bellehercegno

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++
2022. március 7.

Bár az én pénztárcámnak nem a legolcsóbb készítmény,de minden forintot megér! Egyszerűen lehetetlen erre a fényvédőre rosszat mondani, mindent tud, amit én elvárok: könnyed állagú, egyszerűen eloszlatható, gyakorlatilag nem érzékelem,hogy az arcomon lenne,annyira légies viselet. Nem ragad, az én zsíros bőrömön épp csak picit fénylik. Rétegezős rutinba tökéletes, bár "make-up base"-ként van jelölve a csomagoláson, ennek ellenére én teszek felé primert a smink alá és így is abszolút perfekt! Az átlagos hétköznapokra, amikor nem kell sminkelnem és nem megyek sehová, nem a Canmake-t használom, én így spórolok vele és elég sokáig kitart. A többi fényvédővel szemben zongorázni lehetne a különbséget, tényleg ég és föld!

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2022. február 25.

Csalafinta egy termék ez a samponocska! :D A kényszer vitt rá,hogy megvásároljam. ;) A szárazsampon amit hosszú évek óta használok, csak online rendelhető. Azt hittem,hogy van még belőle itthon egy elfekvőben,de rosszul emlékeztem. Totálisan kétségbe estem, viszont mivel másnap az utam egy DM felé vitt, így betértem megvenni a Baleát, hogy addig is kihúzzam valahogy,amíg a másik ideér és ne kelljen kétnaponta hajat mosnom. :) Első alkalommal szó szerint el voltam tőle ájulva! Már-már megbántam,hogy 4 flakonnal rendeltem a másikból, úgy éreztem, ez a termék verhetetlen! Pillanatok alatt meseszép, habos-babos hajat varázsolt és ez még legalább 4 napig ki is tartott. Nem kellett újrafújni, remekül tartotta magát a következő hajmosásig. Aztán ahogy hétről-hétre használtam, úgy tűnt egyre kevésbé csodásnak. Kb. 1 hónap alatt el is fogyott és valóban csak az első alkalommal teljesített ilyen remekül. Nem tudom mi volt vele a probléma, először hagyott egy könnyen kifésülhető fehér színű poros réteget,aztán ezt már nem produkálta, csak simán egy enyhén nedves, hajlakkra hasonlító anyagot fújt ki, ami nem igazán "tüntette el" a zsírosságot. Minden használat előtt és a fújások között is vadul rázogattam, így nem ez volt a gond. :) Ez a hajtógázas megoldás számomra nem igazán nyerő, minden készítménynél próbálom kikerülni,de ez lett volna vele a legkisebb bajom. Nem is gazdaságos, heti 1x használtam 2 héten át,aztán két hét alatt 2-2 alkalommal és ma már ki is dobtam az üres flakont. Ezért is írtam,hogy csalafinta,mert elsőre hatalmas szerelem volt,de aztán hamar kipukkadt a rózsaszín lufi. :D Vész esetére jó,de nem fogom újravásárolni.

Signal Long Active Nature Elements Charcoal White & Detox Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Charcoal White & Detox Fogkrém
2022. február 10.

Sajnos betegesen fehér fog mániás vagyok, így kb. már mindent végigpróbáltam, ami fellelhető a planétán ebben a témakörben - a fehérítő fogkrémeken túl is. Voltam fogorvosnál opalescence fogfehérítésen illetve UV lámpás hidrogén-peroxidoson is. Ha nem lenne olyan drága a porcelánhéj amilyen,akkor azt is bevállalnám, szóval tényleg súlyos eset vagyok! :D Mindehhez tudni kell,hogy egyáltalán nem sárgák a fogaim,de mindig,minden körülmények között a hófehérre törekszem. Pont azon gondolkodtam,hogy idén beleinvesztálok mégegyszer az opalescence-be,mert megint naggyon sárgának láttam a fogaim, aztán próbaképp megvettem ezt a fogkrémet /mert miért ne? :D /. Én lepődtem meg a legjobban,de ez a termék valóban fehérít! :O Először azt hittem,hogy az újdonság varázsa vagy mások a fényviszonyok a fürdőben,de nem, elengedhetem a fehérítést,mert nekem tényleg működik ez a fogkrém! Látom,hogy megoszlanak a vélemények,nem tudom,mennyire számít az alap,amiből kiindulunk, elképzelhető,hogy valóban sárgás fogakon nem /annyira/ hoz változást,de nekem maximálisan bevált! Én jó szívvel tudom ajánlani!

