bellehercegno

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2022. október 19.

Pontosan az itt olvasható számtalan pozitív vélemény miatt gondoltam úgy, hogy a már korábban jól bevált Benton csiga esszencia helyett kivételesen ezt vásárolom majd meg. Hiba volt. Előre leszögezem, hogy maga a termék nem rossz,de az én bőrömnek határozottan kevés volt. Rétegzős rutinba építettem be, napi két alkalommal használtam lemosás és toner után és az egyéb "extrák" előtt. A rutinba szépen belesimult, gondot nem okozott, nem kukacosodott, nem kavart bele a sminkelési szokásaimba. Viszont kevés volt az én bőrömnek a hidratáló hatása /45 évesen nagy csodákra már nem számít az ember a kozmetikumok terén, de azért reménykedni még lehet, mert a remény hal meg utoljára :D /. Ezt akkor is éreztem, most meg főleg, hogy újra a Bentont használom. A Benton sokkal jobban feltölt, így maradok nála. Összességében a Cosrx sem volt rossz, napi két használat mellett 10 hónapig elég volt, de én nem fogom újravásárolni.

Skinfood Royal Honey Propolis Enrich Essence

Skinfood Royal Honey Propolis Enrich Essence
2022. október 19.

Hát nem tudom....tényleg nem. Néhány éve vásárlás mellé kaptam mintát ebből a készítményből, akkor nagyon tetszett, ezért is invesztáltam bele egy üveges kiszerelésbe. Azt le kell szögezzem, hogy eléggé gazdaságos, bár én csak éjszakára használtam, de 10 hónap alatt fogyott el. Az üvege igazán tetszetős, a cseppentős kupak frappáns és praktikus megoldás / más cégek is alkalmazhatnák :) /. Viszont úgy érzem, hogy a hidratáláson kívül nem tud többet nyújtani, azt megkapom más terméktől is az általam használtak közül, így ezt az esszenciát feleslegesnek tartom. Mióta elfogyott, nem érzem hiányát. Ártani biztosan nem ártott, de pluszt sem nyújtott. Erős 3 csillag szomorú szívvel. :(

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine
2022. október 9.

Sajnos nem egy nagy durranás ez a termék. :( Kombinált, gyorsan zsírosodó, fénylő, tág pórusú bőröm van. Heti 3-4 alkalommal terveztem használni, viszont ez lehetetlen, mert a szemöldökök közötti rész brutálisan hámlott tőle, így maradt a 2 alkalom, de ez a maximum. Természetesen a pórusokkal semmit nem csinált, talán egy picit kevésbé van diszkógömb fejem, és ennyiben ki is merült a hatása. Ilyen ritka használat mellett nagyon lassan fogy, pedig már utálom felkenni, de kidobni sem szeretném, ha már egyszer megvettem. Összességében azt tudom elmondani, hogy nem vagyok elájulva a Geek & Gorgeous készítményeitől, valószínűleg nem is próbálkozom már semmivel tőlük, egyedül az A-Game marad, amíg nem találok annál jobbat. Ártani nem ártanak,de nem is igazán használnak. 2 csillagot tudok adni a Porefectly-re az enyhén mattító hatás miatt, újravásárolni biztosan nem fogom.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Thé Vert Tusfürdő

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Thé Vert Tusfürdő
2022. július 19.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba. Az illata fenomenális, viszont 2 nap után pikkelyesre szárította a bőrömet, pedig testápolót is használtam mellé. :( Őszintén sajnálom, mert odavoltam az illatáért, de számomra így használhatatlan.

drRiedl Vitalizáló Arctonik Organikus Növényi Kivonatokkal

drRiedl Vitalizáló Arctonik Organikus Növényi Kivonatokkal
2022. június 27.

Brutálisan erős citromos szaga van, igen szag, ez nem illat! Nem vagyok háklis az ilyesmire, de annyira zavaró, hogy azt hittem, képtelen leszek elhasználni. Végül elfogyott, és bár egyéb téren elégedett voltam vele, emiatt biztosan nem fogom újra megvásárolni. :(

Makeup Obsession Spray Makeup Fixer Fixáló Spray

Makeup Obsession Spray Makeup Fixer Fixáló Spray
2022. június 27.

