CatLynn

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Med pH-Hautneutral Golyós Dezodor

Balea Med pH-Hautneutral Golyós Dezodor
2013. augusztus 28.

Hát ez a deó egy hatalmas csalódás. Kidobtam a kukába. OLyan büdös voltam tőle már pár óra után, hogy saját magam nem bírtam elviselni a szagomat. Lehet, hogy olcsó, lehet, hogy alumíniumsó-mentes, de nem ajánlom senkinek, mert kb. egy nagy nulla a hatása. Életem legrosszabb deója volt, ráadásul sebes lett tőle a hónaljam, pedig elvileg "med". Nagy-nagy nulla csillagot adnék, de mivel olyan nincs, kap egy 1 alát.

Corine De Farme Eau Micellaire

Corine De Farme Eau Micellaire
2013. augusztus 17.

Pár hete a DM-ben vettem egyet, az akciós pulton volt, 799-ért. Nagyon megszerettem. Szépen leszedi a sminket, ugyanannyi kell belőle, mint az eddigi sminklemosóimból, és imádom, hogy nem olajos. Jó vétel volt, ha megint ennyibe kerülne, biztosan újravenném, teljes áron meggondolandó, mert vannak olcsóbban hasonlóan jó lemosók. de figyelembe véve, hogy ilyen mázlim volt, megkapja a maximumot, mert tényleg mindent hoz, amit én egy sminklemosótól várok.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Tonik

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Tonik
2013. augusztus 17.

Ajándékba kaptam ebből a termékből egy mintát. Nemrég elutaztunk, gondoltam praktikus lesz, ha ezt a kis kiszerelést viszem magammal toniknak a jól bevált Sebo Specific helyett. Hát iszonyat rossz döntés volt. Pár nap alatt olyan rettenetesen ragyás lett a bőröm, amilyen még tinikoromban sem volt soha. Semmi más terméken nem változtattam, ill. az étkezésemen sem, ezért sajnos csakis ennek tudhatom be a dolgot. Ez az első Yves Rocher termék, ami nem vált be, ráadásul nagyon, de nagyon nem. Az illata kellemes, és a sminket is szépen levitte, de más pozitívumot nem tudok mondani. Nem húzom le nagyon, mert a szeretem ezt a márkát, és biztosan én vagyok a kivétel, akinek nem jó, de 3 pontnál többet nem adhatok. Kukapozitív lett a maradéka.

Yves Rocher Jardins Du Monde Indiai Gyapotvirág Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Indiai Gyapotvirág Tusfürdő
2013. augusztus 17.

Én is a 2-t fizet 2-at kap akció keretein belül vettem egy ilyen tusfürdőt, nagyon meg vagyok vele elégedve. Finom, nagyon nőies illata van, de mégsem tudnám semmi máshoz hasonlítani, nem egy klasszikus, megszokott illat. Nagyon különleges illatkompozíció. Ráadásul egész más illata van a tubusban, zuhanyzás közben, ill. utána a bőrömön, de valahogy mindegyik tetszik. Nagyon jól eltalált, az egyszer biztos. Nem kell belőle sok, így még talán alapáron is gazdaságosnak mondanám. Abszolút jó vétel volt. Egyedüli negatívum, hogy számomra kicsit nehézkes kinyitni, át is töltöttem egy másik flakonba, pedig olyan kis mutatós és igényes volt a tubusa. Ezért csak 4 csillagot adok.

Alverde Kompakt Púder

Alverde Kompakt Púder
2013. augusztus 17.

Már jó ideje használok egy ilyen púdert. Meg vagyok elégedve vele. Nagyon természetes a színe, szépen illeszkedik a bőrömhöz, nem maszkhatású, elég tartós is. Az ára is meglehetősen baráti, pláne natúr termékekhez mérve.
Ami viszont a problémám vele, és ezért le is vonok egy pontot, hogy annak ellenére, hogy ecsettel és nem puffnival használom, a tetején egy kemény, fényes réteg lett. Hiába kapartam le róla késsel egy kicsit, pár nap múlva újra ott volt. Elképzelhetőnek tartottam, hogy a bőrömön lévő zsírtól van, amit elkerülhetetlenül beleviszek a termékbe az ecsettel, de eddig ilyet más púdernél nem tapasztaltam. Kitettem száradni is, hátha jobb lesz, de nem. Így alig vesz fel belőle bármit is az ecset, vagy a korong, mondhatni használhatatlan, pedig még sok van benne. Lehet, hogy megromlott/lejárt? Tapasztalt még valaki ilyesmit?

