CatLynn

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo
2013. június 3.

Sajnos nekem ez a deó abszolút nem jött be. 35% kedvezménnyel vettem, mindenféle kupon összevonásával. Gondoltam ha ennyi jót mondanak róla, rossz nem lehet. Hát DE. Nagyon is rossz. Előszöris számomra megszokhatatlanul büdös tisztítószerekre hajazó illata van. Ezt még valahogy csak-csak megbocsátottam neki. Másodszor minden ruhán nyomot hagy. Nem értek egyet azzal, hogy ez a krémes deók velejárója, számos krémes deóm volt, ahol ha vártam egy keveset, hogy megszáradjon, ilyen nem fordult elő. Na ennél csinálhatok bármit, mindig, de mindig fog! Baromira idegesítő. Harmadszor pedig egy nagyon furcsa réteget képez a bőrön, ami számomra egészségtelen érzetet kelt, nem hinném, hogy jót tesz a bőrnek, nem hiszem, hogy levegőhöz jutna alatta. Ráadásul fürdésnél jó sokszor át kell mennem a hónaljamon, hogy úgy érezhessem, végre tényleg lejött a deó, és tiszta. Ami a negyedik, és abszolút megbocsáthatatlan rossz dolog benne, hogy nekem abszolút nem teljesített jobban, mint az olcsóbb, hagyományos társai. Ezért egyelőre 1 pontot tudok csak adni neki. Lehet kipróbálok majd egy másik Maximum Protection-t,mert jó lenne egy tuti deó, ami a nagy melegben is megbízhatóan tart, de ez az "élmény" meglehetősen elvette a kísérletező-kedvem.

NYC In New York Minute Körömlakk

NYC In New York Minute Körömlakk
2013. május 28.

2 lakkot vettem meg a legújabb kollekcióból, az egyik a 040 Catwalk Queen, ez egy gyönyörű nyári korallos-barackos árnyalat. A másik a 036 Pink Princess, ami szerintem köszönő viszonyban sincsen a rózsaszínnel, ez egy szimpla matt nude lakk :) Viszont annak nagyon szép! Mindkettővel maximálisan meg vagyok elégedve, 1 rétegben is mindkettő tökéletesen fed, tartósak is, 3-4 napot mindenféle alap-vagy fedőlakk nélkül is simán bírtak a körmeimen. A Müllerben hónap végéig ráadásul 25% kedvezménnyel lehet hozzájuk jutni, szóval tervezem még min. 3 árnyalat beszerzését (Park Ave - szürkés-lilás, Times Square - erős pink, Cupcakes and Latte - zöldbe hajló menta) Mindenkinek ajánlani tudom, olcsó, és minőségben az eddig kipróbált színek messze verik pl. a hasonló árfekvésű Essence lakkokat, de a drágább árkategóriájú lakkjaim közül is sokat! Megérdemlik az 5 csillagot!

Max Factor Max Effect Körömlakk

Max Factor Max Effect Körömlakk
2013. május 11.

Egy barackos-púderszínű mini kiszerelésű darabom van. Hááááát.... még szerencse, hogy féláron vettem, mert ezer forintért ilyen pocsék lakkot, tuti nem vennék. Már a felkenésnél problémáim voltak, az első réteg még csak-csak egyenletesen fedett, a második viszont mát csak kínkeserves erőlködés árán, volt amelyiket 2x is le kellett mosnom és újrafestenem. Nagyon örültem, mikor végre szépségesek lettek és koppanósra száradtak. Másnap munkába mentem, többen megdicsérték, hogy milyen szép árnyalata van, mert azt valóban el kell ismerni, hogy csodaszép színű! De este, mire hazaértem, észrevettem, hogy 10-ből 6! körmömnél lepattogzott a vége!!!! Baromira mérges voltam. Mindezt fedőlakkal, és úgy, hogy irodai munkát végzek, és nem kapálok vagy trágyát lapátolok. Azóta újból próbálkoztam, másik fedőlakkal, fedőlakk nélkül, az eredmény ugyanaz. Siralmasan gyenge a tartóssága. Mindezek fejében, lassan el is fogy 5-6 használattól. sosem venném újra, legalábbis ezt az árnyalatot tutira nem! Szívem szerint 1 pontot adnék, a gyönyörű, nem minden sarkon szembeköszönő barackos árnyalat miatt kap 2-t.

L'Oreal Triple Active Anti-Shine Mattító Hidratáló Arcápoló Perlit+Szalicilsav

L'Oreal Triple Active Anti-Shine Mattító Hidratáló Arcápoló Perlit+Szalicilsav
2013. május 7.