Látom, még senki sem értékelte, így ebben én leszek az első, de izgi! ;) :D :) Életem második mattító spray-je, az első az Essence-től volt az Instant Matt, így kizárólag vele tudom összevetni,de a különbséget zongorázni lehetne! Imádom ezt a készítményt, nagyon sokat segít a gyorsan zsírosodó arcomon, amiről - bármennyire is igyekszem minden tekintetben a megfelelő termékekkel ellátni - nagyon könnyen elmászik a smink és persze át is fénylik. A kabuki ecsetre, amivel felviszem az alapozót is fújok néhányat, illetve a smink befejeztével kerül belőle az arcomra is 4,5 fújás. Remekül mattít és az átfényesedést is kordában tartja nálam. Viszonylag nagy kiszerelés / az Essence-hez képest mindenképp/, így sokáig elég lesz. Jó szívvel ajánlom, nálam hozta a maximumot! :)

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2022. május 24.

Nagy elvárásokkal rendeltem meg ezt az alapozót, igazán kíváncsivá és bizakodóvá tettek az itteni vélemények. Kombinált, zsíros bőröm van, tág pórusokkal, hegekkel, szóval minden, csak nem szép és pont ezért kísérletező típus vagyok ezen a téren, mert ami sokaknak bevált,az nálam inkább csak kihangsúlyozta a negatívumokat vagy úgy fénylettem tőle, mint a Sarkcsillag. :) Ettől a terméktől szó szerint el vagyok ájulva, ahhoz képest, amit nyújt, nagyon kedvező az ára! Első alkalommal, a felkenést követően picit csalódott voltam, megszoktam már,hogy a bőrhibáim miatt erős fedésű alapozót használok és akkor valamiért kevésnek találtam vagy inkább máshoz voltam hozzászokva. Nos, ez az alapozó nagyon jól fed, a hétköznapokra számomra tökéletes, én két rétegben ecsettel szoktam felvinni. Csodaszépen belesimul a bőrbe, az egész összkép nagyon tiszta, ápolt, egységes, szép és matt! Púdert ritkán teszek rá, anélkül is tökéletesen megállja a helyét. :) Napközben sem fénylik át, marad ez a bársonyos, matt hatás végig és valóban meglepően tartós! Boldog vagyok, hogy rátaláltam, már keresem a téli színemhez is a megfelelő árnyalatot. :)

Creed Love in White for Summer

Creed Love in White for Summer
2022. április 8.

Brrr.....de sablonos egy illat ez, főleg Creed létére! A francia riviérára pont nem tudnék asszociálni róla, sőt gyakorlatilag a világon semmire sem . Az biztos, hogy hasonló parfümökkel már hozott össze a sors, mert az volt az első benyomásom,hogy én bizony éreztem már korábban is. Van benne valami iszonyatosan zavaró, ami elnyomja a fehér virágokat, pedig azokat igazán kedvelem. 45 éves leszek maholnap,de képtelen lennék viselni. Talán az a legjobb szó rá,hogy közhelyes. Az árát inkább hagyjuk! :( Elnézést kérek a rajongóitól!

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2022. március 20.

Demonshadow véleményét tudom osztani én is. Nagyon rossz tapasztalataim vannak ezzel a kézkrémmel és számomra megdöbbentő,hogy sokaknak mennyire bevált. Való igaz, napjában 5x is kenhetem, akkor se ér semmit sem. Így viszont felesleges pénzkidobás, ráadásul a kezem is csúnya. :( Több,mint egy évet adtam neki, úgyhogy nem kapkodtam el az értékelést. Én egyébként a többi Balea Med terméktől sem voltam elájulva,sőt! Idővel lecseréltem mindet és most ez a krém is erre a sorsra jutott. :(

Essence Instant Matt Sminkfixáló Spray

Essence Instant Matt Sminkfixáló Spray
2022. március 17.

Nem tudom,van-e ennél a fixálónál rosszabb??!!!! :D Az égvilágon semmire nem jó, se smink fölé, sem pedig alá, nem fixál, nem mattít, a szemfestéket inkább elkeni, az arcot ragacsossá teszi, áhh katasztrófa,teljes pénzkidobás, nehogy megvegyétek! :D