bellehercegno

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Dermacol Make-Up Cover

Dermacol Make-Up Cover
2016. december 12.

Sokáig agyaltam rajta,hogy írjak-e erről az alapozóról véleményt vagy sem....nagyon vágytam már kipróbálni, alig fértem a bőrömbe,mikor meghozta a futár.Az első csalódás felbontás után ért,annyira brutálisan sűrű,hogy erőnek erejével kell kinyomni a tubusból a krémet.A színválasztásom sem volt a legjobb,a 224-es árnyalatot választottam,ami konkrétan narancssárga.Sárgás tónusú bőröm van,de ez még nekem is sok/k/. A szaga valóban,mint a Temperáé.És a használata...hát nem tudom.Próbáltam beauty blenderrel,szivaccsal,vizesen és szárazon,de elképesztően nehezen lehet eldolgozni.A fedésétől sem vagyok elájulva,a jól bevált Maybelline Affinitone alapozóm is kb. ugyanígy fed,viszont olcsóbb és könnyebb használni. Ami a legjobban zavar a fentieken túl,hogy mióta használom,brutális pattanásaim kezdek előjönni,amit nem tudok máshoz kötni,csakis a Dermacol-hoz,mert minden más,általam használt készítmény változatlan. Ha esetleg van valami ötletetek,hogyan lehetne könnyebben/szebben/jobban dolgozni vele,akkor ne féljetek itt megosztani,hátha nálam is beválik,de addig csak kettest tudok neki adni fájó szívvel. :(

Mizon Snail Recovery Gel Cream

Mizon Snail Recovery Gel Cream
2016. december 12.

A Benton csiga-méh esszenciáját szoktam használni,viszont közel kétszer annyiért lehet hozzájutni most az ebay-en,mint korábban,így esett erre a krémre a választásom a kedvező ár miatt.Könnyed állagú készítmény,kevés kell belőle,gyorsan beszívódik,de az égvilágon semmi extra. Ugyanezt nyújtja a DM-ben 350 Ft-ért vásárolt Cuticura krémem is.Biztosan nem fogom újravenni.

Balea Med Szappan

Balea Med Szappan
2016. november 27.

Nagyon fincsi!!!! :D Kellemes,krémes szappanillata van,abszolút nem szárít,egy élmény vele zuhanyozni,még a párom is rájár titokban! :D Olvastam,hogy sokallták az árát,ezzel vitatkoznék,mert ez a szappan 150 g-os kiszerelés,míg a legtöbb hasonló termék 75 illetve 100 g-os. Biztosan újra fogom venni,ha elfogy. :)

Babylove Babaszappan

Babylove Babaszappan
2016. november 17.

Perfekt! Az illata szinte ugyanaz,mint a rossmann-os Babydream-é,viszont ez a szappan az olajnak köszönhetően picit sem szárít.Használat közben nem mállik,nem esik szét. Sok szappant próbáltam már,eddig ez volt a legjobb,árban pedig verhetetlen!

Dove Shea Butter And Vanilia Scent Szappan

Dove Shea Butter And Vanilia Scent Szappan
2016. október 14.

Eddig ez a legjobb szappan,amit próbáltam! :) Az illata isteni,egyáltalán nem mállik és ami a legfontosabb:nem szárítja a bőrömet! :) Jó szívvel ajánlom mindenkinek,ennyiért ajándék! :)

eBay 15 Colors Warm Eyeshadow Set

eBay 15 Colors Warm Eyeshadow Set
2016. szeptember 29.

Teljesen matt és kimondottan nude palettát kerestem.A Lovely nem nem győzött meg,ráadásul csillámos,így gondoltam,teszek vele egy próbát. Az én elvárásaimnak tökéletesen megfelel,bár a barnás tónusok nagyon hasonlóak benne,de még így is jól ki fogom tudni használni. Könnyű vele dolgozni,nem porzik,tartós.A feketével remek tusvonalat tudok húzni még én is amatőr létemre. :) A bordó mesés,imádom!
Ezer Ft-ért számomra tökéletes.Szemezek egy másik színű palettával is.Ajánlom mindenkinek,aki nem akar sokat áldozni rá! :)

Himalaya Herbals Babaszappan

Himalaya Herbals Babaszappan
2016. szeptember 29.

Az illata nagyon kellemes,jó az állaga-mérete,nem mállik szét,miközben fogy,viszont engem bizony szárít.Ezért csak 4 csillag. :(

Himalaya Herbals Mandulás Szappan

Himalaya Herbals Mandulás Szappan
2016. szeptember 18.

Nem rossz,de nem is a legjobb. :) Jól habzik,nem törik millió darabra egy idő után,viszont sajnos szárít. :( Tovább kísérletezgetek,hátha megtalálom az igazit! :)

Dove Beauty Cream Bar Szappan

Dove Beauty Cream Bar Szappan
2016. szeptember 15.

Első szappanom,mióta rám tört a szappanmánia! :D Az illata isteni,nagyon jól habzik,viszont kissé szárította a bőrömet,így kénytelen leszek levonni egy csillagot.Ettől függetlenül nem ment el a kedvem a Dove-tól,több szappant is szeretnék majd kipróbálni tőlük. :)

Yamuna Hibiszkusz-Kamilla Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Hibiszkusz-Kamilla Hidegen Sajtolt Szappan
2016. szeptember 15.

Hát....nagy reményeket fűztem hozzá,de alig vártam,hogy elfogyjon.Az itt olvasott vélemények hatására esett erre a szappanra a választásom.Az illatától nem voltam elájulva,de ez volt vele a legkisebb baj.Elképesztő módon szárította a bőrömet és egy idő után több darabra törött szét,így meglehetősen nehéz volt használni.Ezért a minőségért az árához képest csak két csillagot tudok adni,sajnálom. :(