Megtaláltam az abszolút tökéletes arckrémet a bőrömnek! Eddig millió krémet kipróbáltam már, millió márkától, köztük a Triple Active Fresh-t is, de előbb-utóbb mindegyiktől pattanásos-zsíros lett a bőröm. Jelentem, több, mint 1 hónapja vagyunk mindennapi kapcsolatban, és azóta is tombol a szerelem. Maximálisan betartja, amit ígér: a bőröm hidratált, matt, anélkül, hogy elnehezítené és eltömítené a pórusaimat. Én nem vettem észre, hogy furcsa illata lenne, számomra a "friss" szó jut róla eszembe. Egyetlen problémám vele, hogy lassan kifogy :D De tutira újra fogom venni, meg még utána is sokszor :) Ajánlom mindenkinek, akinek hajlamos zsírosodásra a bőre!

Isana Tusfürdő Pipacsvirág

Isana Tusfürdő Pipacsvirág
2013. május 7.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, kellemes illata van, ami ráadásul tartós is. Nem kell belőle sok, ezért még az amúgy is olcsó árához képest is extrán megéri. Nem művel csodát, de jó kis tusfürdő, szokásos ISANA minőség.

Swiss-O-Par Áfonya És Argánolaj Hajkúra

Swiss-O-Par Áfonya És Argánolaj Hajkúra
2012. november 10.

Én imádom ezt a pakolást! Isteni finom az illata, nekem töményen is bejön, de hajszárítás után a hajamon valami mennyei! A párom is nagyon szereti rajtam :) Gyönyörű fényes lesz tőle a haj anélkül, hogy elnehezítené, zsírosítaná, vagy szállna tőle. Nekem pont elég egyszeri használatra, pedig nekem is hosszú, nagyon dús, hullámos hajam van. Külön szeretem, hogy uszodába/wellnessbe nem kell magammal cipelnem egy hatalmas adagot, hanem csak bedobok egy ilyet :)

Swiss-O-Par Kasmír Hajkúra

Swiss-O-Par Kasmír Hajkúra
2012. november 10.

Nagyon jó termék! Finom bársonyos lesz tőle a hajam, az illata isteni, könnyű kifésülni! Nem nehezíti el a hajat, és nem zsírosítja! Mindenkinek tudom ajánlani!

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2012. november 10.

@ mimozagirl: kapható Brown/Barna árnyalatban is!

Én is beállok a sorba: ez a tus valami eszméletlenül jó! Vékony folyékony tussal sokszor meggyűlt a bajom, volt, hogy nem sikerült tizedik próbálkozásra sem szép egyenes és, pláne egyforma vonalat húznom mindkét szememre. Na ezzel no problem. Annyira gyerekjáték használni, el sem hiszem! Bár írtó kevésnek tűnik, de csak TŰNIK, mert alig használok belőle 1-1 alkalommal. Nekem másokkal ellentétben tartós is. Mondjuk ha sminkelek, mindig használok sminkalapot is. Annak különösen örülök, hogy nem csak a brutálerős, direkt vízálló szemfestékekhez való lemosók oldják, nekem simán lejön a "mezei" lemosómmal is, ill. kis dörzsi után még szappanos vízzel is. Ennek én örülök is, nem kerestem vízálló tust. Hétköznapi használatra ez pedig tükéletes!

Sokan írják negatívumnak, hogy nem vízálló! Felhívnám a figyelmet, hogy bár tagadhatatlan, hogy cselesen fogalmaznak, de ilyet NEM IS ÍGÉRNEK! Csak az van rajta a dobozán, hogy 24 órán át tartó intenzív szín, ill. hogy vízálló szemfestéklemosóval távolítsuk el! De ha megnézzük, sehol sem szerepel a más vízálló termékeken öblös betűkkel feltüntetett WATERPROOF felirat! Ezért ilyen indokkal szerintem nem igazságos levonni pontot!

JuvaBio Tensiofluide Karcsúsító Gél

JuvaBio Tensiofluide Karcsúsító Gél
2012. október 2.

Én szeretem ezt a krémet! Eddig ez az egyedüli ilyen jellegű krém, ami nálam hatásosnak bizonyult. Amint felszedek pár kilót, az azonnal a derekamra rakódik, de ettől függetlenül homokóra alkatom van. Viszont annak a pár kilónak, ill. pár centinek az eltüntetésében hihetetlen jó társam ez a krém. Edzés előtt szoktam vele bekenni a hasam/derekam, ill. minden lefekvés előtt, és már 1 hét alatt látom a hatását. Az illata nagyon kellemes, az állaga átlátszó gél, nem krémes, nagyon gyorsan beszívódik. Én mindig betankoltam belőle, amikor le volt árazva, azonban már egy jó ideje nem találok sehol... Remélem, nem vonták ki a forgalomból, mert az utolsó tubusom fogyóban van :( és nálam 5 csillgos termék!

CV Cadea Vera Young <25 Pattanások Elleni Arclemosó Gél

CV Cadea Vera Young <25 Pattanások Elleni Arclemosó Gél
2012. szeptember 23.

A tisztító hatásával meg vagyok elégedve, viszont hosszútávon nem csinál sok mindent a pattanásokkal/mitesszerekkel. Az illata rendben van, viszont én azt vettem észre, hogy sárgásra színezi a bőrömet. Ezért nem venném újra.