bellehercegno

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

GUCCI Pour Homme II

GUCCI Pour Homme II
2023. január 31.

Leírhatatlanul fáj a szívem és sír az esztétikai érzékem eme csodás illat után! Az általam megismert férfiparfümök közül a legelegánsabb, legkülönlegesebb és ami a legfontosabb, a páromhoz leginkább illő kreáció volt ő, melyet már igen későn fedeztünk fel, így pótolni sem tudtuk, miután elfogyott. Zseniális parfüm volt, azóta sem találkoztam hozzá hasonlóval! Teás,bergamottos, ibolyás maszkulin csoda, ami még férfiasabbá tette a viselőjét! Ami számomra felfoghatatlan és teljességgel érthetetlen, az a parfümházak üzletpolitikája. Ízlések és pofonok, de mindig az én szívemnek legkedvesebb és legszebbnek ítélt költemények tűnnek el, A Gucci-tól konkrétan több illatot is elgyászoltam már, de a Givenchy is hajlamos elengedni a "legextravagánsabb" darabjait, Ezzel szemben az orromnak kevésbé tetsző, minden egyediséget nélkülöző cukormázakat hosszú éveken, évtizeden keresztül értékesítenek, csak épp ezek a finom, igényes darabok tűnnek el rövid idő után a kereskedelemből. :(

Sidmool Royal Honey Peptide Deep Moisture Pack

Sidmool Royal Honey Peptide Deep Moisture Pack
2023. január 5.

Minden este, mikor felkenem, eszembe jut a krémmánia, mert eddig lusta voltam értékelést írni róla, pedig nagyon megérdemli! Én egyszerűen imádom ezt a kencét! Életem első éjszakai maszkja, azt sem tudtam konkrétan, mit várjak tőle, milyen érzet lesz az arcomon és milyen hatásra számítsak. Előre leszögezném, rajtam nincs ránctalanító hatása, de nem is vártam tőle. Viszont az extrém hidratálást tökéletesen prezentálja, a bőröm csak úgy issza és nem kenek vele éjjel össze semmit sem, mert felvitel után 10 perccel nagyon szépen beszívódik. Sokat valóban nem kell belőle használni, én 1-2 borsónyit szoktam az arcomra és a nyakamra eloszlatni. Előtte persze alákenek ezt-azt, minden más készítménnyel kompatibilis volt eddig. 45 éves múltam, szerintem egyik korombeli nőnek sem válik a kárára, ha használja. Kombinált, zsíros bőröm van, ennek ellenére jó szolgálatot tesz nálam. :)

Schwarzkopf Professional Goodbye Yellow

Schwarzkopf Professional Goodbye Yellow
2022. november 28.

A szaga valami elképesztő, kimondottan nyanyás, nem is értem! :D Ez az egyetlen negatívuma, mert egyébként kifogástalan termék. Nekem fontos, hogy egy hamvasító ne vigye túlzásba a dolgot, nem szeretem, ha kékes-lilás árnyalatú lesz a szőke hajam és az sem előnyös, ha rommá szárítja. Ebből a samponból elég egy kis mennyiség is, sőt én a sima samponba keverem bele és úgy használom, így pont jó lesz a végeredmény. A sárga árnyalatot szépen felülírja és nem leszek tőle anime figura sem. :D Kesztyűt sosem használtam hozzá, nem láttam indokoltnak. Ez az egyik legjobb hamvasító, amit eddig próbáltam, viszont az "illata" miatt nem adhatok neki 5 csillagot. :)

Just Jack Tobacco Leaf EDP

Just Jack Tobacco Leaf EDP
2022. november 25.

