CatLynn

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Frangipani Tusfürdő

Alverde Frangipani Tusfürdő
2013. július 28.

Nagyon jó kis tusfürdő, hihetetlenül finom, nőies, mégsem hivalkodó, vagy tolakodó az illata. Zselés állaga van, amit ilyenkor nyáron sokkal jobban szeretek a krémes-tejes tusfürdőknél. Nagyon kevés is elég belőle, így még gazdaságosnak is mondható. Biztosan újra fogom venni, ha még találok a DM-ben :)

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Gyöngyvirág Testápoló

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Gyöngyvirág Testápoló
2013. július 28.

Édesanyámnak vettem ajándékba, mert a kedvenc virágja a gyöngyvirág. Imádja :) Én is kipróbáltam, nagyon természetes, az eredeti virághoz megtévesztésig hasonlító illata van, ami viszonylag sokáig megmarad a bőrön. Törzsvásárlóként 40% kedvezménnyel vettem, de teljes áron is meg fogom venni Anyunak,mert az ő közelében nincs Yves Rocher, és azt az örömöt az arcán még sokszor látni szeretném :) Mindenkinek ajánlom! Csillagos 5-ös!

Sunfleur Bőrmegújító Arcradír

Sunfleur Bőrmegújító Arcradír
2013. július 28.

Krémes állagú,citromillatú bőrradír. A szemcsék nem túl aprók benne, így hatékonyan végzi a dolgát, de nem is túl nagyok, nem karistolják a bőrt. Utána finom puha lesz a bőröm. Kíváncsi vagyok, mennyire leszek tőle pattanásos, de eddig 4 pontot kap, nem ez a legjobb bőrradír, de ár-érték arányban jól teljesít. Amolyan egynek jó,de semmi extra kategória.

Dove Intensive Nourishment Testvaj

Dove Intensive Nourishment Testvaj
2013. július 24.

Egy barátnőmtől kaptam ajándékba ezt a krémet, és majdnem azzal a lendülettel adtam oda anyukámnak, ugyanis nekem nem száraz a bőröm, az ilyen "intenzív" jelzővel hirdetett testápolók mindig túl soknak, túl zsírosnak bizonyulnak. Nade! Ez nem az! Hihetetlenül jó kis krém, abszolút gyorsan beszívódik, és nem marad utána zsíros érzés. Az illatát is imádom! Nagyon sokáig elég, nekem egy icipicitől is már puha és hidratált lesz a bőröm. Ilyenkor, a nagy kánikulában sem éreztem túl soknak, ami óriási meglepetés volt. Sokáig tudnék még áradozni róla, de inkább vegyétek meg, és győződjetek meg róla ti is! :) Jár az 5 csillag!

Bettina Barty Rizstej&Cseresznyevirág Testvaj

Bettina Barty Rizstej&Cseresznyevirág Testvaj
2013. július 22.

Ez a termék egy hihetetlenül jó befektetésnek bizonyult, egyszerűen imádom! Akciós kuponnal vettem, ráadásul egy -3%os Müller kupont is felhasználtam hozzá, így még szuperebb áron volt, de az alap 1490 Ft-os ára is verhetetlen. 400 ml tömör gyönyört kapunk egy cuki csatosüvegben. Nekem mázlim van, könnyen nyíló tégelyt sikerült kifognom, de pl egy hosszú műkörömmel nem tudom hogy birkózik meg vele valaki) Pihe-puha babapopsi hatást kölcsönöz, szépen és gyorsan beszívódik, és orbitálisan hatalmas adag! Alig várom, hogy elfogyjon, de csak azért, hogy kipróbálhassam a többi illatot is :)

Yves Rocher Sminklemosó Érzékeny Szemre

Yves Rocher Sminklemosó Érzékeny Szemre
2013. július 22.

Eddig 2x használtam ezt a lemosót, de ez egy álom! Akciósan 990 Ft-ért vettem, de teljes áron is gondolkodás nélkül megvenném! Extra mód vigyáznom kell az alapos sminkeltávolításra, mert mint kiderült, az okozta az árpákat a szememen, amit végül ki kellett műteni :( Ezután kerestem egy alapos, nem túlárazott terméket. (A Bioderma itt bukott meg) Próbáltam ricinusolajat, ami abszolút hatékony, de gyűlöltem az olajos érzetet, ráadásul pattanásos lett a szemkörnyékem tőle. Egy barátnőm ajánlotta ezt a terméket, és az eladó hölgy is megerősítette, hogy érzékeny szemre ez az Yves legjobb lemosója. Kontaktlencsét viselek, az sem jelent ezzel problémát. A biztonság kedvéért átmentem utána ricinussal is, és semmi nem volt a pamacson, az YR mindent leszedett. Imádom! Mindenkinek bátran ajánlom, akinek érzékeny a szeme, és akit a hideg kiráz az olajos lemosóktól :) Abszolút csillagos 5-ös eddig, remélem hosszútávon is ezt hozza majd!

Terra Naturi Kímélő Arcvíz Mango & Aloe Vera

Terra Naturi Kímélő Arcvíz Mango & Aloe Vera
2013. július 21.

