bellehercegno

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2021. július 5.

Egész jó kis cucc ez! :) Rutinos "barnítózónak" mondanám magam, már legalább 10 éve használok ezt-azt, és ennyi idő alatt rengeteg terméket végigpróbáltam már / DM, Rossmann saját márkás, Dr. Kelen, St. Moriz, ebay-ről vásárolt tömény folyadék barnító pisztolyba, meg amikre már nem is emlékszem :D /. Bátran mondhatom az első flakonom végére érve,hogy elégedett vagyok a termékkel. Az én meglátásom az,hogy hófehér bőrön egyik barnító sem működik jól hosszú távon,mert nagy a kontraszt az alapszín és a krém által adott között, így aki porcelánbőrrel van megáldva az jobb,ha nem rétegezi folyamatosan a barnítót magán,hanem időnként hagy 1-2 hét szünetet és radíroz is a felvitel előtt. A Dove-nak az illata szerintem teljesen tűrhető,én ennél csak rosszabbakkal találkoztam. Könnyű elkenni,én pl. nem szoktam aláhidratálni,csakis a kritikus területeken úgy,mint kéz és lábfej,térd. Amit nagyon szeretek benne,hogy rajtam egyáltalán nem kopik foltosan,hanem szép fokozatosan, kb. 1 hét alatt világosodik ki a szín, illetve nagyon jól hidratálja a bőrömet. Nem mondom,hogy végleg letáborozom mellette,mert biztosan lesznek még próbálkozásaim,de jó szívvel ajánlom!

La Mer Creme de La Mer Hidratáló Krém

La Mer Creme de La Mer Hidratáló Krém
2021. január 13.

Elnézést kérek a rajongóitól,de ez a krém ennyiért egy rossz vicc! Ajándékba kaptam egy barátnőmtől egy mini kiszerelést belőle és nagy reményekkel telve kenegettem magamra várván valamit,ami miatt ennyibe kerül. Hát várhattam volna az idők végezetéig,mert a csoda /sőt tulajdonképpen semmi/ nem történt meg. :D Pont annyit tud,mint mint egy olcsó drogériás krém. Szigorúan 1 csillag,aki beárazta,az pedig szégyellhetné magát. ;)

Isana Professional Collagen&Biotin Sampon

Isana Professional Collagen&Biotin Sampon
2021. január 6.

Igazándiból Aussie sampont indultam el vásárolni,de karácsony előtt pár héttel nem volt szívem nagyobb összeget kiadni rá. Ahogy vizslattam a kínálatot a Rossmannban,ezen a terméken akadt meg a szemem.Most már tudom,hogy nagyon jó vétel volt. :) Vékonyszálú,de dús,szőkített hajam van,ami sajnos tartás nélküli és könnyen zsírosodik. Nyilván ez a sampi sem tesz csodát,de ad azért egy pluszt,amitől sokkal erőteljesebbnek tűnik a végeredmény és a száraz samponért is picit később kell csak nyúlnom. ;) Egy teljesen áttetsző samponról beszélünk egyébként, fenomenális illattal. Jó szívvel ajánlom,nálam ez a készítmény határozottan 5 csillag. :)

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Tusfürdő

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Tusfürdő
2020. december 2.

Nekem ez nagyon nem!!!! Pedig általában jó barátságokat ápolok a Dove tusfürdőkkel,viszont ezzel a termékkel kapcsolatban nem igazán vannak pozitív tapasztalataim. Bár krémes,de nehezen kenhető,kicsit sem habzik,a sűrűsége miatt egy idő után alig lehet kiimátkozni a flakonból /hiába tároltam fejjel lefelé/ és a legnagyobb bűne,hogy borzasztóan szárít. Alig vártam,,hogy elfogyjon,soha többet nem fogom újravenni.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Testápoló Tej
2020. november 28.

Jajjj,de imádom! Számomra ez a tökéletes testápoló! Extra száraz bőröm van,ennek ellenére a nagyon nehéz krémeket nem kedveli,ahogy a túlságosan könnyedeket sem,de ez a kence úgy ápolja a bőrömet,hogy nem ragadok utána,ellenben isteni illatom lesz és megfelelően hidratál.Nagyon örülök,hogy rátaláltam! :)

Dove Advanced Care Glowing Krémtusfürdő

Dove Advanced Care Glowing Krémtusfürdő
2020. november 28.