Sajnos nem volt módom kipróbálni vásárlás előtt, ha ezt megtettem volna, biztosan nem vásárolom meg. A páromnak szántam ajándékba, de alig tudom elviselni rajta. :( Az hogy tökéletes mása lenne a Tobacco Vanille-nak barokkos túlzás.Valóban fellelhetőek benne a Tobacco akkordjai, de van benne egy borzasztó öregapó szag, ami mindent elnyom. Nem tudom ennél pontosabban megfogalmazni, ez egy dohos, állott, ódon szag /igen az, nem illat/. A tartósságára nincs panasz, lerobbanthatatlan, ami jelen esetben inkább hátrány, mint előny. Ha valaki a Tobacco helyett keres pénztárcabarát alternatívát, akkor a MAC Velvet Teddy-jét ajánlanám hölgyeknek / nem annyira émelyítő, kevésbé domináns illat/, illetve az L'Occitane Eau des Beaux, ami állítólag hasonlít rá, bár ez utóbbit sajnos még nem volt lehetőségem kipróbálni. Nem tudok 1 csillagnál többet adni, a világból ki lehetne vele kergetni. :(

A.H.C. Time Rewind Real Eye Cream For Face

A.H.C. Time Rewind Real Eye Cream For Face
2022. november 25.

Még a megboldogult békeidőkben rendeltem több tubussal az ebay-ről / vállalható árban, szállítási költség nélkül/, a jelenlegi az utolsó belőlük. Őszintén szólva nem fogok sírni utána, mert bár nem rossz készítmény, de véleményem szerint simán elhagyható és nem fog hiányérzetet kelteni, legalábbis bennem biztosan nem. A viselete valóban kellemes, ez egy könnyed krém, ami jól hidratál, talán picit világosítja is a szem alatti területet, de egészen nyilvánvalóan nincsen semmilyen ránctalanító hatása, se nem feszesít. Ami nagyon zavaró, hogy idővel az aranyszínű csillámok elkezdenek lekopni a kupakról és a krém felvitelekor mindig az arcomra is kerülnek belőle, így körberagasztottam a kupakot. Ezt leszámítva maga a csomagolás nagyon tetszetős és az adagolója is praktikus. Örülök, hogy kipróbálhattam,én tudok élni nélküle. :)

Artdeco Camouflage Cream Korrektor

Artdeco Camouflage Cream Korrektor
2022. november 21.

Online rendeltem, előtte nem volt lehetőségem kipróbálni, így nagy volt a meglepetés a részemről, mikor megérkezett. Nem tudom, mégis mire a számítottam a 4,5g- os súlyból kiindulva, de annyira picikének tűnt első ránézésre, hogy mérges voltam magamra, miért adtam ki ennyi pénzt erre a kis semmiségre. :) Nos, a kis semmiség már megvan 1 éve és bár heti több alkalommal is használom, ez alig látszik meg rajta, így bátran kijelentem: gazdaságos vétel volt. :) Kizárólag a szemem alatt lévő karikák halványítására használom, ebben jól teljesít. A ráncokba sem ül bele nagyon, figyelni kell rá, hogy vékony réteben vigyem fel, így szép a végeredmény. :) Ecsettel szoktam eldolgozni. Púdert nem használok pluszban, nem érzem szükségét.

Makeup Obsession Picture Perfect Primer

Makeup Obsession Picture Perfect Primer
2022. november 20.

Az egyik legjobb primer, amit eddig használtam. Kevés kell belőle, ha picit megszalad a kezem, akkor hajlamos kukacosodni, úgyhogy igyekszem eléggé vékony rétegben felvinni. Nagyon jól mattít, szép alapot ad és tényleg szebb bőrképet eredményez. Egy dolgot nem tudok hová tenni: ha a képen látható módon tárolom, akkor egy vizes réteg különválik a habos krémtől, ha fejjel lefelé, akkor meg mintha kiszáradna kissé. Emiatt adok csak 4 csillagot, egyébként jó szívvel ajánlom ezt a terméket. :)

Tom Ford Orchid Soleil

Tom Ford Orchid Soleil
2022. november 16.

