Aprile

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Inecto Naturals Argan Hidratáló Tusfürdő

Inecto Naturals Argan Hidratáló Tusfürdő
2020. július 24.

Szerettem az illatát, de hatását tekintve semmi extrát nem tapasztaltam; nem éreztem különösebben hidratáltnak tőle a bőröm, nem maradt meg az illata sem sokáig, átlagos volt a tisztító ereje. Én nem találtam túl hígnak, de túlságosan nem is habzott fel. Valahogy középmezőnynek érzem, és nem szerettem meg annyira, hogy újravegyem.

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2020. július 9.

A rózsaszín társa után szereztem be, amit kifejezetten szerettem, és szuper koreai alternatívának találtam. Ezzel a lila verzióval annyira nem vagyok elégedett. Használom, használom, de nem olyan magától értetődően kedvelem, mint a másik verziót. Nem okoz irritációt, a tisztító hatása nem rossz, de valahogy nem érzem elégnek, nem érzem azt double cleansing közben, hogy tényleg teszi a dolgát, így általában a habzó lemosó tisztító erejének tulajdonítom, ha minden szennyeződés, smink- és fényvédő maradék eltávolításra kerül az arcomról. Emellett volt, hogy a szemem kicsit csípte. Biztosan nem fogom újravenni, mert a rózsaszín társa sokkal jobban bejött.

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2020. július 9.

Szerettem használni, mert kifejezetten szépen tisztított - ha nem double cleansingben használtam, akkor is úgy éreztem, hogy maradéktalanul eltávolított minden szennyeződést az arcomról. Nem szárított, nem okozott semmilyen irritációt. Az illata enyhe, abszolút nem tolakodó, és az állaga is remek. Hatalmas kiszerelés, ami sokáig elég, így ár-érték arányban is szuper darab.

A'PIEU pH Balancing 18 Fresh Cream

A'PIEU pH Balancing 18 Fresh Cream
2020. június 19.

Szuper kis géles állagú krém, amiből kevés is elég, gyorsan és maradéktalanul beszìvódik, nem okoz irritációt, jól táplál és hidratál. Ár-èrtèk arányban szuper választás.

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Barack

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Barack
2020. június 19.

3,5-4 csillag körül jár. Semmi extrát nem tud, egy sima, átlagos kis lemosó. Kellemes az illata, nem habzik fel túlságosan, és szinte értelmezhetetlenek a kis szemcsék benne. Két lépésben, olajos lemosó után jól szerepel, de magában sem rossz, tisztának éreztem a bőröm úgy használva is. Újra nem venném. Egynek nem volt rossz, de nem bánom, hogy elfogyott.

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel
2020. április 14.

A második flakonom fogyasztom belőle, és szerencsére még van betárazva itthon további kettő is.:) Én nagyon szeretem, iszonyatosan jól felfrissít, nagyon jól esik az arcomra fújni. Enyhe, abszolút nem tolakodó illata van, ami hamar elillan, viszont még kellemesebbé teszi a felvitelt. Én abszolút érzem, hogy ad némi hidratálást a bőrömnek, így haszontalan hóbortnak semmiképp sem nevezném. Krémezés közben szoktam a rétegek közé fújni, hogy gyorsabban becuppanjon az adott kence, illetve ha véletlenül sminkelek, akkor a poros, maszkos érzeten is sokat finomít. Imádom. Ha az INCI nem tartalmazna parfümöt, tökéletes lenne.

Alverde Schimmer Körperlotion

Alverde Schimmer Körperlotion
2020. április 14.

Az én bőröm nem szereti különösebben, és az orrom sem. Iszonyatosan erős és tömör illata van, ami nekem már bántóan sok és túlzó. A flakonból gusztálva az illatát abszolút nem erre számítottam. A hatása sem volt tett rám mély benyomást, mert amilyen lassan szívódik be, a hatása olyan rövid. Közel sem érzem azt, hogy hosszan tartóan hidratálna, táplálna, vagy selymessé tenné a bőröm. Az egyetlen, aminek masszív hatása van benne, az a csillámpor. Azt még másnap este is fel-fel fedezem a bőrömön. Az árához mérten nem rossz, de nekem túl keveset tud nyújtani. Nagyon várom, hogy elfogyjon. Inkább 3,5, mint 3 csillag, 4-et tőlem nem érdemel sajnos.

Fa Bali Kiss Dezodor Spray

Fa Bali Kiss Dezodor Spray
2020. április 3.

Ezer éve nem használtam ilyen fújós dezodort, de egy hónapja kb. az egyik Rossmannban 170 Ft-èrt dobálták az ember után, így gondoltam, teszek vele egy próbát, és legnagyobb meglepetésemre kellemesen csalódtam. Nem rossz az illata, és a hatására sincs panaszom, tök jó frissen tartott az esti fürdés utántól a következő esti fürdésig. Nyári melegben nem tudom, mennyire lenne bivaly, így tavaszi időben nekem bejött, nincs panaszom rá. Újra nem venném, de elhasználtam és szívesen nyúltam érte.

The History Of Whoo Gongjinhyang Foam Cleanser

The History Of Whoo Gongjinhyang Foam Cleanser
2020. március 29.

Egy 50 ml-es tubusos kis mintát próbáltam ki, ami sokáig elég volt, és bár egy high-end termékről van szó, semmivel sem éreztem kiemelkedőbbnek, mint a pár ezer forintos lemosókat. Double cleansingben és önmagában is jól szerepelt. Tök jó krémes volt az állaga, szépen felhabzott. Nem irritált, nem szárított, kellemesen tiszta lett a bőröm tőle, de ennyi. Csillagot nem vonok le azért, mert olcsóbb alternatívák is tudják ugyanezt nyújtani. Szuper, de átlagos embernek a teljes kiszerelés átlagos fizetéssel nem megfizethető kategória.

Palmolive Naturals Gránátalma & Mangó

Palmolive Naturals Gránátalma & Mangó
2020. március 29.

A Palmolive tusfürdők a gyengéim. Iszonyat finom illatokkal tudnak előállni. Ez a darab is hozta mindazt, amit a márka tusijai szoktak, és ami jól tud esni fürdés közben; jól tisztít, szépen felhabzik, és még sokáig érezni az illatát.