Lavozon Sonnen Fluid SPF50

Lavozon Sonnen Fluid SPF50
2022. január 1.

Nagy reményekkel telve vettem meg ezt a fényvédőt abban bízva,hogy a négyszer ilyen drága koreai termékeket majd ki tudom váltani vele. A remény hal meg utoljára ugyebár! :D Nos, ezt a kencét úgy érdemes értékelni,amire valójában való, tehát szimplán fényvédőként. Arra tökéletes választás. A fluid állag azért erős barokkos túlzás, ez egy viszonylag sűrű krém, nem olyan egyszerű felvinni,de azért megbirkóztam vele. Mondjuk,ha a javasolt 2 ujjnyi mennyiséget használnám,akkor elég lenne évente 3x bekenni vele magam,mert pöttyökben felhordva is melós eloszlatni és durván fehér réteget hagy az arcon,még a szemöldökömet is befogja. Az,hogy matt lenne a végeredmény sem fedi a valóságot,legalábbis az én esetemben biztosan nem. Sminkelni tudtam rá,nem jelentett gondot,viszont hamar átfénylik. Nem vetekedhet mondjuk egy Canmake fényvédővel,de ahogy az elején írtam, nem is ajánlják sminkalapnak. Ennek tudatában 3 csillagra tudom értékelni. A sminkmentes napokon,ha nem megyek különösebben sehová, akkor itthonra megteszi,de beinvesztáltam inkább ismét egy drágább készítménybe,mert nekem nem mindegy,hogyan néz ki az arcom sminkelés után 1-2 órával. Újravenni biztosan nem fogom,mert nem tetszik ez a sűrű, nehezen felvihető állag.

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2021. december 30.

Sajnos bármennyire fáj érte a szívem,kénytelen vagyok lepontozni. Úgy jártam,ahogy többen az előttem szólók: mintha vízzel kenegetném az arcomat. Semmilyen változást nem látok,mióta használom - se jót,se rosszat. Kenem reggel és este is, és már alig várom,hogy elfogyjon. Biztosan nem fogom újravenni. Nyilván nem vártam botox hatást,de egy kis pozitív változás belefért volna. ;) Viszonylag sok Ordinary terméket próbáltam már és az a tapasztalatom,hogy többnyire nagyobb a füstjük,mint a lángjuk.

The Ordinary EUK 134 0.1%

The Ordinary EUK 134 0.1%
2021. december 30.

Eddig az egyetlen The Ordinary termék az általam használtak közül, ami valóban hatásosnak tűnik. Én az esti rutinban használom, toner, szérum és hidratáló után, illetve legfelső rétegnek a Benton csigás lotionja kerül. Úgy vettem észre,hogy a Benton és az EUK remek párost alkotnak. Reggelre,ahogy a korábbi hozzászólók is írták, kipihentebb,szebb a bőrkép. Az olajosnak tűnő állaga elsőre nekem sem volt szimpatikus,de pillanatok alatt beszívja a bőröm. Bevallom, már túl vagyok a fél éves lejárati időn,de ettől függetlenül ugyanúgy használom és nem tűnik kevésbé hatásosnak.

Evana Luxury Transparent Púder

Evana Luxury Transparent Púder
2021. október 14.