Terra Naturi Perfect Style Szempillaspirál

Terra Naturi Perfect Style Szempillaspirál
2013. augusztus 17.

Nem is ragoznám túl: ez a spirál az eddig általam próbált legjobb natúr szempillaspirál. Csillagos ötös! Ár, minőség, tartósság, hatás, minden a helyén van! Pazar!

Alverde Alm Beauty Rúzs

Alverde Alm Beauty Rúzs
2013. augusztus 17.

Majdnem egy hete vettem akciósan 349 FT-éert a 40 Alpen Rot árnyalatot, amelyik egy amolyan igazi dögös vörös szín. Nekem nagyon tetszik a színe, teljesen Hófehérke hatást kelt a fehér bőrömmel és a fekete hajammal. Az állaga krémes, de nagyon könnyű felkenni, én még kontúrceruzát sem használtam hozzá, pedig az ilyen erősebb színű rúzsoknál nálam az alap. Tartósnak is bizonyult, simán kibírt vagy 6 órát úgy, hogy ettem-ittam közben. Mondjuk én mindig úgy kenem fel, hogy leradírozom a szám, alapozó, púder, rúzs, felesleg felitatása, púder, mégegy réteg rúzs, és így lesz hiper-szuper tartós. Örülök, hogy ennyi pénzért tudtam hozzájutni egy limitált kiadású natúr rúzshoz, abszolút jól jártam, sajnálom, hogy nem volt több árnyalatban, azt a legendás 20-as árnyalatot tuti megvettem volna még. Tőlem megkapja az 5 csillagot!

Update: Ma megvettem a 20 Hüttenzaubert mindössze 99 Ft-ért. Gyönyörű színe van, pedig féltem, hogy nem fog jól állni, túl sötétnek hittem, de szájon világosabb. Azt hiszem mázlista vagyok :) Kár, hogy nem volt több, vagy más szín. Ennyiért nem, hogy megéri, hanem egyenesen ajándék!

Schaebens Epres Arcmaszk

Schaebens Epres Arcmaszk
2013. július 29.

Nagyon szeretem ezt a maszkot! Isteni gyümiillata van, nagyon jó érzés viselni. Én már többször is használtam. Szeretem, hogy nem túl erőteljesek benne a kis darabkák, kíméletesen, mégis alaposan tisztít. Utána sokkal puhább, és üdébb a bőröm, sőt, én azt vettem észre, hogy egységesebb a bőrszínem, és a bőröm felszíne, ráadásul később kezdenek kialakulni a mitesszereim. Én ezt is ennek a kis maszknak tudom be. Nem drága, szerintem megéri az árát. Egy fárasztó nap után felkenni igazi felüdülés! Tőlem megkapja az 5 csillagot, jó kis termék!

Balea Selyemfényű Hajmaszk

Balea Selyemfényű Hajmaszk
2013. július 28.

Találtam egyet az akciós pulton 290 Ft-ért, megnéztem, nem volt sérült a doboz, és ugyanaddig állt el,mint a társai. Nem értettem a szitut, megkérdeztem az eladót, mondta, ha le van árazva, akkor ez az ára annak a darabnak :) Nekem se kellett több, természetesen megvettem, és nem bántam meg. Nagyon finom illata van, én nem pakolásként, hanem sima balzsamként használom, kb. 1 percig (se) hagyom a hajamon, és mégis ennyi idő alatt is szuperül hat. Könnyű kiöblíteni, a hajam utána fényes, könnyen kifésülhető, és illatos lesz. Féltem, hogy nagyon tömény, édes illata lesz, de egyáltalán nem bántó, sőt, nagyon is kellemes, nem túl sok,nem tolakodó, hajszárítás után meg pláne nem. Ennyi pénzért nagyon jól jártam vele, de az 5-600 Ft-os teljes ára is tökéletesen korrekt, sőt, ennél drágábban is vettem már sokkal kevésbé hatékony, márkás hajpakolást. Elégedett vagyok, 5 csillag jár!

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Krémpakolás

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Krémpakolás
2013. július 28.

Szeretjük egymást :) Akciósan veszem,már a 2. tégely fogy. Nagyon szeretem az illatát, sűrű, krémes-vajas az állaga, nagyon sokáig elég, és csodát művel a hajammal. Nagyon lágy, könnyen fésülhető, fényes lesz a hajam, úgy vettem észre, kevésbé törik,mióta ezt használom. Teljesen meg vagyok vele elégedve, biztosan újravevős!