bellehercegno

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Jenny Glow French Lime Leaves EDP

Jenny Glow French Lime Leaves EDP
2020. június 21.

Ez egy fantasztikusan jó illat nevetséges áron! :) Kifújáskor orrbavágóan és kissé maszkulinan tömény hárs,de egy idő után az én bőrömön megszelídül. Ilyenkor is a hárs dominál,de már nem férfias,hanem szikrázó és igazán különleges viselet. Idővel én jázmint is érzek benne. A tartóssága lenyűgöző,1-1 fújás kitart egész nap. Sajnos az eredetijével nem tudtam érdemben összehasonlítani,mert bár van egy kevés mintám belőle,de szegényke elfáradt az évek alatt és felpöttyintés után pár perccel semmi nyoma. A csomagolását inkább hagyjuk,itt a tartalom a lényeg. :D

Helia-D Botanic Concept Micellás Arctisztító Víz Szőlővízzel (régi)

Helia-D Botanic Concept Micellás Arctisztító Víz Szőlővízzel (régi)
2020. június 18.

A Helia-D webshopjából rendeltem akciós áron a nagy kiszerelést,próbaképp. :) Ez egy remek készítmény, ami tökéletesen teszi a dolgát. :) Az én bőrömet nem szárítja és ragacsos sem lesz tőle. Plusz pont,hogy nem tesztelték állatokon és nekem a csomagolása is nagyon tetszik,a Hollóházi Porcelán Szász Endre kollekciójára emlékeztet.

eBay Flat Kabuki Foundation Brush

eBay Flat Kabuki Foundation Brush
2020. március 26.

Jajj,de imádom,élni nem tudnék már nélküle! :D Már a másodikat fogyasztom, igazándiból az elsőnek sem volt semmi baja,de úgy gondoltam,ideje lecserélni egy újra. 500 Ft körüli áron jutottam hozzájuk mindkét alkalommal. Tudni kell rólam,hogy világéletemben az ujjammal vittem fel és oszlattam szét az alapozót,de aztán úgy voltam vele,hogy kéne egy olyan ecsetet keresni,ami nem nyeli el az anyagot és szépen,csík és foltmentesen tudom azt oszlatni. Én nedvesen használom mindig ezt az ecsetet,aztán "pacsmagoló" mozdulatokkal terítem az alapozót. Nálam tökéletesen működik,nagyon kevés alapozót használok el hozzá. Jó szívvel ajánlom,mert kifogástalan termék! :)

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive EDT

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive EDT
2020. február 27.

Abban a reményben vásároltam meg,hogy a T.F. Tobacco Vanille vagy esetleg a Phaedon Tabac Rouge pénztárcakímélő változatát kapom majd. :) Az árában nem csalódtam,viszont a fent említett parfümök közül kicsit sem hasonlít egyikre sem,ellenben a Montale Intense Café-val vannak közös vonásaik,nem is kevés! :D Kifújáskor nekem nagyon "zajos" az illat,de kis idő elteltével tényleg az I.C.-re hajaz,nem kicsit,ellenben nagyon! :) A tartósságára sem volt kifogásom,bőrön és ruhán egyaránt lerobbanthatatlan volt. Az üveg és a doboz szintén tetszetős,ezért az árért egy brutális mennyiségű,kellemes kávés,rózsás parfüm lesz a miénk. :) Viszont ha megfeszülök,sem tudom férfin elképzelni,a páromon biztosan nem. :)

Isana Men Extra Power Sampon

Isana Men Extra Power Sampon
2020. február 23.

Wow,én vagyok az első értékelő /ráadásul nőként :D /,micsoda megtiszteltetés! :) Ez a sampon maga az álom,az életben nem fogok mást venni,ha rajtam múlik! Teljesen véletlenül próbáltam ki,nem célirányosan magamnak vettem. Elfogyott a saját samponom és ezt már csak a fürdőkádba behajolva,vizes hajjal vettem észre. Gondoltam,most az egyszer kibírom,ha a páromét használom....és láss csodát! :D Soha nem volt még ilyen szép a végeredmény,nem nehezíti el a hajam,nem viszket a fejbőröm,nem zsírosodik már a második nap,ez a termék nekem maga a samponcsoda! :D Igen-igen,az illata férfias :D ,de már lemosás után sem érezni,a balzsam utána pedig végképp felülírja! Én imádom,most vettem a második flakonnal,immáron kizárólag saját magamnak! :D Az ára nem kifejezés,hogy mennyire baráti,ráadásul úgy tudom,hogy az Isana termékek mind vegán készítmények...nekem ennél több nem kell! ;)

Pudaier Waterproof Matt Lip Gloss

Pudaier Waterproof Matt Lip Gloss
2020. január 12.

