fogkefém viszont végérvényesen befogta kékre. A fogkrém maga nekem nem volt nagyon kellemes, és picit szárította a szám kívül-belül. Az íze rendben van.

Lancome Absolue Soft Cream

Lancome Absolue Soft Cream
2020. április 29.

Régóta piszkálta a fantáziámat ez a krém, mivel Jamie Chua ezt használja, ódákat zeng róla, és neki gyönyörű a bőre. De az árfekvése miatt sosem vettem meg. Eddig. :D Egyébként mindig úgy voltam vele, hogy nem tudom elképzelni, hogy többet tud mondjuk egy fele ennyibe kerülő krémnél. De nagyon kíváncsi voltam Jamie miatt. És a Lancome Genifique Sensitive szérumot már 3 éve elégedetten használom, szóval bíztam a márkában. Mivel most volt egy akció a Douglasnál, kihasználtam, hogy megtudjam, mi az igazság! :) Amolyan merj és nyerj volt részemről. :D Hát úgy érzem nyertem! Kezdem az elejéről. Még a vásárlás idején is szkeptikus voltam, egyrészt az összetevőlista miatt, hogy ez tényleg olyan nagy csodát fog hozni...?! Másrészt ugye az ár-érték arány miatt. Aztán kibontottam. A csomagolás nagyon luxus, gyönyörű fényes aranyszínű az egész. Mese! Aztán jött az első próba. A krém tényleg mennyeien puha!! Ez a jó szó rá. Nagyon-nagyon jól hasznosul! Igen, hasznosul. Ilyet még eddig soha nem éreztem. Tehát hogy nemcsak felkenem, beszívódik és aztán eltűnik és kész. Hanem beszívódik, és már az első használat után érzem, hogy működik és feltölt, és kapott valamit a bőröm tőle. És kb 5 nap után már látványos volt az eredmény! A bőröm extra-rugalmas és puha, ragyogó és élettel teli lett! Hihetetlen! Én nem tudom mi teszi ezt. Tényleg a 3 különleges Lancome rózsa?! Egyébként erről ír a papírja, hogy kifejezetten ennek a termékcsaládnak kísérleteztek különböző fajta rózsák termesztésével, és 20.000 rózsa közül választották ki ezt. A krémből nekem elég egész keveset használni. Hála Istennek! :D Nagyon kellemes illata van. Nekem kombinált bőröm van, és teljesen jól viselkedik vele a krém, nem zsírosít, nem tömít el, és amitől féltem, a szilikon sem okozott gondot. Összességében nagyon elégedett vagyok, és azt kell mondjam, nem bántam meg, hogy meg mertem venni, mert kedvencemmé vált!! :) Az arcom újjászületett tőle!

Chanel Coco Noir

Chanel Coco Noir
2020. február 26.

Tartós, elegáns és ugyanakkor kacér illat! Szeretem.