Egy szóval tudnám jellemezni: mesés!!!! Jó ideje a kedvenc tusfürdőm, csak akkor veszek másmilyet,ha ezt nem tudom beszerezni. Az extra száraz bőrömmel szépen bánik,az illata fenomenális,egy élmény vele a zuhanyzás. :) A testápolója szintén favorit nálam. :) Nagyon örülök,hogy rátaláltam! :)

St Moriz Dark Lotion

St Moriz Dark Lotion
2020. augusztus 16.

Sok önbarnítót próbáltam már, legutóbb róla hittem azt,hogy megtaláltam az igazit. :) A dark árnyalatot vásároltam meg,de ez senkit ne tévesszen meg,fekete nem lesz tőle az ember. Tény,hogy szép napbarnított színt ad,de azért ennek is van egy kis sárgás árnyalata. Nagyon gyorsan kell vele dolgozni és alaposan eloszlatni. Sajnos a tipikus szag itt sem marad el és meglehetősen ragacsossá teszi a bőrt. Arcra nekem botrányos volt,beleült a pórusokba,nem győztem vakargatni magamról. :D Én mindig radírozok és aláhidratálok felvitel előtt, ezzel a módszerrel kb. 1 hétig tart ki a szín és valóban fokozatosan halványul el,nem kopik foltosan. Mindezek ellenére nem biztos,hogy újra fogom venni. A DM Balea önbarnítójával összehasonlítva nem jobb annyival,mint amennyivel többe kerül.

Isana Clean + Care Milder Reinigungsschaum

Isana Clean + Care Milder Reinigungsschaum
2020. augusztus 15.

Ambivalens érzéseim vannak ezzel a készítménnyel kapcsolatban. Bevallom,az első használat után ki akartam dobni, annyira rossznak gondoltam. Aztán úgy voltam vele,ha már megvettem elhasználom, és picit javult róla a véleményem,de biztosan nem fogom újravenni. Az illatát botrányosnak találtam,olyan,mint egy régi borotvahab. Így,hogy lassan elfogy,már megszoktam,de továbbra sem érzem kellemesnek. Elég sokat kell belőle használni,hogy érjen is valamit,tehát nem túlságosan gazdaságos,de viszonylag tűrhetően leszedi a sminket. A csomagolás tetszetős,de ez kevés ahhoz,hogy szeressem. 2 csillaggal tudom értékelni,de ez gyakorlatilag a vegánságának szól.

Van Cleef&Arpels C.E.California Réverie

Van Cleef&Arpels C.E.California Réverie
2020. augusztus 11.

Ahogy és amit én érzek ezzel az illattal kapcsolatban, azt emb1p3 tökéletesen megfogalmazta,így meg sem próbálom őt überelni :) Az üvege meseszép, illik a tartalomhoz, maga a letisztult elegancia. Az egyetlen parfüm,amit a párommal mindketten használunk. Rajta maszkulin,rajtam pedig nőies. Nagyon tartós, én óvatosan bánok az adagolással,mert ha picit több kerül rám a kelleténél,akkor néha fejfájást okoz. Kifújáskor buja zöld,majd később ez kissé tompul és nagyobb teret kap a jázmin. Lágyan édeskés,enyhén fanyar,finoman virágos. Egy biztos: tudni kell viselni. :)

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő
2020. június 21.

A itteni vélemények hatására vásároltam meg. :) Alapvetően inkább a Dove tusikkal szoktam kísérletezgetni,a Nivea valamiért eddig kiesett a látókörömből. :) Ami számomra a legfontosabb,hogy nagyon minimálisan szárítja csak a bőrömet,ezt még egyetlen tusfürdőre és szappanra sem tudtam elmondani,pedig hosszú évek óta rengeteg terméket kipróbáltam már. Az állaga és a habzása pont jó,az illata nem kimondottan rózsás,az én orromnak inkább nagyon finom krémes,a bőrön viszonylag sokáig meg is marad. :) Jó szívvel ajánlom,csalódást biztosan nem fog okozni senkinek sem. :)