bellehercegno

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Betsey Johnson EDP

Betsey Johnson EDP
2013. március 30.

Külföldről rendeltem én is abból kiindulva,hogy állítólag hasonlít a Viva la Juicy-re.Hát nem tudom,nekem egy az egyben a V.S. Body by Victoria Warm Vanilla testpermetére hajaz.Finom,édes,nem émelyítő,de nem az én világom.

Victoria's Secret Body By Victoria

Victoria's Secret Body By Victoria
2013. március 30.

A 2. nagy kedvenc a Bombshell mellett :) Hasonló vonalat képviselnek-ez a parfüm is finoman édes,könnyed,fiatalos,különleges illat.Azért döntöttem a másik mellett,mert sajnos ez rajtam nem bizonyult tartósnak.

Victoria's Secret Bombshell EDP

Victoria's Secret Bombshell EDP
2013. március 30.

Nekem ez a favorit V.S. illat :) Édes,különleges,semmihez nem hasonlítható,nem émelyítő,nem fejfájdító.Tényleg egy bombázó :) Imádom a Victoria's Secret parfümöket,számomra hihetetlenül könnyed és fiatalos vonalat képviselnek.Az előttem szólónak üzenném,hogy itthon 1-1 termékük webshopokban kapható,de sajnos kipróbálásra nincs lehetőség - igaz,nekem van elfekvőben egy 12 db-os miniparfüm szettem,ami eladó :)

Victoria's Secret Rapture

Victoria's Secret Rapture
2013. március 30.

Orrbavágóan büdös "nyanyaszag" /elnézést a kifejezésért/. Egyáltalán nem passzol a V.S. fiatalos vonalába.Borzasztó,máshogy nem tudom jellemezni.

Victoria's Secret Sexy Little Things Noir

Victoria's Secret Sexy Little Things Noir
2013. március 30.

Az én orromnak tökéletesen megegyezik a Noir Tease-sel.Semmi különbséget nem véltem felfedezni közöttük :)

Victoria's Secret Sexy Little Things Noir Tease

Victoria's Secret Sexy Little Things Noir Tease
2013. március 30.

Annak szeretnék segíteni,akinek nincs lehetősége megillatolni.Engem határozottan a Playboy Play it sexy illatára emlékeztet,csak talán egy kicsit összetettebb annál :)