Tegnap próbáltam ki először ezt a lemosót, és nagyon megrázó élmény volt :( Nagyon keveset vittem fel egy vattakorongra, és a reggeli arctisztítás után szépen bekentem vele az arcom. Először semmi furcsa nem volt, de kb 5 perc elteltével azt vettem észre, hogy az egész fejem rákvörös lett, de szerencsére nem fájt, nem viszketett. Vagy fél óráig volt még ilyen, majdnem el is késtem munkából, mert nem mertem sminkelni, míg el nem múlt... Azt hiszem allergiás reakcióm lett tőle. Ráadásul habzott, amikor felvittem, ez is nagyon zavart. Ma nem volt merszem próbálkozni vele, holnap, mivel hétvége lesz, teszek vele egy újabb próbát, ha akkor is piros leszek,megy a kukába. Pedig annyira bíztam benne, hogy jó lesz,mert az összetevői nem rosszak... Egyelőre nálam nagy-nagy kudarc, 1 pontot (se) érdemel, pláne, mert eddig ilyen bőrirritációt még a nem natúr termékeknél sem tapasztaltam sosem :( Jövök majd még az update-tel!

UPDATE: Tegnap és ma is használtam, változatlanul megmaradt a bőrkipirosodás, és ma már égetett is, és húzódott a bőröm. Nekem nem vált be, de lehet, ez személyes allergia, ezért 2 csillagra értékelem, mert másnak jó lehet, nem akarom nagyon lepontozni és elvenni más kedvét tőle.

CV Cadea Vera Face 25+ Frissítő Arcvíz Normál és Vegyes Bőrre

CV Cadea Vera Face 25+  Frissítő Arcvíz Normál és Vegyes Bőrre
2013. július 19.

Nem gondoltam volna, hogy én leszek az első hozzászóló, mivel nem éppen új termékről van szó. Először akkor vettem, amikor utazásnál otthon felejtettem a jól bevált tonikom, és berohantam a Müllerbe, gondoltam, megveszem a legolcsóbb tonikot, arra a pár napra jó lesz... megdöbbentem, hogy jó is volt. Azóta többször újravettem. Napjában többször is átkenem tonikkal az arcomat, amikor nem az irodában vagyok, ezért a drága tonikomat sajnálnám erre. Azt használom reggeli-esti rutinra, ezt meg csak úgy nap közbeni felfrissítésnek. Nem leszek tőle kevésbé vagy jobban pattanásos, szeretem az illatát, nem ragad, nem szárít, árához képest jól teljesít és sokáig elég, még ilyen gyakori használat mellett is. Én adok neki 4 csillagocskát, mert azt hozza, amit én egy ilyen árkategóriájú toniktól várok, se többet, se kevesebbet. A smink eltávolításával néha nehezen birkózik meg, bár ezt ha jól emlékszem, nem is ígéri. 5-öt azért nem kap,mert azért a csodaszer kategóriától távol áll.

L'Oreal Lumi Magique Alapozó SPF18

L'Oreal Lumi Magique Alapozó SPF18
2013. július 18.

Hát ez az alapozó egy nagy csalódás a számomra. Az eddig használt L'oreal alapozóm helyett kerestem másikat, mert azt megszüntették. Ebből a legvilágosabb is egy icipicit sötét volt,de gondoltam így nyárra jó lesz, ezzel nem is lett baj. Azonban szörnyen nehéz vmi miatt felvinnem az arcomra, sok-sok éve ugyanazt az arckrémet használom, eddig nem volt ilyen bajom, azt hittem ezzel reagál rosszul, de sajnos puszta bőrre is ugyanígy viselkedett,foltos lett, ráadásul baromi gyorsan átfényesedik a bőröm púderrel is, ilyen gondom sem volt még a korábbi alapozóimmal. Így úgy nézek ki pár óra múlva, mint aki a fejéhez nyomott egy zsíroskenyeret, vagy megfürdött a highlighterében :( Ráadásul én is azt tapasztaltam, hogy nem csak zsírosnak érződik és látszik tőle a bőröm, de rendesen hajlamosít pattanásokra és mitesszerekre... Nálam csúfosan leszerepelt, pedig nagy reményeket fűztem a legújabb L'oreal csodához, de követelem vissza a régit! Mindig azt vonják ki, ami jó :( Szívem szerint 2 pontot adnék, csakis az SPF és az átlagosnál jobb színválaszték (értsd Hófehérke is talál megfelelő árnyalatú Herceget) miatt kapja a 3-at.

Naturigin Volume Balzsam Szezámmag és Narancshéj Kivonattal

Naturigin Volume Balzsam Szezámmag és Narancshéj Kivonattal
2013. július 17.

Teljesen véletlenül futottam bele ebbe a balzsamba egy eurós üzletben. El se akartam hinni, hogy mindössze 190 Ft-ért akarnak hozzámvágni egy 200 ml-es ECOCERT minősítésű terméket. Még szép, hogy jött a kosaramba! Az illata...hát olyan nincs neki :) Teljesen natúr, amolyan illat nélküli hajápoló, icipicikét lehet csak érezni bármit is rajta, engem ha a kezemben megszagolom, a mandarinra és a tejre emlékeztet talán leginkább, de ez már erős beleképzelés részemről :) Lényeg, hogy hajmosás után ne várjunk tőle órákon át illatozó hajkoronát. Viszont amit várhatunk, az könnyű kifésülhetőség, lágy, fényes fürtök, mindezt méreganyagok nélkül :) Először nem hittem volna, hogy jóban leszünk, nem volt az a nagyon krémes, rögtön tapintható zsíros hatás a vizes hajamon, úgy tűnt, sprőd, fénytelen végeredményt kapok, de megszárítva semmi probléma nem volt, abszolút meggyőzött. Szerintem vissza fogok zarándokolni, és felvásárolom a készletet :D Sokkal jobb, mint pár jóval drágább natúr balzsamom (pl Alverde, Alterra). Remélem nem csak egyszeri szerencse volt, és máskor is kapni! Akit érdekel, a One euro Market és a DDA polcain kutakodjon!