Calo(z)

A sminkecset kezelése
Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

A sminkecset kezelése
Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Max Factor Whipped Crème Alapozó

Max Factor Whipped Crème Alapozó
2013. november 3.

Rajtam az alpozó lepúderezve 3-4 órát bír ki átfényesedés nélkül. A T-zónámban ez kifejezetten észrevehető. A hidratáló hatás érezhető, nagyon könnyű viselet. A fedése közepes, nekem a szemem alatti sötétebb karikákkal önmagában már nem bír el

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2013. január 8.

Szerettem volna, ha barátok leszünk, de nem passzolunk össze. Nekem a normál árnylat lenne jó, de sápaszt és nagyon maszkszerű rajtam. A krém maga kellemes viselet egyébként, de nem tetszik a végeredmény. Jól mattít és szépen kiegyenlíti a színkülönbségeket. http://kezelese.hu/2013/01/08/helia-d-bb-krem-vilagos-es-normal/

Essence Fantasia Szemceruza

Essence Fantasia Szemceruza
2013. január 3.

A szürke szuper a lila kevésbé.Pozitívum, hogy teljes száradás után a színek extra tartósak és vízállóak is és az áruk is baráti, de csak a szürkét venném meg újra.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2012. február 21.

Szuper termék, az egyik legjobb lemosó, amit eddig próbáltam, habár sötétebb színeknél néha többször is át kell törölni az adott területet, pl, szemsmink lemosásakor. Kissé horrorisztikus az ára, de minden cseppjét megéri.

Vichy Neovadiol Lumiere BB Krém

Vichy Neovadiol Lumiere BB Krém
2012. február 21.

Nagyon nagy kedvenc lett a furcsa narancsos színe ellenére is. Csodásan üde, fiatalos arcbőrt varázsolt pár pillanat alatt, emellett kiváló nappali hidratáló és megbízható, hosszan tartó sminkalap.
Részletes teszt itt olvasható: http://kezelese.hu/2012/02/21/vichy-neovadiol-lumiere-bb-krem-teszt/

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2012. február 1.

299 fo-ért LOVE. Teljes áron is mevenném, mert meggyőző termék szép színekkel.

Essence 24 Órás Kézvédő Balzsam - Eperkrémes Muffin

Essence 24 Órás Kézvédő Balzsam - Eperkrémes Muffin
2012. február 1.

Sajnos a 3 verzió közül ez a legkellemetlenebb illatú, mivel nagyon műre sikerült az eper. A krém teljesítményével egyébként elégedett vagyok, habár napjában többször is újra kell krémezni.

Essence Legends Of The Sky Arcpír

Essence Legends Of The Sky Arcpír
2012. február 1.

Ha valaki tartós, olcsó narancssárga pirosítóra vágyik, annak ez a termék egy jó opció lehet. A csomagolás hagy kívánnivalókat maga után, de az olcsó ár talán ezt picit feledteti. Részletek és színminta: http://kezelese.hu/2012/01/21/essence-%e2%80%93-legends-of-the-sky-pirosito-teszt/

Essence Legends Of The Szemhéjpúder Paletta

Essence Legends Of The Szemhéjpúder Paletta
2012. február 1.

Ez az egyik legrosszabbulsikerült Essence paletta. Hatalmas tévedés a csomagolás belseje is, habár a külső pléh doboz aranyos, de körülbelül ez az egyetlen erőssége. A színek jól harmonizálnak egymással, viszont szinte használhatatlanok és nagy részük gyorsan is kopik. Senkinek nem ajánlom. Képek és színminták: http://kezelese.hu/2012/01/20/essence-legends-of-the-sky-paletta-teszt-es-haul-kepek/

Clinique Lash Power Mascara Tartós Szempillaspirál

Clinique Lash Power Mascara Tartós Szempillaspirál
2011. november 17.

Csupa nagybetűvel a kedvenc spirálom! Csodákat művel a kisebb pillákon is, a színe élénk,a formula nem nehezíti el a szempillákat és egész nap tartós, még soha nem kenődött el rajtam még dörzsölés után sem. A kefe kialakítás jól átgondolt,a legrövidebb pillák is gond nélkül elérhetőek vele.