Dalmicica

Regisztráció dátuma: 2014. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yanqina 36H Waterproof Liquid Eyeliner Pencil

Yanqina 36H Waterproof Liquid Eyeliner Pencil
2015. október 7.

Az itteni nagyon pozitív vélemények alapján rendeltem egyet gyorsan :D meg is jött hamar. Tényleg tartós, bár én megszenvedtem kicsit a felrajzolással, mert amikor szép nagy cicafarkat rajzoltam gyönyörűre sikerült, de másnap amikor kisebbet szerettem volna az istennek nem akart működni :D Lehet velem volt a hiba aznap :D
Ennyi pénzért veri több ezres tusokat. Érzékeny bőröm nem reagált rá rosszul, nem dagadtak be a szemeim :D szóval ajánlom. Kíváncsi vagyok meddig bírja majd.

Balea Kókuszos Ajakápoló Olaj

Balea Kókuszos Ajakápoló Olaj
2015. október 2.

DM kedvences dobozban volt benne...félve próbáltam ki, mert gyűlölöm az édes illatokat...Sajnos tényleg borzalmas szaga van...és sokáig érezhető...Viszont pontot nem vonok le tőle,mert ez csak a személyes ízlésem miatt van :) Hatása viszont megér egy kis hányingert :D Sokáig fent marad az ajkakon és iszonyat szépen helyrerakta a kiszáradt, már már vedlő számat...Terhesség alatt valamiért folyton levedlik a szám és semmi nem hat neki...hát ez használt.
Szóval szuper kis termék, csak lenne semleges szaga :D

eBay Brush Egg

eBay Brush Egg
2015. szeptember 16.

Tökéletes! Eddig kézzel mostam az ecseteket...hát ég és föld...Gyors, alapos. Imádom!

Garnier Miracle Skin Nappali Arcápló Krém

Garnier Miracle Skin Nappali Arcápló Krém
2015. szeptember 14.

Update: Le kell pontozzam :( beleül a pórusokba, mitesszerekbe kiemeli őket :( Sajnos kiütésem is lett tőle...Vegyes bőrtípusra nem ajánlom semmiképp, púderral is átfénylik. Pedig úgy szerettem volna ha beválik :(

Nyertem egy tesztelést ebből a krémecskéből :)
Egy hete használom. Eddig szuperül teljesít. Egyenletesen fed,isteni az illata. A bőrtónusomhoz alkalmazkodik. Nem csíkoz, szépen el lehet dolgozni. Hidratál, viszont púder kell fölé, mert hamar kifényesedik. Mondjuk ennek az is lehet az oka, hogy vegyes típusú bőröm van. Normál bőrűeknek nem hiszem h gondot okoz :)
Nekem eddig nagyon tetszik :)

Labello Vitamin Shake Cranberry & Raspberry Ajakápoló SPF10

Labello Vitamin Shake Cranberry & Raspberry Ajakápoló SPF10
2015. augusztus 25.

Húha én leszek az első aki lehúzza ezt a terméket :(
Szeretem a labellokat, egyben sem csalódtam még...kivétel ezt...szó szerint vedlik tőle a szám...én nem tudom miért, de egyik labellonál sem volt ilyen gondom...sőt...mindig helyre tették a számat, amikor már a gyógyszertári sem használt, akkor mindig labelloért futottam...
Az illata tényleg finom, de alig tudtam használni...

Catrice Made To Stay Smoothing Ajakszínező

Catrice Made To Stay Smoothing Ajakszínező
2015. augusztus 25.

Leértékelésen vettem a 080-as árnyalatot.Nem rossz kis cucc, nem hámlik tőle a szám, viszonylag sokáig fent marad. Viszont teljes árért nem venném meg.Egynek elmegy.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2015. augusztus 25.

Félve vettem meg ezt a spirált, mert 2 maybelline spirált vágnék kukába, amit mostanság vettem...De ez...csoda!
Nem visz fel sok festéket, szépen ível, szétválaszt, dúsít, hosszabbít. Minden,amit elvárok egy minőségi terméktől.
Nem hullik tőle a szempillám, ami csoda :) könnyen lemosható, viszont egész nap tartós.
Ajánlom.

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2015. augusztus 25.

Kismama vagyok és semmilyen arckrémet nem tudok magamra kenni, mert nem bírom a szagokat. Elég szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban, hogy mit tehet ez a víz, ami olyan nagyszerű. Hát nagyon sok mindent :D Kellemes csalódás volt. Eléggé problémás a bőröm, pattanásokkal küzdök, ekcémával. Amióta reggel, este lefújom az arcom vele nem száraz, nem zsírosodik agyon. Ezenkívül nagyon kellemesen frissít. A kezemen eldurvult az ekcéma helyzet,amióta nem tudok szteroidos krémet kenni rá...fújtam rá naponta többször és nem mondom, hogy teljesen elmúlt, de nem martam le a bőröm.
Összegezve: szuper kis termék, maximálisan kinyerhető a flakonból, ajánlom érzékeny bőrre. Újravevős :)

Avon Mark Ajakfilc

Avon Mark Ajakfilc
2015. augusztus 13.

Sajnos le kell pontozzam...iszonyat jó felkenni, tartós, szép a színe, illata, olyan mintha nem is lenne semmi a számon....DE alig használtam még és alig jön már belőle valami...fél órát rázogatom mire kipréselek belőle valamit. Szomorú vagyok mert egy top termék lenne, számomra meg pláne, mert minden rúzstól kiszárad a szám és egy az egyben lehámlik a bőr utána...ennél nincs ilyen...Akciósan 1300 Ft kicsit sok, hogy 4szer használhassam normálisan.

La Roche-Posay 24 Órás Fiziológiás Dezodor

La Roche-Posay 24 Órás Fiziológiás Dezodor
2015. július 1.

Én a sprés dezodor formátumát vettem meg, de azt nem találtam itt, szóval ide írom. Hormonálisan van gondom az izzadással,eddig csak a brutális antisudorica segített, de nem szívesen használom, csak muszáj, mert ha hideg van, ha meleg én mint a lovak kb.úgy izzadok...Tévedésből jutottam hozzá, mert termálvizet szerettem volna, de a patikus benézte és én is :D Használom egy ideje és nagyon meg vagyok vele elégedve,eddig egy deóra sem mondtam hogy "na ez valami".Isteni illata van. Nem mondom,hogy egyáltalán nem izzadok, de sokkal kevesebb kerül a pólóra. És semmi büdi szag nincsen egész nap.
Sajnos az ára brutálisan sok, ezért adok rá 4 csillagot és nagy dilemma, hogy újravásároljam-e :(