Sokakkal ellentétben nekem ez nem egy nagyágyú. Kellemes, édes, balzsamos, enyhén orchideás, az én bőrömön jócskán animális illat. Valószínű a gesztenyekrémet nem kedveltem benne, de abszolút viselhető, ha csínján bánik vele az ember és nem locsolja magára /én visszafogottabb illatokat sem szoktam/. Kb. 6 év alatt sem sikerült elhasználom belőle egy 10 ml-es fújóst, valahogy nem passzoltunk össze, pedig a szimpla hétköznapokon került mindig a kezembe. Az én lelkem ennél elegánsabb /direkt nem az öltözködésemet írtam/, nem találtam különlegesnek. Senkit sem szeretnék megbántani, előre is elnézést kérek, de nekem az Orchid Soleil tipikusan újgazdag parfüm. Nem tudok ennél találóbb kifejezést rá és tényleg nem bántó szándékkal írtam. Hogy a Black Orchid-hoz az üvegén kívül mi köze lehet, arra még nem sikerült rájönnöm, ugyanis amazzal a világból ki lehetne kergetni /kakiszag üvegbe zárva jó borsos áron/. Simán el tudom képzelni, hogy ennek a parfümnek nem én vagyok a célközönsége, hanem inkább a 20-35 év közötti korosztály, ha ennyi idős lennék, talán én is szeretném. :) Mindenesetre örülök, hogy sikerült kipróbálnom, bennem nem kelt hiányérzetet, hogy már nem forgalmazzák. Az üvege nagyon tetszetős, a tartalom kevésbé unikum. :)

Difeel Lovely White Fogpor

Difeel Lovely White Fogpor
2022. november 4.

Senkinek ne legyenek túlzott elvárásai ezzel a fogporral kapcsolatban, simán lehet élni nélküle. :) Szerintem egyáltalán nem fehérít, az ízét kimondottan furcsának találtam, idővel sikerült megszokni. Ad egy extra tisztaság érzetet a fogaknak, de én más egyebet nem tapasztaltam vele kapcsolatban. A Dentomin fogport szoktam használni, viszont legutóbb a Rossmannban vásároltam be és ott nem forgalmazzák ezt a készítményt, így jobb híján megvettem a Lovely-t. Visszatérek a Dentominhoz.

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2022. október 31.

Bevallom, már számolom a napokat, hogy végre elfogyjon. A csomagolása a legnagyobb problémám, egyszerűen nem értem, mi járhatott a gyártó fejében. Az hagyján, hogy a tégely nagy helyet foglal, ami másnak lehet, hogy nem, viszont nekem számít a koreai rétegezős rutinomat és a kisméretű fürdőszoba szekrényemet illetőleg,de ujjal kimondottan problémás kivenni belőle a megfelelő mennyiséget. Én spatulát használok ehhez és úgy érzem, ez egy felesleges plusz macera, amire nem lenne szükség, ha pumpás csomagolásba rejtették volna. Általában nem foglalkozom ezekkel az apróságokkal,de jelen esetben számomra kimondottan kényelmetlen kinyerni ezt a nyúlós-nyálkás állagú krémet a tégelyből. Ha jól emlékszem, 5900 Ft-ért vásároltam, tehát jóval barátibb áron, mint ahogy az itt fel van tüntetve, bő 1 évig elég lesz, így gazdaságosnak mondanám,de ennek ellenére sem vásárolnám meg újra. Nagyon sok az értékelés, nem is állok neki átfutni őket, de úgy sejtem, hogy inkább a 35 év alatti korosztály kedvence ez a kence, nekem 45 évesen kevésnek bizonyult. Pontosabban úgy fogalmaznék, hogy nem nyújt többet, mint egy olcsó hidratáló krém. A rutinomban egyébként gondot nem okozott, sminkelni is lehet rá, bár az én zsíros bőrömön hagyott egy fényes réteget, de ezt megfelelő primerrel, alapozóval és púderrel sikerült korrigálni. Korábban többször vásároltam újra a Benton csiga lotion-jét és az essence-t, viszont hajtott a kíváncsiság, ezért váltottam le mindkettőt a Cosrx-re. Hiba volt, többet biztosan nem fog előfordulni. Akik hozzám hasonló tapasztalattal bírnak a Cosrx csigás kencéit tekintve, tegyenek egy próbát a Bentonnal, szintén nagyon gazdaságosak és az én bőrömnek jóval többet nyújtanak, komplexebbnek érzem őket.