Dalmicica

Regisztráció dátuma: 2014. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2016. november 20.

Mostmár több mint egy hónapja használom és látom a változást. Imááádom!!! Szülés után hormonális göbök lettek az arcom jobb felén, az áll vonalban...gyulladt, kinyomhatatlan...kb minden pórusom meg volt dagadva,telve...Megrendeltem ezt, miután a bőrgyógyász által felírt skinoren-differine kombó nem jött be...ezt 2napig használom, aztán egy nap differine és megint BHA...
Látványosan csökkentette a göböket...puha a bőröm...a hegek gyorsabban halványodnak...El sem hiszem hogy végre valami használ :) Biztosan más Cosrx terméket is fogok rendelni, ha épp lesz rá keret :) Bár ahhoz képest nagyon kiadós adag és így az ára sem durva. Alig fogyott belőle.

L'Oreal So Couture Super Liner Szemhéjtus

L'Oreal So Couture Super Liner Szemhéjtus
2016. november 18.

Glamour napi szerzeményem. Imádom!!! Egyszerűen, gyorsan lehet használni.Szép fekete színe van. Tartós is.Nagyon szuper, hogy nem filces a vége. Kíváncsi leszek meddig marad szép :)

Update: Elfelejtettem lehúzni...1 hónapot bírt...szánalom...az ecset része miatt tartottam meg...Pedig a legjobb "filces" tus lett volna amit valaha használtam...de ennyiért 1 hónapig...

Uriage Hyséac 3-Regul Krém

Uriage Hyséac 3-Regul Krém
2016. november 18.

Bátor voltam és megvettem vélemények nélkül,de úgy voltam vele,hogy uriage termékben nem csalódtam még. Egy hete használom,még nem tudok rendes véleményt írni. Elsőre kellemes krémnek tűnik. Könnyen beszívódik. Nem hagy ragacsos bőrt. Finom tapintású lesz az arcom. Mattít is. Felkenés után kicsit csíp, első használatkor ki is pirosodott az arcom...féltem is,hogy allergiás leszek rá,de eddig nem kaptam ragyát :D Egyedül az illata sok...sajnos elég hosszú ideig érzem is. Nem értem miért kell ilyen erős illat egy jónak tűnő krémnek.Illata miatt egyenlőre 4*

Update: Iszonyatosan csíp...és sajnos kipattogtam tőle...nem tudom h a parfüm vagy valami összetevő, de sajnos nem vált be nekem :(

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19
2016. november 18.

Ez az első alapozóm. Avontól rendeltem egyet kettőt de hát a fedésük nulla szóval ez az első tényleges alapozóm :)
Gyönyörű egységes bőr,nem fénylik, de nem is brutál matt.Bár 2-3 óra után átfénylik azért. Nem emeli ki a száraz részeket. Nude beige árnyalat majdnem passzol a bőrömhöz és illeszkedik felkenés után szóval szupi :)
Joy kuponnal szuper áron jutottam hozzá. Eddig 5 csilli majd update :)

Update: Mégsem illeszkedett a bőrömhöz...el kéne fogadnom h nem rózsaszínes hanem sárgás tónusú a bőröm :( fedése ugyanolyan szép de nem használom el :(

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)
2016. november 18.

Hát én az őszi DM dobiban kaptam...nem tudok nagyon nyilatkozni a hatásáról ugyanis borzalmas szaga miatt nem bírom elvisleni magamon...próbáltam hogy felrakom mint pakolást utána kimosom...de nem ...ezt az ocsmány szagot semmi nem veszi el...napokig érzem...Nem értem miért kell ezt ennyire túlzásba vinni???? :(

Update: Fel kell pontozzam :) a szaga még mindig nem valami kellemes számomra. De a hatása elég jó. A felénél tartok és rég használom. Hajmosás előtt bepacsmagolom a fejem és kimosom. Hajmosás után is szoktam picit, így szárítom meg. Elhasználom de nem fogom megvenni.

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj
2016. november 18.

Sajnos Manna nagyon el van szállva az áraikkal....de ez a shea vaj az egyetlen ami nekem bevált nőgyógyászati problémámra teafa és levendula olajjal együtt.

Yamuna Ásványi Alapozó

Yamuna Ásványi Alapozó
2016. november 16.

Két hete használom miteszeres, érzékeny, zsíros bőrömre. Eddig a legeslegjobb alapozó amit valaha próbáltam. Nem pattogok ki, bártan rakom az arcomra. Nem mattít le brutálisan, marad egy egészséges fénye a bőrömnek, ami szerintem szép. Fedése sajnos nem erős. Gyenge-közepesnek mondanám, de építhető, korrektorral a hegeket halványítom, így elég. Nem okoz miteszereket sem. Nem kezdi el ledobni a bőröm mint más alapozókat. Árban szerintem elég jó, és sokáig elég lesz remélem :) Homok árnyalatot választottam sárgás tónusú kreolos bőrömre, ami télre megfelelő, de nyárra sötétebb kell majd.

Avon Wide Awake Szempillaspirál

Avon Wide Awake Szempillaspirál
2016. november 16.

Ééééés igeeen!!! Végre...Avon jár a pacsi. Kb minden spirálját kipróbáltam, de egyik sem lett kedvenc. Még a super shock sem ( csak a keféjét imádom kifésélüsre:) )
Nade. Szépen hosszabbít, kicsit dúsít is építgetés után. Kell 2 réteg belőle, úgy az igazán szép. De még 2 réteggel sem töri ketté a pilláim, nem hullik tőle, nem könnyezek. Nem pereg. Könnyen, maradéktalanul lemosható. Árban szuper. És a legfontosabb... nem beszáradt szutykot veszek...Komolyan félek drogériában spirált venni, mert annyival befürödtem már...ezért reménykedtem h Avon végre elérhető áron valami spirált újít :D

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2016. október 9.

Atyaég...ekkorát régen csalódtam...egy szaros alliexpresses fake colorpop jobb minőségű...nem hallgattam az eszemre elvarázsolt a sleek állvány és a 20%...de ennyire ritkán bánok meg sminkcuccot...
Borzalom!!! Olyan gyorsan megszárad hogy foltos...javítani nem lehet...1rétegben is lepereg 1 óra múlva...2rétegben azonnal...
Lehet az árnyalatok közt minőségi különbség??? Nekem a Vino Tinto bogyós árnyalatom van...

Avon Life for Her

Avon Life for Her
2016. október 4.

Engem egy Esprit illatra emlékeztet amit a nagyim kapott amcsiból és lenyúltam tőle. Imádtam. Azóta sem találom :( Hát ez nem az az illat sajnos...semmi tartóssága...elsőre kellemes, na de ennyiért???? 2 óra múlva se szaga se bűze nincs...se bőrön, se ruhán...könyörgöm a kedvenc avon illatom amire mondhatom h AZ illat az Incandessence. Napok múlva lehet érezni a pólón,pulcsin bármin ha befújom...3ezerért...Nem pedig akciásan 7...ha lenne 3 ez is még azt mondom hmmm okéé...megéri...ennyiért...na de így...