CatLynn

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Quattro Szemhéjpúder

Alverde Quattro Szemhéjpúder
2012. szeptember 17.

A sok pozitív véleményt olvasva határoztam el, hogy a 25%-os kuponommal próbát teszek a barna árnyalatú quattroval. Hááát, meglehetősen csalódott vagyok. Többet vártam volna. Nekem nem túl intenzívek a színek, a két világos árnyalat szinte nem is látszik a szememen. Pozitívuma, hogy tartós, és matt, ami palettáknál ritkaság. Nem tudom, hogy az én darabom állt-e már ott túl régóta, vagy mindegyik ilyen, de nekem intenzívebb színeket nyújt a többi palettám. Legközelebb maradok inkább egy Essence/Catrice 4esnél, azok jobban pigmentáltak, és olcsóbbak is, ez pedig hiába natúr termék, nekem túl natúr...

Alverde Schwung + XXL Volumen Szempillaspirál

Alverde Schwung + XXL Volumen Szempillaspirál
2012. szeptember 17.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a spirállal kapcsolatban. Nekem nagyon "kevés" hatása van, vagy 100-szor át kell menni a pilláimon, hogy ugyanazt a hatást érjem el, mint másik spirálokkal. Nekem 10 perces folyamatos spirálozás nélkül "túl természetes" hatása van, és számomra egy spirál lényege, hogy könnyedén, de látványosan kiemelje, meghosszabbítsa, dúsítsa a szempilláimat. Ez viszont 2-3 rétegben is éppen csak egy kis fekete színt ad, és ennyi. Ami viszont abszolút pozitívum, hogy tartós, hihetetlenül gyengéd, még kontaktlencse viselés során sem vettem észre semmi irritációt. Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, de aki a természetes hatás híve, annak egy szuper kis spirál lehet. ezért megadom a 4 csillagot.

Alverde Kompakt Púder

Alverde Kompakt Púder
2012. szeptember 17.

Nekem a 030 as Beig árnyalat van meg. Abszolút jó púder az árkategóriájával. 25% kedvezménnyel vettem meg, teljességgel megérte. Szépen, egyenletesen fed, sokáig mattít, csak egy hosszú nap után fénylik át, és abszolút jól igazodik a bőrszínhez. Natúr termékként, és az árát nézve, bárkinek jószívvel ajánlom.

Nickie23:
Nem tapasztaltam, hogy sötétedne az oxidációtól a bőrömön. Kapható meglehetősen világos árnyalatban is, az említett szín is az, nekem is világos bőröm van :)

Alverde Natural Light Make-Up

Alverde Natural Light Make-Up
2012. szeptember 17.

Ez az alapozó számomra hatalmas kudarc volt... A bőrhibákat csak még jobban kiemelte, mert a tetejükön nem tapad meg, hiába próbáltam ecsettel és kézzel is felvinni, ezzel szemben a szélükbe, és minden lehetséges helyre, ahova nem kellene beül. Ha keveset kentem fel, nem volt fedése, ha többet, maszk-hatásúvá vált. Számomra az illata is nagyon alkoholos volt, nem tetszett. 2 pontot azért adok neki, mert az árnyalata amúgy tökéletes lenne a bőrömhöz, a másik pont azért jár, mert natúr termék. De biztosan nem venném meg mégegyszer, és ezt is maximum szemhéjalapozónak vagy nagyon gyenge színezett hidratálóként fogom csak tudni elhasználni :(

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik (régi)

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik (régi)
2012. szeptember 17.

Nagyon jó kis lemosó! A benne lévő iszap-szemcsékkel kicsit vigyázni kell, nem szabad "nekiesni" vele az arcnak, de ez az első használat során jelenthet csak problémát:) A kombinált bőrömet csodássá varázsolja. Sokáig szép matt hatású marad az arcom a használat után, és a pattik is ritkábban jönnek elő tőle. Az illata számomra kellemes, és ami külön pozitívuma, hogy sokáig elegendő, mert elég belőle egy icipici mennyiség is, nem kell annyi mint a víztiszta, nagyon folyós tonikokból. Abszolút megéri az árát, nálam 5 csillag :)