Wow,csodás ez a rúzs,nem tudok betelni vele! :D Sminkek terén kísérletező típus vagyok,már ami az ebay-ről rendelteket illeti. ;) Természetesen muszáj volt ezt is kipróbálnom,a 2-es és a 9-es színre esett a választásom. Ez már a sokadik tartós rúzsom,eddig ezzel a márkával vagyok a leginkább megelégedve. A többi rúzzsal ellentétben ez egy nagyon könnyű viselet,nem érezni,hogy a szádon van,kicsit sem húzódik,semmi szárazság érzés,tényleg olyan,mint a bársony és 1 pillanat alatt megszárad.. :) Könnyen terül,a színei mesések,a csomagolása is esztétikus! Bátran próbáljátok ki,bízom benne,hogy mások is hasonlóan elégedettek lesznek majd vele! :)

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Forte Szépségformula

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Forte Szépségformula
2020. január 5.

Borzasztó kevés folyadékot iszom,gondoltam majd kompenzálom ezt a hibát valamilyen hyaluron készítménnyel,tehát én ezzel a céllal vásároltam meg ezt a terméket. :) Nem tudom,hogy a bőrömnek jót tett-e,de a bő fél éve tartó,lassan elviselhetetlen fájdalmam,ami a tropára ment térdszalagjaim miatt volt,szinte teljesen elmúlt. Az igazsághoz hozzátartozik,hogy napi kétszer használtam mellé a Starbalm masszázskrémet,lehet,hogy a kettő együtt hatott így,nem tudom. :) Az eredmény mindenesetre lenyűgöző,nekem már ezért megérte megvennem ezt a kapszulát. 1 doboz elfogyasztása után szűnt meg a fájdalmam,de nem hagyom abba a szedését! :) Ajánlom azoknak,akik hasonló problémákkal küzdenek!

Nu Skin Sunright Insta Glow Tinted Self-Tanning Gel

Nu Skin Sunright Insta Glow Tinted Self-Tanning Gel
2019. július 14.

1000 Ft-ért jutottam hozzá egy kedves ismerősömtől,kipróbálásra. Pont annyit is ér,30 dollár szó szerint rablás ezért a termékért. Hol is kezdjem,hogy miért is nem érdemes közel 10.000 Ft-ot beleinvesztálni.... Nem túlságosan gazdaságos kiszerelés,eddig három alkalommal használtam és talán még két továbbira lesz elég. Jellegzetes önbarnító szaga van,felkenés után órákig ragacsos marad tőle a bőr /pedig vékonyan kentem/,én biztosan nem vennék rá ruhát. Nem érdemes rétegezni,mert sokkal barnább nem lesz tőle az ember,viszont annál inkább kiszárítja a bőrt. Előnye,hogy rólam nem foltosan kopott,hanem fokozatosan halványult el a szín - ennek szól a két csillag. A DM saját márkás önbarnítójával ugyanezt a hatást lehet elérni potom 1399 Ft-ért. :)

Focallure Baked Blush

Focallure Baked Blush
2019. június 20.

Eddig 3 színt sikerült beszereznem,de gondolkodom a negyediken is! Azt hiszem,ezzel mindent el is mondtam erről a készítményről. :D Egyszerűen zseniális termék: könnyen eldolgozható,mesés pasztell árnyalatokkal és selymes fénnyel. Kimondottan matt párti vagyok,de ezeket a pirosítókat imádom! Mindennapi sminkem meghatározó része. Ebay-ről rendeltem őket 5-600 Ft körüli áron.

Soliteint Mélyfeszesítő Liposzóma Arckrém

Soliteint Mélyfeszesítő Liposzóma Arckrém
2018. november 23.

Nagyon kellemes állagú és illatú krém,az áráról már nem is beszélve. :) Én nappalra,smink alá használom,arra tökéletes,nem zsírosít. Használtam már luxus arcápoló krémet is,összehasonlítva a két terméket én nem érzek különbséget.