Az Evana púdere pont olyan,mint a Face Advance alapozó, nem kell tőle elájulni kicsit sem! :) Nagyon örülök,hogy itt sokaknak bevált,én sajnos nem tartozom közéjük, bár nagy reményekkel telve rendeltem meg. Még szerencse,hogy akcióban az alapozóval 7000 Ft körül,mert ha csak a púderért adtam volna ki egy ötöst,most biztosan beleverném a fejemet a falba. ;) Mit is mondhatnék....pont olyan,mintha liszttel kenegetném az orcámat,de tényleg! :D Az alapozót pár perccel korábban értékeltem és ott is leírtam,hogy a púder konkrétan ront az összképen,nem pedig javít. Nekem elég csúnyán kihangsúlyozza a pórusokat és valóban kivilágosítja az alapozó színét. El tudom képzelni,hogy ezt egy eleve világos tónusnál nehezebb észrevenni,de én a 430-ast rendeltem a Face Advance-ból és azzal a színnel a differencia nagyon látványos. Külön figyelmet igényel a hajtöveknél eldolgozni,mert több árnyalatot módosít az alapozó színén. :( Próbáltam felvinni a kis koronggal,amit a csomagolása tartalmaz, illetve 3 különböző ecsettel,de nekem valamiért nem működik. A legnagyobb gondom pedig az vele,hogy hiába lisztezem vele az arcom, rövid idő után átfénylik a Revolution primer és a sminfixáló spray ellenére. :( Biztosan nem fogom újravásárolni és sajnos csak két csillagra tudom értékelni.

Evana Face Advance Folyékony Alapozó

Evana Face Advance Folyékony Alapozó
2021. október 14.

Így az üveg vége felé járva azt hiszem objektív lesz róla a véleményem,hiszen volt időm dolgozni vele és tapasztalgatni. Nos, nekem már az első alkalommal sem jött a wow érzés és sajnos ez azóta sem változott. Szerintem erősen túlárazott ez az alapozó. Lehet,hogy túl sokat vártam tőle az itt olvasottak illetve a netes videok alapján,de nekem ez a termék nem igazán nyújt semmi extrát. Hosszú ideig a Maybelline Affinitone-t használtam,az elmúlt 2-3 évben pedig az ebay-ről vagy az aliexpress-ről rendeltem a Focallure alapozóját. Ez utóbbi átszámítva 1200 Ft körüli árban van és ugyanígy 30 ml. Leginkább vele tudom összehasonlítani az Evanát és azt kell mondjam,hogy nagyon hasonló a teljesítményük. Nem tudom,hogy ez a Focallure erénye vagy az Evana gyengesége, :) Viszont árban az Evana jóval borsosabb. Hogy magáról a termékről is írjak: nekem felvinni nem jelentett gondot,biztosan azért,mert a Focallure-nél már hozzászoktam ehhez az állaghoz. A tartóssága viszont hagy maga mögött némi kívánnivalót. Sajnos az első orrfújásnál megadja magát,ami nagyon bosszantó. Használok alá Revolution primert,rá pedig az Evana ásványi púderét illetve sminkfixálót is,de nem tudtam javítani a helyzeten így sem. Azt vettem még észre,hogyha lepúderezem a fent említett termékkel, inkább ront az összképen,mintsem javít. Ahogy az előttem hozzászóló hölgy jelezte,én is azt tapasztalom,hogy bármit is csinálok vele,1-2 óra alatt átfénylik. Nem gondolnám, hogy újra fogom venni,akkor inkább már egy drogériás alapozó,amiért csak be kell sétálnom az üzletbe. Pozitívuma,hogy állatkísérletektől mentes,illetve egész tetszetős a csomagolása. 3 csillagot adok neki,mert bár drága,de találkoztam már sokkal rosszabb alapozókkal is hasonló árfekvésben. :)

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2021. július 23.

Nem szeretem. Nem mattít,nem lesz tőle tartósabb a smink,ellenben nekem nehezen szívódik be. A pórusokat meg inkább hagyjuk is.....Alig várom,hogy elfogyjon. Biztosan nem fogom újravásárolni.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2021. július 23.

Úgy látom,hogy sokan szeretnénk hinni benne....de lássuk be,a király meztelen. ;) Nem használ ez a készítmény a világon semmin sem,sem a pufisodáson,sem pedig a karikákon,ellenben remekül ki tudja szárítani a szemkörnyék bőrét. Én mindig szemránckrémmel együtt használom,de ettől függetlenül se ér ez a cucc egy fabatkát sem. Tudom,tudom,kellemes használni, ezt én is megtapasztaltam,de kb. ennyiben merül ki a "tudása". Sok TO terméket használok,sőt gyakorlatilag csak azt,de ezt a kencét mégegyszer biztosan nem fogom újravenni. Megy a 2 csillag a kellemesen hűsítő érzésnek. :D